To v příštim kole asi přidám mezi příkazy. Odpor všem v dohledu je dobrej nápad.DenGrasse wrote:Na EfU maj tohle řešený přes příkazy (lze dát odpor jednotlivý postavě nebo všem v dohledu nebo všem na serveru) a taky maj spešl item kterej se dá dát do rychlejch voken a kliknutím na něj a na postavu se nastaví dislike... je to celkem užitečná věc.
jinak, za útok bez dislike se na tomto serveru dává dočasný ban.
napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
pod tohle bych se taky podepsal, vcetne toho itemukucik wrote:To v příštim kole asi přidám mezi příkazy. Odpor všem v dohledu je dobrej nápad.DenGrasse wrote:Na EfU maj tohle řešený přes příkazy (lze dát odpor jednotlivý postavě nebo všem v dohledu nebo všem na serveru) a taky maj spešl item kterej se dá dát do rychlejch voken a kliknutím na něj a na postavu se nastaví dislike... je to celkem užitečná věc.
jinak, za útok bez dislike se na tomto serveru dává dočasný ban.
nerikam, ze musite souhlasit se zpusobem, ale pokusil sem se myslim celkem srozumitelne vysvetlit, co k vyse popsanymu jednani vedlo, nerikam, ze s tim musi vsichni souhlasit, ale porad je to dle myho vetsi moznost, jak si zahrat (v praxi to tak skutecne je), nez kdyz nahodime odpor a berserk prvni ranou posle devastem nekoho do podsveti
nikdy nebylo nasim cilem nekoho zabijet (ted myslim cilem hracu), a tomu se i hra prizpusobila, ale samozrejme se to da zmenit, pokud si bude vedeni myslet, ze to je spatne... akorat nevim, jestli to pak nevyvola jeste vetsi nevoli nez ted
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
jeste muzem vsichni hazet odpor vsem krome party
- nikdy clovek nevi kdy bude bojovat ze jo... stejne jsou dobrodruzi jen banda hrdlorezu, aneb kdo neprolil krev tisíců at prvni hodi kamenem 
nwn
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
nomis_b wrote:jenze u tebe bersi uz je to tezky.. vono i z IC fora je videt, ze s tim pulorkem s obri sekerou asi nebude zadna sranda.
I kdyby si nemel ke mna odpor, tak se od tebe budu drzet radsi dal.
Nebo naopak hned zautocim, abych dostal kyzenou odmenu
neboj ja ti to za toho zlyho M'elzara voplatim
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
tumáš! já eště nejsem ani u stovek!Sveneld wrote:jeste muzem vsichni hazet odpor vsem krome party- nikdy clovek nevi kdy bude bojovat ze jo... stejne jsou dobrodruzi jen banda hrdlorezu, aneb kdo neprolil krev tisíců at prvni hodi kamenem
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- Dark_Sidius
- Šlechtic
- Posts: 352
- Joined: 17:47 11. Oct 2008
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Odpor vždy, všude a na všechny! 
Gerda Rudá
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.
Titulní strana Knihy Řetězů
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
jo, asi taky zacnu provozovatDark_Sidius wrote:Odpor vždy, všude a na všechny!
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Ohledně odporu mám ještě jeden dotaz: Je nutné to dát pouze v případě, že opravdu má postava jasný úmysl někoho napadnout a napadne ho a nebo je to možné dávat i jako takový poslední stupeň, než k něčemu dojde, aniž by k tomu muselo dojít?
Nebo tedy je to jen jakýsi systémový stav sloužící k nastavení správných hodnot během boje a nebo to lze použít jako zobrazení nálady postavy k jiné bez toho, že to ještě musí znamenat útok a je možné to třeba během rozhovoru odvolat?
Nebo tedy je to jen jakýsi systémový stav sloužící k nastavení správných hodnot během boje a nebo to lze použít jako zobrazení nálady postavy k jiné bez toho, že to ještě musí znamenat útok a je možné to třeba během rozhovoru odvolat?
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Obecně když dáš někomu odpor, tak to nemůže bejt na škodu až na nějaké vyjímečné případy. Například pokud se potřebuješ vyspat a někdo ti dá odpor, tak nemůže být blízko (ikdyž mám pocit, že se spánkem jaký funguje teď to už neplatí), nebo se na tebe může vrhnout jeho přítelíček - ale to je jeho chyba.
Spousta lidí dává odpor všem hned při loginu.
Spousta lidí dává odpor všem hned při loginu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Tak dobrý, já jen že se na mě nějaký hráč přes tell obořil, že si jentak nahazuju odpor na jeho postavu (po tom, co se vedle mě objevil, okradl mě a jeho past zabila na náměstí v Karatě dítě - alespoň jak to viděla moje postava).
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc
.. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Muhehe Kráťovi mlýny melou pomalu ale přece ..... já už slyším jejich hlas.Krata wrote:Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc.. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
Jak se to vlastně řeší s přátelíčkama a vyvolanou havětí, když mě má někdo v nepřátelství? Existuje nějaký rozkaz, aby ho hnedka nenapadli a čekali na můj povel?
Dám příklad. Až zase potkám parchanta který už mě dvakrát spráskal bez vyhlášení nepřátelství, tak si budu muset dát hned odpor abych měl šanci se ubránit, protože je o 11 lvl výš než já. Jenže moje vyvolané potvory se na něj hned vrhnou a nedojde ani k žádnému rozhovoru :/ jak to mám udělat aby jsme se na sebe hnedka od pohledu nevrhli, jde to nějak?
Dám příklad. Až zase potkám parchanta který už mě dvakrát spráskal bez vyhlášení nepřátelství, tak si budu muset dát hned odpor abych měl šanci se ubránit, protože je o 11 lvl výš než já. Jenže moje vyvolané potvory se na něj hned vrhnou a nedojde ani k žádnému rozhovoru :/ jak to mám udělat aby jsme se na sebe hnedka od pohledu nevrhli, jde to nějak?
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
nefunguje mu dát jenom příkaz stuj na mistě?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi
aha, to by mohlo fungovat, zkusím to, ale když těch potvor mám víc, tak to asi nestihnu :/ asi snad nějakým rychlým způsobem klepnout na nepřátelsví a je rychle zastavit....
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea