napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by kucik »

DenGrasse wrote:Na EfU maj tohle řešený přes příkazy (lze dát odpor jednotlivý postavě nebo všem v dohledu nebo všem na serveru) a taky maj spešl item kterej se dá dát do rychlejch voken a kliknutím na něj a na postavu se nastaví dislike... je to celkem užitečná věc.

jinak, za útok bez dislike se na tomto serveru dává dočasný ban.
To v příštim kole asi přidám mezi příkazy. Odpor všem v dohledu je dobrej nápad.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Aznar »

kucik wrote:
DenGrasse wrote:Na EfU maj tohle řešený přes příkazy (lze dát odpor jednotlivý postavě nebo všem v dohledu nebo všem na serveru) a taky maj spešl item kterej se dá dát do rychlejch voken a kliknutím na něj a na postavu se nastaví dislike... je to celkem užitečná věc.

jinak, za útok bez dislike se na tomto serveru dává dočasný ban.
To v příštim kole asi přidám mezi příkazy. Odpor všem v dohledu je dobrej nápad.
pod tohle bych se taky podepsal, vcetne toho itemu :)

nerikam, ze musite souhlasit se zpusobem, ale pokusil sem se myslim celkem srozumitelne vysvetlit, co k vyse popsanymu jednani vedlo, nerikam, ze s tim musi vsichni souhlasit, ale porad je to dle myho vetsi moznost, jak si zahrat (v praxi to tak skutecne je), nez kdyz nahodime odpor a berserk prvni ranou posle devastem nekoho do podsveti :?
nikdy nebylo nasim cilem nekoho zabijet (ted myslim cilem hracu), a tomu se i hra prizpusobila, ale samozrejme se to da zmenit, pokud si bude vedeni myslet, ze to je spatne... akorat nevim, jestli to pak nevyvola jeste vetsi nevoli nez ted
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Sveneld »

jeste muzem vsichni hazet odpor vsem krome party :) - nikdy clovek nevi kdy bude bojovat ze jo... stejne jsou dobrodruzi jen banda hrdlorezu, aneb kdo neprolil krev tisíců at prvni hodi kamenem :D
nwn
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Lord_Berserk »

nomis_b wrote:jenze u tebe bersi uz je to tezky.. vono i z IC fora je videt, ze s tim pulorkem s obri sekerou asi nebude zadna sranda.

I kdyby si nemel ke mna odpor, tak se od tebe budu drzet radsi dal.

Nebo naopak hned zautocim, abych dostal kyzenou odmenu :mrgreen:
:mrgreen: dyt ja vim... ale je tu i mensina hracu, ktera necte forum :P

neboj ja ti to za toho zlyho M'elzara voplatim :mrgreen:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by DenGrasse »

Sveneld wrote:jeste muzem vsichni hazet odpor vsem krome party :) - nikdy clovek nevi kdy bude bojovat ze jo... stejne jsou dobrodruzi jen banda hrdlorezu, aneb kdo neprolil krev tisíců at prvni hodi kamenem :D
tumáš! já eště nejsem ani u stovek! :mrgreen: (a nemrtví krev beztak nemají... :twisted: )
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dark_Sidius »

Odpor vždy, všude a na všechny! :twisted:
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Kiri »

Dark_Sidius wrote:Odpor vždy, všude a na všechny! :twisted:
jo, asi taky zacnu provozovat :D souhlasim ve vsech bodech ;-)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dron »

Ohledně odporu mám ještě jeden dotaz: Je nutné to dát pouze v případě, že opravdu má postava jasný úmysl někoho napadnout a napadne ho a nebo je to možné dávat i jako takový poslední stupeň, než k něčemu dojde, aniž by k tomu muselo dojít?
Nebo tedy je to jen jakýsi systémový stav sloužící k nastavení správných hodnot během boje a nebo to lze použít jako zobrazení nálady postavy k jiné bez toho, že to ještě musí znamenat útok a je možné to třeba během rozhovoru odvolat?
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by kucik »

Obecně když dáš někomu odpor, tak to nemůže bejt na škodu až na nějaké vyjímečné případy. Například pokud se potřebuješ vyspat a někdo ti dá odpor, tak nemůže být blízko (ikdyž mám pocit, že se spánkem jaký funguje teď to už neplatí), nebo se na tebe může vrhnout jeho přítelíček - ale to je jeho chyba.
Spousta lidí dává odpor všem hned při loginu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dron »

Tak dobrý, já jen že se na mě nějaký hráč přes tell obořil, že si jentak nahazuju odpor na jeho postavu (po tom, co se vedle mě objevil, okradl mě a jeho past zabila na náměstí v Karatě dítě - alespoň jak to viděla moje postava).
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Krata »

Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc :) .. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno :wink:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Theogil I »

Krata wrote:Drowové maj třeba odpor pořád, je to tvoje věc :) .. a pokud zabil pastí dítě tam mi rovnou pošli do PM jeho jméno :wink:
Muhehe Kráťovi mlýny melou pomalu ale přece ..... já už slyším jejich hlas. :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Jeanes »

Jak se to vlastně řeší s přátelíčkama a vyvolanou havětí, když mě má někdo v nepřátelství? Existuje nějaký rozkaz, aby ho hnedka nenapadli a čekali na můj povel?
Dám příklad. Až zase potkám parchanta který už mě dvakrát spráskal bez vyhlášení nepřátelství, tak si budu muset dát hned odpor abych měl šanci se ubránit, protože je o 11 lvl výš než já. Jenže moje vyvolané potvory se na něj hned vrhnou a nedojde ani k žádnému rozhovoru :/ jak to mám udělat aby jsme se na sebe hnedka od pohledu nevrhli, jde to nějak?
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Tretas »

nefunguje mu dát jenom příkaz stuj na mistě?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Jeanes »

aha, to by mohlo fungovat, zkusím to, ale když těch potvor mám víc, tak to asi nestihnu :/ asi snad nějakým rychlým způsobem klepnout na nepřátelsví a je rychle zastavit....
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Locked