Craft
uhlí
Nemohl by správce dílny prodávat taky uhlí - třeba několikanásobně předražené, jen jako první pomoc, když dojde náhle uhlí a v peci je nedodělaný poslední výrobek - aby nemusel kvůli jediné hroudě uhlí honem běžet si uhlí nakopat ?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
hm, jedu na par dni pryc, ale taky sem o tom premyslel. Ale co je adekvatni cena? 100 gp? 1000 gp ?
kdyz bude stat 1000 tak si to high lvl postavy budou podle me kupovat furt a nizky lvl to nekoupi nikdy.
+ me jeste napadlo to udelat komplexneji, treba ze by se v Cechu dobrodruhu dali koupit nejake predrazene veci. Rekneme jak nahodne nekdo vykupuje treba 12 ametystu za 2(?) nasobnou cenu, tak by treba i mohlo nejake jine NPC (nekdy ) prodavat nahodny sutr za rekneme 10ti nasobnou cenu.
Ja myslim, ze by se to aj uvitalo, ne? Samozrejme bych to udelal i pro pruty kovu, drevene vyrobky, formy atd. jen vyrobky ze zakladnich remesel.
Jedina otazka je kdy
vono jeste trosku tech dodelavek zbyva 
kdyz bude stat 1000 tak si to high lvl postavy budou podle me kupovat furt a nizky lvl to nekoupi nikdy.
+ me jeste napadlo to udelat komplexneji, treba ze by se v Cechu dobrodruhu dali koupit nejake predrazene veci. Rekneme jak nahodne nekdo vykupuje treba 12 ametystu za 2(?) nasobnou cenu, tak by treba i mohlo nejake jine NPC (nekdy ) prodavat nahodny sutr za rekneme 10ti nasobnou cenu.
Ja myslim, ze by se to aj uvitalo, ne? Samozrejme bych to udelal i pro pruty kovu, drevene vyrobky, formy atd. jen vyrobky ze zakladnich remesel.
Jedina otazka je kdy
A zase se craftí...
Re: Craft
Ja bych byl rozhodne pro. Akorat ta cena by mela byt podstatne vyssi, nez dvojnasobna. Jinak to taky zapada do te vize, persistentnich prekupniku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
JO chtel jsem jen takovou pripominku. Uz ste videlim, nakoupili a pouzili remeslnicky denik ?
Celekem sem vahal, jakou by mel mit formu, takze kdyby vas napadlo, jak by melo byt info o postave zformatovane jinak, tak sem s navrhem
Celekem sem vahal, jakou by mel mit formu, takze kdyby vas napadlo, jak by melo byt info o postave zformatovane jinak, tak sem s navrhem
A zase se craftí...
Re: Craft
zkousel sem ho koupit v karate v dilnach ale nenasel sem ho tak nevim v ktery zalozce u spravce dilny je schovanej :o(nomis_b wrote:JO chtel jsem jen takovou pripominku. Uz ste videlim, nakoupili a pouzili remeslnicky denik ?
Celekem sem vahal, jakou by mel mit formu, takze kdyby vas napadlo, jak by melo byt info o postave zformatovane jinak, tak sem s navrhem :wink:
Re: Craft
Já jsem ho tam měl nahrát, ale poslední dny jsem fakt nevylezl z práce před devátou včetně vejkendu a už jsem na to nějak neměl, sedat si ještě ke kompu. Tenhle týden to snad už stihnu, když to neudělá nikdo jinej.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
Tak mam par dalisch napadu, jak zmenit podobu crfatu, ale chtel bych vedet vase nazory, takze tady sou ty navrhy:
1.) udelat mene "tlacitek" na peci, napr pro slevani by byli jen "delat pruty" a "delat slitiny". Proste by pec poznala, jeslti mate nuget, nebo prisady a podle toho by zacala delat nejdrive jedno, pak druhe
2.) Kdyz se dela "mezivyroba" napr susena kuze, ocisteny pisek atd. tak ze by se to nedavalo do iventare hraci, ale zase zpatky do pece. Vono toho ma pak clovek plnej inventar s tim, ze to stejne jen prehazuje zpatky, bo na 90% pokracuje ve vyrobe dal.
3.) maj mi t nemrtvi dusi?? jako jestli je nemam z ocarovavani vyjmout.. momentalne de svazat dusi cehokoliv, co se hybe krome PC (a to schvalne).
1.) udelat mene "tlacitek" na peci, napr pro slevani by byli jen "delat pruty" a "delat slitiny". Proste by pec poznala, jeslti mate nuget, nebo prisady a podle toho by zacala delat nejdrive jedno, pak druhe
2.) Kdyz se dela "mezivyroba" napr susena kuze, ocisteny pisek atd. tak ze by se to nedavalo do iventare hraci, ale zase zpatky do pece. Vono toho ma pak clovek plnej inventar s tim, ze to stejne jen prehazuje zpatky, bo na 90% pokracuje ve vyrobe dal.
3.) maj mi t nemrtvi dusi?? jako jestli je nemam z ocarovavani vyjmout.. momentalne de svazat dusi cehokoliv, co se hybe krome PC (a to schvalne).
A zase se craftí...
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Craft
Osobně bych to nechal jak to je...
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Re: Craft
Já si taky myslim, že takhle jak to je je to dobrý. Abysme se zjednodušováním nedostali k tomu, co tady bylo předtim...