CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Dron »

Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

tao kan wrote:Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?
Šlo, ale silně pochybuju, že by si někdo z každýho skřeta tahal šípy.
Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Mno tak je přesvědč, ať jdou s tebou dělat něco jinýho ;)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by photter »

a možná se craft upraví směrem k nižší surovinový spotřebě, pak bude řemeslník častejc k zastížení v dílně, než se stádem mul na výpravě...ale to je teprv v jednání ;)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Dron »

kucik wrote:
Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Mno tak je přesvědč, ať jdou s tebou dělat něco jinýho ;)
Budu si muset dát inzerát asi. Hráči, s kterýma jsem si nejlíp zahrál buď přestali hrát, odchází, případně byli vyhozeni :|
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

Tak asi nehledáš dobře, já pořád potkávám skupinky na výpravě
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

ja furt jenom creepim, me v dilne najdes jen kdyz jdu vyzvednout craftery na vypravu :mrgreen:

PS. kdo by to taky mel v realu delat, kdyz offline si naklikam xpu v craftu kolik chci :wink:
Ale snad jak uz se to blizi ke konci, tak se i ja do nejakeho vrhnu.
A zase se craftí...
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by paja13 »

Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
jestli je presvecujes at s tebou jednaji tim ze za 4 minuty setkani nerekne tva postava vubec nic tak se nediv - mozna si psal do party nevim ale nevidel sem jediny pismenko od tebe
a za kurvovani sorac ale kdyz jak kreten rozklikam suroviny z hromad abych je mohl vyvarit kdyz 2 postavy cekaji na uvareni obednanych veci a pak me zmizi potulnej alkac tak to neudrzim
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Pajule »

óni se ty hráči za čas možná aj vrátí , ačkoliv v některý už taky přestávám doufat ale coo ...bud a nebo hh
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Dron »

Krata wrote:Tak asi nehledáš dobře, já pořád potkávám skupinky na výpravě
Jestli myslíš pana B. a jeho černé kamarády, tak ty potkávám také často :-)
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Freddy »

Možná by se mohlo trošku zapracovat na předělávání postihu na Skrývání v interierech ,co je nastaven v normálních dungeonech , dneska jsem vesele zakokrhal na výpravě u Orku stylem kdy se i podvědomě spolíhám na to že mně HIPS vyseká z problému a nestalo se tak , než jsem si uvědomil že to bude další místo kde se neschovám byl jsem před Rohatým .

TY hrací návyky jsou silný a pořád koukat na statistiky ,kolik kde mám v jaký místností Skrývání a Tichej pohyb .... :cry:
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Ale skrývání v interiérech už je zrušené. Je nastavené jen tam, kde ho Rejty úmyslně nastavil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

kucik wrote:Ale skrývání v interiérech už je zrušené. Je nastavené jen tam, kde ho Rejty úmyslně nastavil.
Ještě jstem to nikde nenastavoval.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI? Jsou krásné avšak prázdné lokace -

Post by monstera »

Je tu řada krásných lokací, kam noha dobrodruha nepáchne, protože tam nic není. Namátkou celý pás roklinek a přilehých bažin, jeskyně v jižní rokli a tak. Nestálo by za to je trochu oživit ? Dát tam třeba strom k těžbě, aby tam zašli aspoň dřevorubci, sem tam nějakou tu potvoru a tak ?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Gorrgorroth »

Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
ty vole buď si někdo stěžuje na crepery, nebo na crafťáky, prostě bych se smířil s tím že nějak si hráči vydělávat budou :mrgreen:
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by DenGrasse »

Já chodím na suroviny bez muly :mrgreen:

Principem je, že postavy musí nějak vydělávat peníze (dobře, nemusí, ale ten život bez jakékoli výbavy každého nebaví...)

Vydělat se dá buď lootem, nebo craftem, nebo plněním poštovních a výkupních questů. Dokud se to nezmění, a neumim si představit, jak by se to mohlo změnit, budou to postavy dělat.

Jediná další možnost je, že postava bude dostávat nějaké peníze za vykonávanou práci RP, jako funkci nebo stpendium nebo nevím co, což záleží na domluvě s DM, jestli něco takového IC umožní (což si myslím, že při jen trochu slušném zdůvodnění a jisté dávce snahy hráče umožní) a WB, aby naskriptovali příslušný systém (což asi principielně jde, obtížnost neumím odhadnout). Je ale logické, že takto financovaná postava musí odvést "něco za to" a produkovat určitou úroveň RP odpovídající vykonávané funkci/povolání...

Příklad:
Paladinové by mohli být placeni jako ochránci zákona s jistou pravomocí, vojáci v armádě by měli pobírat žold atd. Ale je třeba si uvědomit, že s tím souvisí i další věci - armáda, to není prázdné slovo, to je disciplína a riziko tretu při vybočení z příslušných norem chování...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Post Reply