CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Šlo, ale silně pochybuju, že by si někdo z každýho skřeta tahal šípy.tao kan wrote:Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?
Mno tak je přesvědč, ať jdou s tebou dělat něco jinýhoDron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
a možná se craft upraví směrem k nižší surovinový spotřebě, pak bude řemeslník častejc k zastížení v dílně, než se stádem mul na výpravě...ale to je teprv v jednání 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Budu si muset dát inzerát asi. Hráči, s kterýma jsem si nejlíp zahrál buď přestali hrát, odchází, případně byli vyhozenikucik wrote:Mno tak je přesvědč, ať jdou s tebou dělat něco jinýhoDron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak asi nehledáš dobře, já pořád potkávám skupinky na výpravě
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ja furt jenom creepim, me v dilne najdes jen kdyz jdu vyzvednout craftery na vypravu
PS. kdo by to taky mel v realu delat, kdyz offline si naklikam xpu v craftu kolik chci
Ale snad jak uz se to blizi ke konci, tak se i ja do nejakeho vrhnu.
PS. kdo by to taky mel v realu delat, kdyz offline si naklikam xpu v craftu kolik chci
Ale snad jak uz se to blizi ke konci, tak se i ja do nejakeho vrhnu.
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jestli je presvecujes at s tebou jednaji tim ze za 4 minuty setkani nerekne tva postava vubec nic tak se nediv - mozna si psal do party nevim ale nevidel sem jediny pismenko od tebeDron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
a za kurvovani sorac ale kdyz jak kreten rozklikam suroviny z hromad abych je mohl vyvarit kdyz 2 postavy cekaji na uvareni obednanych veci a pak me zmizi potulnej alkac tak to neudrzim
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
óni se ty hráči za čas možná aj vrátí , ačkoliv v některý už taky přestávám doufat ale coo ...bud a nebo hh
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jestli myslíš pana B. a jeho černé kamarády, tak ty potkávám také častoKrata wrote:Tak asi nehledáš dobře, já pořád potkávám skupinky na výpravě
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Možná by se mohlo trošku zapracovat na předělávání postihu na Skrývání v interierech ,co je nastaven v normálních dungeonech , dneska jsem vesele zakokrhal na výpravě u Orku stylem kdy se i podvědomě spolíhám na to že mně HIPS vyseká z problému a nestalo se tak , než jsem si uvědomil že to bude další místo kde se neschovám byl jsem před Rohatým .
TY hrací návyky jsou silný a pořád koukat na statistiky ,kolik kde mám v jaký místností Skrývání a Tichej pohyb ....
TY hrací návyky jsou silný a pořád koukat na statistiky ,kolik kde mám v jaký místností Skrývání a Tichej pohyb ....
Šermína Prstokládková
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ale skrývání v interiérech už je zrušené. Je nastavené jen tam, kde ho Rejty úmyslně nastavil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ještě jstem to nikde nenastavoval.kucik wrote:Ale skrývání v interiérech už je zrušené. Je nastavené jen tam, kde ho Rejty úmyslně nastavil.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI? Jsou krásné avšak prázdné lokace -
Je tu řada krásných lokací, kam noha dobrodruha nepáchne, protože tam nic není. Namátkou celý pás roklinek a přilehých bažin, jeskyně v jižní rokli a tak. Nestálo by za to je trochu oživit ? Dát tam třeba strom k těžbě, aby tam zašli aspoň dřevorubci, sem tam nějakou tu potvoru a tak ?
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
- Gorrgorroth
- Šlechtic
- Posts: 348
- Joined: 13:11 23. Oct 2008
- Location: Rožnov p. R.
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ty vole buď si někdo stěžuje na crepery, nebo na crafťáky, prostě bych se smířil s tím že nějak si hráči vydělávat budouDron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já chodím na suroviny bez muly
Principem je, že postavy musí nějak vydělávat peníze (dobře, nemusí, ale ten život bez jakékoli výbavy každého nebaví...)
Vydělat se dá buď lootem, nebo craftem, nebo plněním poštovních a výkupních questů. Dokud se to nezmění, a neumim si představit, jak by se to mohlo změnit, budou to postavy dělat.
Jediná další možnost je, že postava bude dostávat nějaké peníze za vykonávanou práci RP, jako funkci nebo stpendium nebo nevím co, což záleží na domluvě s DM, jestli něco takového IC umožní (což si myslím, že při jen trochu slušném zdůvodnění a jisté dávce snahy hráče umožní) a WB, aby naskriptovali příslušný systém (což asi principielně jde, obtížnost neumím odhadnout). Je ale logické, že takto financovaná postava musí odvést "něco za to" a produkovat určitou úroveň RP odpovídající vykonávané funkci/povolání...
Příklad:
Paladinové by mohli být placeni jako ochránci zákona s jistou pravomocí, vojáci v armádě by měli pobírat žold atd. Ale je třeba si uvědomit, že s tím souvisí i další věci - armáda, to není prázdné slovo, to je disciplína a riziko tretu při vybočení z příslušných norem chování...
Principem je, že postavy musí nějak vydělávat peníze (dobře, nemusí, ale ten život bez jakékoli výbavy každého nebaví...)
Vydělat se dá buď lootem, nebo craftem, nebo plněním poštovních a výkupních questů. Dokud se to nezmění, a neumim si představit, jak by se to mohlo změnit, budou to postavy dělat.
Jediná další možnost je, že postava bude dostávat nějaké peníze za vykonávanou práci RP, jako funkci nebo stpendium nebo nevím co, což záleží na domluvě s DM, jestli něco takového IC umožní (což si myslím, že při jen trochu slušném zdůvodnění a jisté dávce snahy hráče umožní) a WB, aby naskriptovali příslušný systém (což asi principielně jde, obtížnost neumím odhadnout). Je ale logické, že takto financovaná postava musí odvést "něco za to" a produkovat určitou úroveň RP odpovídající vykonávané funkci/povolání...
Příklad:
Paladinové by mohli být placeni jako ochránci zákona s jistou pravomocí, vojáci v armádě by měli pobírat žold atd. Ale je třeba si uvědomit, že s tím souvisí i další věci - armáda, to není prázdné slovo, to je disciplína a riziko tretu při vybočení z příslušných norem chování...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...