Výcvik a prestižní povolání

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Výcvik a prestižní povolání

Post by resurrection »

Zdravim, chtel jsem se jenom optat jak jsou reseny vycviky prestigek? Opet jsou na ne ve hre treneri a je treba je najit nebo je na to jiny system popripade to jde bez trenera? A pokud jsou treneri jsou pro vsechny NWN prestigeky? Diky.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Treneri jsou. Jen je musis najit.



Ohledne vycviku vseobecne... Dost se mi nelibi v nekterych pripadech DOST krute penalizovani za smrt. A to tehdy, kdyz postava zarve chvili po prestupu na lvl. Pak prijde o XP a GP hned - a propadem o lvl prijde znovu o zaplaceneho tutora. Uz se mi to stalo podruhe - a shanet 16k gp za znovuvycviceni je zalezitost na hodne dlouho pro lvl 11.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

Ano, tohle se musi jeste nejak doresit..
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

jaara wrote:Ano, tohle se musi jeste nejak doresit..
Rad slysim, jak to mam zatim resit ted?
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Stacilo by na dusu bytosti zapisat cislo LVL po prestupe a to by sa potom kontrolovalo s aktualnym lvl, ak by to cislo bolo > ako aktualny lvl neplatilo by sa. Lenze svoje origos scripty nemozem upravit pretoze ste ich vy upravili a ja nemam upravy u seba. :D
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

nooo....sice mě to stálo taky pěknejch pár zlatejch ale možná bych to nechal, strach ze smrti je prima věc, podporuje to pud sebezáchovy
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Aj tak sa da.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

photter wrote:nooo....sice mě to stálo taky pěknejch pár zlatejch ale možná bych to nechal, strach ze smrti je prima věc, podporuje to pud sebezáchovy
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?
To jako jinak bych skakal NPCckum pod mece bezne?

Dale, pokud vim, neni videt kolik mas xp - tzn. jak ta rezerva je velika.

Nemluve o tom, ze kdyz mas status "moznost lvl up", tak nemuzes cilit smerovana boostovaci kouzla na sebe pres ikonku charakteru - coz je docela potiz kdyz se ti kurzor mysi chyta na kde co velikeho (idelani prklad je super obri krab, ktery okolo tebe hodi klepeta a postava je nekde pod krabem/v krabovi).
edit: Chapu ze tenhle potiz nekouzlici povolani nechava chladnymi. :/
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

jo, s tim cilením na portrét máš recht, to mě taky štve
a já dávám lvl taky hned :) , to byl jenom nápad :D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Sylmael wrote:Stacilo by na dusu bytosti zapisat cislo LVL po prestupe a to by sa potom kontrolovalo s aktualnym lvl, ak by to cislo bolo > ako aktualny lvl neplatilo by sa. ...
Alebo by sa platilo len "doucenie" (napriklad stvrtina normalneho) :)
Ora et Labora
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Theo wrote:Alebo by sa platilo len "doucenie" (napriklad stvrtina normalneho) :)
Porad je to jak dvoji daneni (tak oblibene nasim statem :/ ) tak roubovani systemu non DnD na system DnD. Takze kockopes.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

no je tu i někdo kdo má xp na 14.lvl a je pořád na 12. :))
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Post by pepa48 »

:D
Locked