Výcvik a prestižní povolání
-
resurrection
- Nováček
- Posts: 18
- Joined: 20:50 26. Jul 2007
- Contact:
Výcvik a prestižní povolání
Zdravim, chtel jsem se jenom optat jak jsou reseny vycviky prestigek? Opet jsou na ne ve hre treneri a je treba je najit nebo je na to jiny system popripade to jde bez trenera? A pokud jsou treneri jsou pro vsechny NWN prestigeky? Diky.
Treneri jsou. Jen je musis najit.
Ohledne vycviku vseobecne... Dost se mi nelibi v nekterych pripadech DOST krute penalizovani za smrt. A to tehdy, kdyz postava zarve chvili po prestupu na lvl. Pak prijde o XP a GP hned - a propadem o lvl prijde znovu o zaplaceneho tutora. Uz se mi to stalo podruhe - a shanet 16k gp za znovuvycviceni je zalezitost na hodne dlouho pro lvl 11.
Ohledne vycviku vseobecne... Dost se mi nelibi v nekterych pripadech DOST krute penalizovani za smrt. A to tehdy, kdyz postava zarve chvili po prestupu na lvl. Pak prijde o XP a GP hned - a propadem o lvl prijde znovu o zaplaceneho tutora. Uz se mi to stalo podruhe - a shanet 16k gp za znovuvycviceni je zalezitost na hodne dlouho pro lvl 11.
Ano, tohle se musi jeste nejak doresit..
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Stacilo by na dusu bytosti zapisat cislo LVL po prestupe a to by sa potom kontrolovalo s aktualnym lvl, ak by to cislo bolo > ako aktualny lvl neplatilo by sa. Lenze svoje origos scripty nemozem upravit pretoze ste ich vy upravili a ja nemam upravy u seba. 
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
nooo....sice mě to stálo taky pěknejch pár zlatejch ale možná bych to nechal, strach ze smrti je prima věc, podporuje to pud sebezáchovy
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
To jako jinak bych skakal NPCckum pod mece bezne?photter wrote:nooo....sice mě to stálo taky pěknejch pár zlatejch ale možná bych to nechal, strach ze smrti je prima věc, podporuje to pud sebezáchovy
a nikdo přece nikoho nenutí vyhledat trenéra okamžitě, může si napřed udělat "rezervu" ne ?
Dale, pokud vim, neni videt kolik mas xp - tzn. jak ta rezerva je velika.
Nemluve o tom, ze kdyz mas status "moznost lvl up", tak nemuzes cilit smerovana boostovaci kouzla na sebe pres ikonku charakteru - coz je docela potiz kdyz se ti kurzor mysi chyta na kde co velikeho (idelani prklad je super obri krab, ktery okolo tebe hodi klepeta a postava je nekde pod krabem/v krabovi).
edit: Chapu ze tenhle potiz nekouzlici povolani nechava chladnymi. :/