Viditelne zbrane a stity

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Viditelne zbrane a stity

Post by resurrection »

Zase ja :oops: Tentokrat mam problem, nefunguje mi ten system viditelnych zbrani a stitu. Kdyz si nandam zbran a pak ji sundam, tak ji nemam u pasu, ale proste normalne v batohu. Vim ze mi to tu uz fungovalo, ale tedka sem nove instaloval nwn a nejde mi to. Kterej hak to ma nastarosti? Treba sem na neco zapomel, vynechal nebo nevim. Dik za pomoc.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Re: Viditelne zbrane a stity

Post by 566344 »

resurrection wrote:Zase ja :oops: Tentokrat mam problem, nefunguje mi ten system viditelnych zbrani a stitu. Kdyz si nandam zbran a pak ji sundam, tak ji nemam u pasu, ale proste normalne v batohu. Vim ze mi to tu uz fungovalo, ale tedka sem nove instaloval nwn a nejde mi to. Kterej hak to ma nastarosti? Treba sem na neco zapomel, vynechal nebo nevim. Dik za pomoc.
PRes item "duse bytosti" si nastav zapnuti/vypnuti zobrazovani zbrani.
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Post by resurrection »

Jo diky, akorat ta moje soucasna postava ten predmet zatim nema, tak snad ho brzy dostanu... (sem na 3.) Moje druha postava uz ho ma, ale nemuze ho pouzit, jelikoz je na prvnim a ten predmet ma item restrikci level 2 (!?). Doufam ze to tim vyresim.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

resurrection wrote:Jo diky, akorat ta moje soucasna postava ten predmet zatim nema, tak snad ho brzy dostanu... (sem na 3.)
Zkus dat relog.
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Post by resurrection »

Moc nepomaha, relogoval sem uz kvuli tomu a ruznym testum s override apod. asi 20x a porad sem to nedostal. Tak snad po restartu bo tak...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Ta duse neco vazi a proto az od druhyho lvl, uz se to resilo, od druhyho lvl uz to bude fungovat jak ma, a jak se jmenuje ta postava co ji nema? koukal sem ze mas postavu se jmenem Roland a nekdo tady postavu Roland uz ma taky a kdyz jsou stejny postavy tak to obcas dela bordel
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Nene tu je problem inde a to:

Ak hrac vytvori postavu a logne do hry dostava hned dusu bytosti lenze script OnClientEnter maze vsetky veci u postavy takze je celkom naha bez veci. A tu je ten pes zakopany. Dusa bytosti ako vec neexistuje ale je zapisana na hracovi ako premenna.

2 jaara : Jednym z riesenim by bolo v tom scripte co maze vsetky veci dat nieco ako test aby nemazalo vec s tagom sy_soulstone.

2 resurrection : po restarte sa z postav mazu vsetky lokalne premenne a script ti znova da dusu bytosti do inventara, samozrejme tu uz nestratis a nikto ju nemoze ani ukradnut
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked