Připravovaní noví přítelíčci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Připravovaní noví přítelíčci

Post by Rejty »

Novi pritelicci

Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare. Uvitame vase navrhy jaci by to meli byt. Dobre napady radi pouzijeme. Musi vsak zapadat do Thalie a nesmi to byt nejaka prerostla monstra typu drak a nebo balor.

Diky za Vase napady. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Post by 566344 »

Rejty wrote:Novi pritelicci

Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare. Uvitame vase navrhy jaci by to meli byt. Dobre napady radi pouzijeme. Musi vsak zapadat do Thalie a nesmi to byt nejaka prerostla monstra typu drak a nebo balor.

Diky za Vase napady. :wink:
Zkuste dat (pokud to jde) moznost soupnout pritelicka do batuzku... Aby nebyl vystaven nebezpeci v boji a mohl byt preneseny mestem.
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Post by resurrection »

566344 wrote:Zkuste dat (pokud to jde) moznost soupnout pritelicka do batuzku... Aby nebyl vystaven nebezpeci v boji a mohl byt preneseny mestem.
Jj, takvej kapesni panter :-) U nekterych by to slo, ale imho vetsina je na to moc velka...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Post by 566344 »

Rejty wrote:Novi pritelicci

Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare. Uvitame vase navrhy jaci by to meli byt. Dobre napady radi pouzijeme. Musi vsak zapadat do Thalie a nesmi to byt nejaka prerostla monstra typu drak a nebo balor.

Diky za Vase napady. :wink:
Navrhoval bych kapesni zabu - ale uz slysim ty poznamky, ze by nestacila Liuovemu kvakani, a ze by se Liu nosil jen s ropuchou kdyz uz elfi krasky nesnese... :P
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Připravovaní noví přítelíčci

Post by Rejty »

Na ropuchu sem bohuzel nevidel zadny model.
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Ducha, anakondu a pre carodejov tu malu mys dobru na spionaz nie krysu!

Btw to nebudu potvorky urcene na boj?
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Ja se je snazim delat alespon porovnatelny s tema co jsou ted.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Co opicak? ne ze bych ho nejak chtel, ale opicak by moh byt fajn. Had, nebo podobne. No mag by mohl treba mit sovu, netopyra(ten uz asi je), Drak by nebyl spatnej, ale trrebas na 35 lvlu...i tak je to malo pravdepodobne ze nekdo takovy lvl udela :D:D:D
Pegas by se hodil k nejake podrase (nejaky moooc hoodny posstave). dal mi toho uz moc nenapada. vecina uz tam je pro carodeje.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Kiri wrote:Co opicak? ne ze bych ho nejak chtel, ale opicak by moh byt fajn. Had, nebo podobne. No mag by mohl treba mit sovu, netopyra(ten uz asi je), Drak by nebyl spatnej, ale trrebas na 35 lvlu...i tak je to malo pravdepodobne ze nekdo takovy lvl udela :D:D:D
Pegas by se hodil k nejake podrase (nejaky moooc hoodny posstave). dal mi toho uz moc nenapada. vecina uz tam je pro carodeje.
Pegasa ne... To by na nem pak chtel prskavec jezdit a setrit za vydaje.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Pegas ani nepujde, neni na nej zadnej model...
Vedoucí týmu Thalie
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Myslim ze prave CEP2 prinasa moznost "nalepit" kridla na kone cim sa z nich stavaju bajne bytosti zname ako pegas.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Proc zrovna Pskavky, rikal sem ze by to mel jenom nejvic kladny postavy, (dodatek - s mecem). No a nejaky to ltani, mame fantasii, ne?
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Kiri wrote:Proc zrovna Pskavky, rikal sem ze by to mel jenom nejvic kladny postavy, (dodatek - s mecem). No a nejaky to ltani, mame fantasii, ne?
PRotoze Rejty
Pripravujeme nove priteliicky pro magy/zaklinace a druidy/hranicare.
Ne nejake snici blazny ohanejici se virou v myticke jedince neni (a doufam ze nebude :P ) bran zretel. Proc by zrovna paladin mel mit nejakou magickou napomocnou bytost, kdyz vse v co veri je jeho buh? Jeho stit i zbran, obrana i utok - to je vira a nic vic.

edit: To bych pak chtel nejakeho humusaka pro nejvice zapornou postavu. A mohli bychom si rozbijet babovicky a rvat na sebe, ze ten ci onen je lepsi.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Post by Krata »

Pokemon
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Jj a rozhadzat ich po svete a dat nato logo CHYT SI JE VSECHNY!
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
Locked