ale teraz z Neithanom riesim jednu moznost posielania
Mozte mi resp. Neithanovy povedat v akej banke ma Thalia ucet?
Snad nevěříš tomu šílenci co mě chtěl upálit?!Kiri wrote:nekolikrat sem se o tom s jaarou bavil...takze mam jasno..chci si jenom kliknout![]()
![]()
Hotovo jest, penízky odešli. Volejte sláva a pět dní se radujte - bude nový server.jaara wrote:Tak tak, jen co se to dovybere to objednam.