nestabilita servru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: nestabilita servru

Post by Jachym »

Takže mne to spadlo také , dnes po 17 hodině to spadl celý server, a to dnes hraju od 13:30 a o to co jsem nahrál od 14:30 o to vše jsem přišel.
Menhiri Dierta
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: nestabilita servru

Post by Krata »

DM to nahradí co půjde
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: nestabilita servru

Post by černý vlk »

nomis_b wrote:
černý vlk wrote:až na pár hoodně ujetých nápadů typu "krejčovina závislá na moudrosti" (
no to je tim, ze kazde remeslo byt na necem zavilse byt musi, a bohuzel to vyslo takhle.
moudorst proste byla plonkovni...
hmm? a co alchymie? ...jak by probíhalo role play šití?

*postava se zamyslela nad látkou, vzpomíínala jak tenkrát rozmlouvala a běhu světa s hlavním druidem...po chvilce přehla látku, mistrně vyšila magické stehy, vsadila kameny a práce byla hotova...po práci zakopla o práh, omylem zlomila klíč od dílny...nu což, obratnost 6 je oratnost 6...*


1) nebyl jsem tu v době hlasování
2) to, že tady poukazuju na hroznou blbost neznamená, že bych si stěžoval na tvou práci jako WB
3) na role play servru upřednostnujete "aby každá vlastnost dělala něco" před základní logikou? (mluvím k těm, co hlasovali takto)
4) abych jen nekritizoval:

inteligence: podíl na každém řemeslu
obratnost: krejčovina, klenotnoctví
síla: truhlářství (obratný hobit se silou 6 asi těžko s hoblíkem něco předvede)
moudrost: alchymie
odolnost: koželuh (máčet kůže v roztocích, výpary ohrožující zdraví atd)
charisma (očarovávání)

vlastnosti nemůžete vztáhnout na řemeslo, ale řemeslo na vlastnosti!!
(to tu bylo za komunizmu "jsi sice inteligentní, ale stejně musíš na zemědělku")
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: nestabilita servru

Post by paja13 »

nez to dneska padlo tak byly desne dlouhy prodlevy u bankere asi na 10x sem se snazil ukladat penize banker nekdy odesel ale tam zustal nebo ani nedal pokracovani rozhovoru
muze to nejak souviset ?
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: nestabilita servru

Post by paja13 »

černý vlk wrote:odolnost: koželuh (máčet kůže v roztocích, výpary ohrožující zdraví atd)
charisma (očarovávání)
zajdi do dilny v karate a uvidis jakmoc musis byt odolny abys mohl varit lekvose kdyz to nevetraji a jeste ti za prdeli porad triska ocarovavac zemetresenim
proc ocarovavani na charismu? to se lip porouci diamantum? :o)
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: nestabilita servru

Post by černý vlk »

paja13 wrote:
černý vlk wrote:odolnost: koželuh (máčet kůže v roztocích, výpary ohrožující zdraví atd)
charisma (očarovávání)
zajdi do dilny v karate a uvidis jakmoc musis byt odolny abys mohl varit lekvose kdyz to nevetraji a jeste ti za prdeli porad triska ocarovavac zemetresenim
proc ocarovavani na charismu? to se lip porouci diamantum? :o)
ano, odolnost bych dal i na alchymii, ale tam je prostě primární moudrost..co se týče očarovávání, tak alespoň já to mám spojeno s otiskem schopnosti do kamene a právě na tento otisk musí být silný charizmatický skill :)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nestabilita servru

Post by nomis_b »

hm, dobre to si rozmystil par remesel, ale zkus rozmistit vsechny?? nevyjde ti z toho, ze nahodou nejaka vlastnost tam bude vzdycky?

btw jak by k otmu prisel kovar, platner a btw hlavne slevac a osekavac dreva, ze by potrebovali byt chytri ?
A zase se craftí...
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: nestabilita servru

Post by Bahnak »

Souhlas s Nomisem
5 základních a 6 pokročilých řemesel, vyváženě jsou tak, aby bojovnici mohli delat kovy, drevo a trochu keramiku a nebojovnici kaminky a kuže....
Navíc to že je to pro dotyčné výhodnější neznamená, že bojovník nutně musí být kovář, nebo lukář....
Si vemte třeba nejlepšího ševce Thalie....A to má Roko moudrost i charismu v mínusu.....

Systém mi přijde vyrovnaný, chybí mi jen možnost itemem zlepšit craftovou dovednost (kovářské trpasličí kladivo věků +5 k síle jen při craftu apod....)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nestabilita servru

Post by nomis_b »

Bahnak wrote: Systém mi přijde vyrovnaný, chybí mi jen možnost itemem zlepšit craftovou dovednost (kovářské trpasličí kladivo věků +5 k síle jen při craftu apod....)
by vedlo k tomu, ze jen pocaks, az budes mit XXXX penez na ucte, nakoupis ty item y ve velkem a craft nebude problem. toho bych se vyvaroval.. a kdyz by to melo byt jenom pd Dm, tak to uz radsi jinou DM vec, treba helmu, boty, rukavice.. treba i xpy do crfatu, ale urcite ne neco takoveho.

BTW: az budou vsechny naplanovane veci dodelane, planuju dodelat do vsech remesel nejaky system artefaktu, kteri si par lidi pamatuje z cnr craftu , arkhalie atd... tedy ze v lootu bude sance najit nejakej papir s popisem co potrebujes a bude sance se pokusit ten item udelat.. ale to je jen az se budu v lete nudit :wink:
A zase se craftí...
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nestabilita servru

Post by zachy »

dnes bude fajn... 13:00 spadlo to 13:40 zase pak klaicky ve 14:00 a pak kdo vi?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: nestabilita servru

Post by Rejty »

TomAtom wrote:TomAtom ‎(13:42):
zdravim
vzdycky kdyz vlezu do jeskyne skřetvědu tak se mi načítání lokace zasekne a spadne server
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nestabilita servru

Post by kucik »

Myslim, ze uz vime, kde to muze drhnout, takze uz jsem privezlo z plazne zpatky kompa, takze jakmile ho rozbehnu, budu predelavat haky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: nestabilita servru

Post by zachy »

Rejty wrote:
TomAtom wrote:TomAtom ‎(13:42):
zdravim
vzdycky kdyz vlezu do jeskyne skřetvědu tak se mi načítání lokace zasekne a spadne server
Jestli to jsou ty skretvedi u Hag Graru tak tam mi to nikdy neblbnulo
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: nestabilita servru

Post by Hassan »

zachy wrote:
Rejty wrote:
TomAtom wrote:TomAtom ‎(13:42):
zdravim
vzdycky kdyz vlezu do jeskyne skřetvědu tak se mi načítání lokace zasekne a spadne server
Jestli to jsou ty skretvedi u Hag Graru tak tam mi to nikdy neblbnulo
To se mi stalo presne taky ale uz mi to nedela nevim proc....
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: nestabilita servru

Post by kucik »

A to te fakt nenapadlo nikdy nahlasit na forum? :?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked