Očarovávání nejen zbraně,včetně luků, ale i zbroje, helmy, rukavice, pláště a podobné itemy...nomis_b wrote:je tu neco co by podle vas mel umet crfater vyrobit?
Dnes jsem dodelal lehke zbroje a je to tusim posledni vec, kterou crafter neumel. Vim jeste, ze je problem s sipy a sipkami, ze je truhlar nedela v tech velkych svazcich, ale jinak me nenapada zadna vec, co by mel jeste crafter delat. Urcite treba jidlo by mohl, ale to se mi fakt nechce delat, protoze budu mit ted praci s craft trhem, ale jestli vas napadne neco zajimaveho, snad s tim neco muzu udelat.
Craft
Re: Craft
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Craft
Luky a střelný zbraně se v nwn očarovávají jen minimálně. Nemá smysl na ně dávat elementy a podobné věci.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
nevim jakRejty wrote: Nomis je dodělá.![]()
hm, tak jestli myslis tim, ze si udelam lepsi craftem az je tam pridam tak to mas pravduRejty wrote: Jdou sehnat lepší jak od Dobrodruha.
Jinak sem je opravdu nikde nezahlidl, treba mi rekni jedine misto, kde se da sehnat i obycejny +0 obourucni scimitar
Jestli povis podtemno, ci Hag-grar, tak se to nepocita.
Jo vo tom sem premejslel. Ale videl bych to na max:Monstera wrote: Ocarovavat dalsi veci..
sipy, luky : elem. dmg, ale dokud nejsou svazky v crfatu (1000+) , tak stejne nemaji konkurenci. Ale pocitam s tim, ze budou
zbroje: maximlane bych to videl na nejake sejvy, treba +na mysl, death, ohen, chlad, elektrinu atd.. jeslti Rejty rekne ANO , tak bych to tam klidne pridal
Plaste, rukavice,chranice atd : to je podle me uz udelane tak, ez by to bylo nechutne presilene. tam opravdu nevim, co by to ocarovavani mohlo pridavat. Jedine treba 50naboju, 10naboju = stone skin za cenu +/- 30.000 navrch, ale je otazka, jstli to ma smysl. urcite bych tam nedaval neco jako pouziti/den. to tak maximalne na nejkae svetlo, ci 1ckovy kouzla. Ale zase musel by Rejty rict ANO.
A zase se craftí...
Re: Craft
Dívej se pořádně do obchodů.hm, tak jestli myslis tim, ze si udelam lepsi craftem az je tam pridam tak to mas pravdu![]()
Např. karathskej kovář.Jinak sem je opravdu nikde nezahlidl, treba mi rekni jedine misto, kde se da sehnat i obycejny +0 obourucni scimitar
Jestli povis podtemno, ci Hag-grar, tak se to nepocita.
Fakt miluju, když někdo šíří nepodložený fámy...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Craft
věci bez bonusu je na každém rohu víc než dost, myslím že aji ivorskej kovář by měl mít.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Craft
Jsou i s bonusama. Jestli je obouruční šavle +5 a 1k10 elementem málo, tak nevím. Do +3 se sežene úplně vše, kromě jednoručního kopí z novejch haků a obouručního trojzubce.
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
hm.. zajimave.. zatimsem takove zbrane videl hlavne u savli, mecu atd.. nejlepis veci co sem videl od palcatu, kladiv atd byli horsi, ale zacnu se lepe divat... treba u alwarielu, z emaj mec +5 + ostrost, mi prijde hoodne drsny, oproti tem vecem v kramku..
ale jak rikam ,cas se zacit asi vice rozhlizet..
PS. ale z tech printscreenu opravdu ani jednu z dilen nerozpoznavam..
ale jak rikam ,cas se zacit asi vice rozhlizet..
PS. ale z tech printscreenu opravdu ani jednu z dilen nerozpoznavam..
A zase se craftí...
Re: Craft
nomis_b wrote: ...rukavice...
a co očarování monk rukavic? to jou přece zbraně jako každé jiné...ale očarovat zkrátka nejdou
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Craft
Tak se nečíl, praskne ti cévka v hlavě a pak, ano viděl jsem spousty cepových zbraní, a dobrých. Některé ani nevím co jsou a jak bych to jako použil. Jak psal Nomis je ale obtíž s boosty na tyto zbraně atd. proto se nejspíše netěší takové oblibě jakou by si zasloužili a to je škoda.Rejty wrote:Zdá se mi to a nebo mám vidiny?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
hm, podle me by to melo ted jit normalne, jako zbrane, jestli nejde, toz se na to mrknu pak doma.černý vlk wrote: a co očarování monk rukavic? to jou přece zbraně jako každé jiné...ale očarovat zkrátka nejdou...přitom, když jsem se ptal e hře, tak mi bylo sděleno, že to samozřejmě jde, ale nešlo...možná není script
btw byli to crfatove rukavice usite nejakym krejcim? rukavice z obchodu 100% ocarovat nepujdou.
A zase se craftí...
Re: Craft
Zkoušel jsem to očarovat já, byly to kraftové, proces očarovíní se nespustil...nomis_b wrote:hm, podle me by to melo ted jit normalne, jako zbrane, jestli nejde, toz se na to mrknu pak doma.černý vlk wrote: a co očarování monk rukavic? to jou přece zbraně jako každé jiné...ale očarovat zkrátka nejdou...přitom, když jsem se ptal e hře, tak mi bylo sděleno, že to samozřejmě jde, ale nešlo...možná není script
btw byli to crfatove rukavice usite nejakym krejcim? rukavice z obchodu 100% ocarovat nepujdou.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Craft
Takže už je craft kompletní? hurááá... i štíty a kožený zbroje? a čapky pro nehelmaře? a kouzelnický hole?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Craft
hm kouzelnicky hole se nejak neplanovali a nevim, kdo by je mel delat edy jako ktere povolani? je to cosi netradicniho.
capky sem uz nevim proc zavrhli, ez by meli stacit helmy, protoze u capek nejni az ak moc variaci, co by meli z craftu umet (prece jenom nejsou capky napr +6IQ atd..)
ale stity umi drevar a kozene zbroje by mel umet krejci.
jo a ad to ocarovani rukavic, mel sem chybu jak v ocarovavani, tka pri vyrobe, takze az to tam rejty nahraje do modulu, tak musis udelat uplne nove rukavice (bojove) a ty pak ocarovat.
capky sem uz nevim proc zavrhli, ez by meli stacit helmy, protoze u capek nejni az ak moc variaci, co by meli z craftu umet (prece jenom nejsou capky napr +6IQ atd..)
ale stity umi drevar a kozene zbroje by mel umet krejci.
jo a ad to ocarovani rukavic, mel sem chybu jak v ocarovavani, tka pri vyrobe, takze az to tam rejty nahraje do modulu, tak musis udelat uplne nove rukavice (bojove) a ty pak ocarovat.
A zase se craftí...
Re: Craft
1) kapuce a čepky by byly dobré. Mohly by přidávat "duševní vlastnosti" (int, char, wisd), zatímco helmy fyzické. To samé by mohlo platit i o bonusech na dovednosti (čarozpyt, hledání, naslouchání, atd), helmy dovednosti do boje. Dále si umím představit na kapucích nějaké kouzlo na den nebo přímo přidání slotu na kouzlení. Také by tam mohlo být obnovení. Myslím, že alternativa k helmám, které vyžadují sílu, by byla celkem potřebnánomis_b wrote:hm kouzelnicky hole se nejak neplanovali a nevim, kdo by je mel delat edy jako ktere povolani? je to cosi netradicniho.
capky sem uz nevim proc zavrhli, ez by meli stacit helmy, protoze u capek nejni az ak moc variaci, co by meli z craftu umet (prece jenom nejsou capky napr +6IQ atd..)
ale stity umi drevar a kozene zbroje by mel umet krejci.
jo a ad to ocarovani rukavic, mel sem chybu jak v ocarovavani, tka pri vyrobe, takze az to tam rejty nahraje do modulu, tak musis udelat uplne nove rukavice (bojove) a ty pak ocarovat.
2) úplně nové rukavice? no, snad bude pan krejčí v dobrém rozmaru, staré rukavice prodá a za tu cenu ušije nové
3) docela mi v craftu chybí možnost šít roby (když kožené zbroje, proč ne roby), třeba rozdělené pro různá povolání (čaroděj, mnich, apod.)
4) nevím jestli se zamýšlí dodělat paletu pásků, ale momentálně mi krejčí nabízejí pouze pásky na sílu...ale co obratnost? ta by bodla
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)