Craft

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Craft

Post by monstera »

nomis_b wrote:je tu neco co by podle vas mel umet crfater vyrobit?

Dnes jsem dodelal lehke zbroje a je to tusim posledni vec, kterou crafter neumel. Vim jeste, ze je problem s sipy a sipkami, ze je truhlar nedela v tech velkych svazcich, ale jinak me nenapada zadna vec, co by mel jeste crafter delat. Urcite treba jidlo by mohl, ale to se mi fakt nechce delat, protoze budu mit ted praci s craft trhem, ale jestli vas napadne neco zajimaveho, snad s tim neco muzu udelat.
Očarovávání nejen zbraně,včetně luků, ale i zbroje, helmy, rukavice, pláště a podobné itemy...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Craft

Post by kucik »

Luky a střelný zbraně se v nwn očarovávají jen minimálně. Nemá smysl na ně dávat elementy a podobné věci.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craft

Post by nomis_b »

Rejty wrote: Nomis je dodělá. :mrgreen:
nevim jak :D
Rejty wrote: Jdou sehnat lepší jak od Dobrodruha.
hm, tak jestli myslis tim, ze si udelam lepsi craftem az je tam pridam tak to mas pravdu :lol:
Jinak sem je opravdu nikde nezahlidl, treba mi rekni jedine misto, kde se da sehnat i obycejny +0 obourucni scimitar
Jestli povis podtemno, ci Hag-grar, tak se to nepocita.
Monstera wrote: Ocarovavat dalsi veci..
Jo vo tom sem premejslel. Ale videl bych to na max:
sipy, luky : elem. dmg, ale dokud nejsou svazky v crfatu (1000+) , tak stejne nemaji konkurenci. Ale pocitam s tim, ze budou
zbroje: maximlane bych to videl na nejake sejvy, treba +na mysl, death, ohen, chlad, elektrinu atd.. jeslti Rejty rekne ANO , tak bych to tam klidne pridal
Plaste, rukavice,chranice atd : to je podle me uz udelane tak, ez by to bylo nechutne presilene. tam opravdu nevim, co by to ocarovavani mohlo pridavat. Jedine treba 50naboju, 10naboju = stone skin za cenu +/- 30.000 navrch, ale je otazka, jstli to ma smysl. urcite bych tam nedaval neco jako pouziti/den. to tak maximalne na nejkae svetlo, ci 1ckovy kouzla. Ale zase musel by Rejty rict ANO.
A zase se craftí...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Craft

Post by Rejty »

hm, tak jestli myslis tim, ze si udelam lepsi craftem az je tam pridam tak to mas pravdu :lol:
Dívej se pořádně do obchodů.
Jinak sem je opravdu nikde nezahlidl, treba mi rekni jedine misto, kde se da sehnat i obycejny +0 obourucni scimitar
Jestli povis podtemno, ci Hag-grar, tak se to nepocita.
Např. karathskej kovář.

Fakt miluju, když někdo šíří nepodložený fámy... :idea:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Craft

Post by Tretas »

věci bez bonusu je na každém rohu víc než dost, myslím že aji ivorskej kovář by měl mít.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Craft

Post by Rejty »

Jsou i s bonusama. Jestli je obouruční šavle +5 a 1k10 elementem málo, tak nevím. Do +3 se sežene úplně vše, kromě jednoručního kopí z novejch haků a obouručního trojzubce.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Craft

Post by Rejty »

Zdá se mi to a nebo mám vidiny? :shock:
Attachments
Cep šalve.jpg
cep šavle 2.jpg
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craft

Post by nomis_b »

hm.. zajimave.. zatimsem takove zbrane videl hlavne u savli, mecu atd.. nejlepis veci co sem videl od palcatu, kladiv atd byli horsi, ale zacnu se lepe divat... treba u alwarielu, z emaj mec +5 + ostrost, mi prijde hoodne drsny, oproti tem vecem v kramku..

ale jak rikam ,cas se zacit asi vice rozhlizet..

PS. ale z tech printscreenu opravdu ani jednu z dilen nerozpoznavam..
A zase se craftí...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Craft

Post by černý vlk »

nomis_b wrote: ...rukavice...

a co očarování monk rukavic? to jou přece zbraně jako každé jiné...ale očarovat zkrátka nejdou :(...přitom, když jsem se ptal e hře, tak mi bylo sděleno, že to samozřejmě jde, ale nešlo...možná není script
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Craft

Post by Theogil I »

Rejty wrote:Zdá se mi to a nebo mám vidiny? :shock:
Tak se nečíl, praskne ti cévka v hlavě a pak, ano viděl jsem spousty cepových zbraní, a dobrých. Některé ani nevím co jsou a jak bych to jako použil. Jak psal Nomis je ale obtíž s boosty na tyto zbraně atd. proto se nejspíše netěší takové oblibě jakou by si zasloužili a to je škoda. :twisted:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craft

Post by nomis_b »

černý vlk wrote: a co očarování monk rukavic? to jou přece zbraně jako každé jiné...ale očarovat zkrátka nejdou :(...přitom, když jsem se ptal e hře, tak mi bylo sděleno, že to samozřejmě jde, ale nešlo...možná není script
hm, podle me by to melo ted jit normalne, jako zbrane, jestli nejde, toz se na to mrknu pak doma.

btw byli to crfatove rukavice usite nejakym krejcim? rukavice z obchodu 100% ocarovat nepujdou.
A zase se craftí...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Craft

Post by monstera »

nomis_b wrote:
černý vlk wrote: a co očarování monk rukavic? to jou přece zbraně jako každé jiné...ale očarovat zkrátka nejdou :(...přitom, když jsem se ptal e hře, tak mi bylo sděleno, že to samozřejmě jde, ale nešlo...možná není script
hm, podle me by to melo ted jit normalne, jako zbrane, jestli nejde, toz se na to mrknu pak doma.

btw byli to crfatove rukavice usite nejakym krejcim? rukavice z obchodu 100% ocarovat nepujdou.
Zkoušel jsem to očarovat já, byly to kraftové, proces očarovíní se nespustil...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Craft

Post by Bahnak »

Takže už je craft kompletní? hurááá... i štíty a kožený zbroje? a čapky pro nehelmaře? a kouzelnický hole?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Craft

Post by nomis_b »

hm kouzelnicky hole se nejak neplanovali a nevim, kdo by je mel delat edy jako ktere povolani? je to cosi netradicniho.

capky sem uz nevim proc zavrhli, ez by meli stacit helmy, protoze u capek nejni az ak moc variaci, co by meli z craftu umet (prece jenom nejsou capky napr +6IQ atd..)

ale stity umi drevar a kozene zbroje by mel umet krejci.

jo a ad to ocarovani rukavic, mel sem chybu jak v ocarovavani, tka pri vyrobe, takze az to tam rejty nahraje do modulu, tak musis udelat uplne nove rukavice (bojove) a ty pak ocarovat.
A zase se craftí...
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Craft

Post by černý vlk »

nomis_b wrote:hm kouzelnicky hole se nejak neplanovali a nevim, kdo by je mel delat edy jako ktere povolani? je to cosi netradicniho.

capky sem uz nevim proc zavrhli, ez by meli stacit helmy, protoze u capek nejni az ak moc variaci, co by meli z craftu umet (prece jenom nejsou capky napr +6IQ atd..)

ale stity umi drevar a kozene zbroje by mel umet krejci.

jo a ad to ocarovani rukavic, mel sem chybu jak v ocarovavani, tka pri vyrobe, takze az to tam rejty nahraje do modulu, tak musis udelat uplne nove rukavice (bojove) a ty pak ocarovat.
1) kapuce a čepky by byly dobré. Mohly by přidávat "duševní vlastnosti" (int, char, wisd), zatímco helmy fyzické. To samé by mohlo platit i o bonusech na dovednosti (čarozpyt, hledání, naslouchání, atd), helmy dovednosti do boje. Dále si umím představit na kapucích nějaké kouzlo na den nebo přímo přidání slotu na kouzlení. Také by tam mohlo být obnovení. Myslím, že alternativa k helmám, které vyžadují sílu, by byla celkem potřebná

2) úplně nové rukavice? no, snad bude pan krejčí v dobrém rozmaru, staré rukavice prodá a za tu cenu ušije nové ;)

3) docela mi v craftu chybí možnost šít roby (když kožené zbroje, proč ne roby), třeba rozdělené pro různá povolání (čaroděj, mnich, apod.)

4) nevím jestli se zamýšlí dodělat paletu pásků, ale momentálně mi krejčí nabízejí pouze pásky na sílu...ale co obratnost? ta by bodla ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked