Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
SM Praktiky
Chci podekovat dvoum nadrzenejm krasavicim, kery me tak pekne zbicovali (este ze mam dost zivotu)
este ze ste si nepodali chudaka Stelena ten by asi padnul k zemi po prvni rane 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Blba barevna sprska
Takze jedna zajimava udalost...pro nekoho mozna vtipna ja byl v tu chvili dost nasranej 
V pul 3 rano sme se s Danielem rozhodli ze nam schazi oboum asi 500xp do dalsiho lvl. Tak sme sli do troli jeskyne. Vsechno sme vybili az schazel posledni Troll u veznu (uz mi schazelo asi 300xp) troll byl temer mrtev stacila posledni rana - takze uz se rozprahuju
... vtom ten vuuuuuuul Daniel poslal Barevnou Sprsku behem sekundy sem byl mrtvej i se svejma 200 zivotama
...cumel sem jak puk...prej Hod Na Smrt = NEUSPECH ...no jo vobcas se zadari 
PS: dik Sarah za oziveni
V pul 3 rano sme se s Danielem rozhodli ze nam schazi oboum asi 500xp do dalsiho lvl. Tak sme sli do troli jeskyne. Vsechno sme vybili az schazel posledni Troll u veznu (uz mi schazelo asi 300xp) troll byl temer mrtev stacila posledni rana - takze uz se rozprahuju
PS: dik Sarah za oziveni
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Prepis rozhovoru s jednim hracem. Moc nepobavil - maximalne s pelynkovou horkosti...
Ten_druhy: neuneses krumpac? potreboval bych nekoho na tezeni...
Ja: ehm... wizard a krumpac?
Ja: unest bych ho jeste unesl.. ale to je tak vse
Ten_druhy: rikas ze pul hodiny by jsme se divali jak nemuzes tu rudu trefit
Ja: ne, nepochopils....
Ja: wizard krumpac do ruky ani neda
Ten_druhy: kdyz nema feat
Ja: stejne jako neda do ruky vidle a pod
Ja: bohuzel nema - tak si nenapise ani jeden svitek
Ja: co ty? porad zkousis krumpac?
Ten_druhy: ja ho taky neunesu
Ja: sklenene lahvicky asi nemas, ze?
Ten_druhy: neunesu krumpac, nemam uhli...
Ja: vezmi si feat
Ten_druhy: to necham na tobe... me stacilo kdybych si ted vzal level valecnika... mel bych krumpac a o epick feat navic...ale chtel jsem cisty povolani ....
Ja: nechas na me? probuh proc?
Ja: to jako wizard rube rudu? :/
Ten_druhy: skvela predstava jak se kouzelnik trapi s krumpacem
Ja: no, asi mu nic jineho nezbude - protoze jinak si nenapise ani jeden svitek
Ten_druhy: ma snaha o craft rozkotala an tom stejnym....
Ja: nejsem schopen sehnat dodavatele cehokoli...
Ja: at se ptam kdekoli, tak dodavatele tohodle nejsou... A kdyz si predstavim co vse je treba...
Ja: wizarda prakticky pripravili o feat
Ja: chtel jsem vymenit s jinym wiz svitek - to nejde - klasicky nwn nejde kvuli absenci papiru
Ten_druhy: kneze taky kdyz by chtel craftit a nebyl mix s warem
Ten_druhy: napadla me moznost pro tebe
ty si tam dej level wara
minimalne muzes mit stesti na zivoty
Ten_druhy: no spis barbara
Ten_druhy: hodis 12 na zivoty a budes mit hned o 25% vic zivotu
Ja: ne, diky...
Ten_druhy: a mohl by jsi pak psat svitky... docela ironie osudu
Ja: ono je to docela horke :/
Ten_druhy: ten rozhovor?
Ja: ta skutecnost...
Ja: s psanim svitku atd...
Ten_druhy: horke je to v tom pripade ze nemuzes sehnat suroviny poradne jinak... a to protoze je malo lidi problem je....
Ja: prave proto
Ten_druhy: at udelaj lopatku na uhli
pak budes moc delat sklo.... a zacatek retezce z velike casti bude prolomen
Ten_druhy: neuneses krumpac? potreboval bych nekoho na tezeni...
Ja: ehm... wizard a krumpac?
Ja: unest bych ho jeste unesl.. ale to je tak vse
Ten_druhy: rikas ze pul hodiny by jsme se divali jak nemuzes tu rudu trefit
Ja: ne, nepochopils....
Ja: wizard krumpac do ruky ani neda
Ten_druhy: kdyz nema feat
Ja: stejne jako neda do ruky vidle a pod
Ja: bohuzel nema - tak si nenapise ani jeden svitek
Ja: co ty? porad zkousis krumpac?
Ten_druhy: ja ho taky neunesu
Ja: sklenene lahvicky asi nemas, ze?
Ten_druhy: neunesu krumpac, nemam uhli...
Ja: vezmi si feat
Ten_druhy: to necham na tobe... me stacilo kdybych si ted vzal level valecnika... mel bych krumpac a o epick feat navic...ale chtel jsem cisty povolani ....
Ja: nechas na me? probuh proc?
Ja: to jako wizard rube rudu? :/
Ten_druhy: skvela predstava jak se kouzelnik trapi s krumpacem
Ja: no, asi mu nic jineho nezbude - protoze jinak si nenapise ani jeden svitek
Ten_druhy: ma snaha o craft rozkotala an tom stejnym....
Ja: nejsem schopen sehnat dodavatele cehokoli...
Ja: at se ptam kdekoli, tak dodavatele tohodle nejsou... A kdyz si predstavim co vse je treba...
Ja: wizarda prakticky pripravili o feat
Ja: chtel jsem vymenit s jinym wiz svitek - to nejde - klasicky nwn nejde kvuli absenci papiru
Ten_druhy: kneze taky kdyz by chtel craftit a nebyl mix s warem
Ten_druhy: napadla me moznost pro tebe
Ten_druhy: no spis barbara
Ten_druhy: hodis 12 na zivoty a budes mit hned o 25% vic zivotu
Ja: ne, diky...
Ten_druhy: a mohl by jsi pak psat svitky... docela ironie osudu
Ja: ono je to docela horke :/
Ten_druhy: ten rozhovor?
Ja: ta skutecnost...
Ja: s psanim svitku atd...
Ten_druhy: horke je to v tom pripade ze nemuzes sehnat suroviny poradne jinak... a to protoze je malo lidi problem je....
Ja: prave proto
Ten_druhy: at udelaj lopatku na uhli
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Berserk is Dead

MOMENTKA...POSLEDNÍ NÁŠ NEÚSPECH - POŠLI SME DO JEDNOHO
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Neslo :)
To byl takovej adrenalin ze sem nemohže sem nevěděl kde je topaz
btw. to si mi nemoh odepsat?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Vcerejsek v Ivory... Dve elfice si stezuji na "zvrhlika, namyslence, povysence, nadutce a sprostaka" Liua.
Ten s nadsenim posloucha na doslech a obohacuje si slovni obraty, skryty kouzlem. Kdyz se chudak paladin probere ze zasneni a prepta se na cosi – ze pry preslechl, zda by cosi mohly zopakovat – tak se objevi Liu a zacne opakovat stripky rozhovoru. Ovsem v klasickem Liuovskem podani.
V kratche chvili elfky vypadaji radne nasaknute, a jedna ho zacne proklinat. Pri nasledne vymene nazoru s paladinem, Liuovi vyhrozujicim, tak se tohoto proklinani chyta Liu. A nadchazi era zmateni paladina...
Chudak paladin napred zkousel branit elfku: s tim, ze zadne proklinani neslysel... Ale pak, protoze byl dotlacen "zjistovat pravdu nestranne", tak se zeptal elfky a ta se neodvazila zalhat – takze bylo potvrzeno proklinani.
Liu dal rypal do „Ramene Spravedlnosti” a vyuzival (resp. zneuzival) paladinskych prisah (nestranni soudci, ochranci pred nasilim, atd...).Tak to paladin zkusil z jine strany, s tim, ze to nebylo proklinani, protoze nebylo uspesne - a aby to potvrdil, tak se zeptal, zda se Liu citi slab...Liu mu s radosti do oci (podle rpavdy) odpovedel, ze je slaby a ze se slabym citi byt (bodejt by ne, s jeho silou).
Paladin tuto informaci nejak presel (spise prehledl) a zacal tvrdil, ze kdyz neni nic prukazneho, tak se nic nedeje. Proto Liu zacal mavat svitkem prokleti s tim, ze to je vyborne - kdyz se prokleti nepovede, tak se vlastne nicnedeje, tak zkusime proklit trebas zitra – to by v tom byl cert aby se to jednou nepodarilo...
Tato logika veci zase bylo divna i paladinovi. Proto zmenil nazor - ze kdyz neni nic slyset, zadne zarikavani, tak ze to prokleti neni... To byla voda na Liuuv mlyn – zacal se vysmivat a sklibit paladinovi do oci s tim, ze tohle je vyborne vedet! Ze si nachysta zaklinadlo prokleti bez hlasovych gest, a s radosti to "te pidlatousici" vrati.
Poslednim paladinskym pokusem o protigambit byla vyzva, aby Liu opakoval slova onoho prokleti – coz se Liuovi celkem zdarilo.
Skoda ze se v prubehu reseni tohoto „temneho prokleti” ona elfka vytratila – aspon par zlatych mohl Liu trhnout. Na druhou stranu, takhle domotany paladin, sikovne vedeny a popostrkovany jak mopsik na voditku svymi prisahami... Uz jsem se jen tesil (jako hrac), ze tasi mec a bude o padleho paladina vice.
Krom toho pohled na poskakujici postavu, ktera se chtela vydat kamsi na sever pro nejake veci a kvuli hadce se ji zasprajcovala tazna paladinska sila - ten take potesil.
Ten s nadsenim posloucha na doslech a obohacuje si slovni obraty, skryty kouzlem. Kdyz se chudak paladin probere ze zasneni a prepta se na cosi – ze pry preslechl, zda by cosi mohly zopakovat – tak se objevi Liu a zacne opakovat stripky rozhovoru. Ovsem v klasickem Liuovskem podani.
V kratche chvili elfky vypadaji radne nasaknute, a jedna ho zacne proklinat. Pri nasledne vymene nazoru s paladinem, Liuovi vyhrozujicim, tak se tohoto proklinani chyta Liu. A nadchazi era zmateni paladina...
Chudak paladin napred zkousel branit elfku: s tim, ze zadne proklinani neslysel... Ale pak, protoze byl dotlacen "zjistovat pravdu nestranne", tak se zeptal elfky a ta se neodvazila zalhat – takze bylo potvrzeno proklinani.
Liu dal rypal do „Ramene Spravedlnosti” a vyuzival (resp. zneuzival) paladinskych prisah (nestranni soudci, ochranci pred nasilim, atd...).Tak to paladin zkusil z jine strany, s tim, ze to nebylo proklinani, protoze nebylo uspesne - a aby to potvrdil, tak se zeptal, zda se Liu citi slab...Liu mu s radosti do oci (podle rpavdy) odpovedel, ze je slaby a ze se slabym citi byt (bodejt by ne, s jeho silou).
Paladin tuto informaci nejak presel (spise prehledl) a zacal tvrdil, ze kdyz neni nic prukazneho, tak se nic nedeje. Proto Liu zacal mavat svitkem prokleti s tim, ze to je vyborne - kdyz se prokleti nepovede, tak se vlastne nicnedeje, tak zkusime proklit trebas zitra – to by v tom byl cert aby se to jednou nepodarilo...
Tato logika veci zase bylo divna i paladinovi. Proto zmenil nazor - ze kdyz neni nic slyset, zadne zarikavani, tak ze to prokleti neni... To byla voda na Liuuv mlyn – zacal se vysmivat a sklibit paladinovi do oci s tim, ze tohle je vyborne vedet! Ze si nachysta zaklinadlo prokleti bez hlasovych gest, a s radosti to "te pidlatousici" vrati.
Poslednim paladinskym pokusem o protigambit byla vyzva, aby Liu opakoval slova onoho prokleti – coz se Liuovi celkem zdarilo.
Skoda ze se v prubehu reseni tohoto „temneho prokleti” ona elfka vytratila – aspon par zlatych mohl Liu trhnout. Na druhou stranu, takhle domotany paladin, sikovne vedeny a popostrkovany jak mopsik na voditku svymi prisahami... Uz jsem se jen tesil (jako hrac), ze tasi mec a bude o padleho paladina vice.
Krom toho pohled na poskakujici postavu, ktera se chtela vydat kamsi na sever pro nejake veci a kvuli hadce se ji zasprajcovala tazna paladinska sila - ten take potesil.
Liu by se okamzite ohrazoval oproti spojeni jeho osoby, slova "kamarad" a jedince znameho jako "Rameno Spravedlnosti" v jedne vete.igor wrote:A na závěr pár fotek kamarádů
(foto je pouze ilustrační)
Ale diky za foto - malem bych se opomenul zminit o druhe elfske nule, co lakala mury na svou svitici hulku nepoznaje, ze uz davno pali slunce jako ohen.
A take bych malem zapomenul na primo hromadne vytahovani posvatnych křížů, křížků, křížáku a křáků ze vsech moznych baglu - to vse za ucelem zpochybneni Liuovych nazoru. lec Liu, byvse ohrozovan na zivote okolo jeho hlavy se mihajicimi svatymi symboly, nezanechal verbalniho przneni rasy elfske.
edit: Az si tohle prectou zvrhle elfky, tak asi vyskoci z kuze co je jim tak uzka okolo beder.
nadherna predstava elfich assassinov poslanych na umlcanie Liua

When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
i takto lze odpovedet na tellovou hlasku:
On: Vole!
Ja: Nastesti pro mou osobu a potazmo me fyzicno se obavam, ze neni dostatek dukazu pro pojmenovavani me osoby vyrazem Vami vyse uvedenym. V pripade pokracovani Vasich snah o privedeni se do rozporu s logikou veci i semantikou jazyka ceskeho se taktez obavam, ze budu nucen pristoupit k protiopatrenim, v prvni rade zalozenych na bazi verbalni, az posleze prechazejici z roviny osobni inzultace do ploch neosobni destrukce.
On: Hamfry Appleby hadr
edit: Nasledek vcerejsiho "pravniho" vystoupeni v Ivory... Cas od casu se oplati mit nejake znalosti pravnich systemu a dovedne je zneuzivat... ehm... vyuzivat!
On: Vole!
Ja: Nastesti pro mou osobu a potazmo me fyzicno se obavam, ze neni dostatek dukazu pro pojmenovavani me osoby vyrazem Vami vyse uvedenym. V pripade pokracovani Vasich snah o privedeni se do rozporu s logikou veci i semantikou jazyka ceskeho se taktez obavam, ze budu nucen pristoupit k protiopatrenim, v prvni rade zalozenych na bazi verbalni, az posleze prechazejici z roviny osobni inzultace do ploch neosobni destrukce.
On: Hamfry Appleby hadr
edit: Nasledek vcerejsiho "pravniho" vystoupeni v Ivory... Cas od casu se oplati mit nejake znalosti pravnich systemu a dovedne je zneuzivat... ehm... vyuzivat!

