Tak jo na odpověd jste asi čekali co se tyče acc tak jich mam snad tisic ale ani na jednom krom acc GetFirstPC nemam jedinou postavu.Roma_CZ wrote:Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.
Pak tu padlo něco ohledně toho že jsem shazoval eq labirovi jsem napsal nebyl to žadny utok logl jsme abych napsal kamošovi aby šel na icq a prostě pokaždy co jsme logl to padlo vlastně ani nevim proč.
Použivam Wifi a pruměrnou rychlost netu mam přes den 512 o večerech 1024.Jo a ještě připojuju se z pc okoli Ostravy.