!!PÁDY SERVERU!!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Co jste dělali při pádu?

Craft-Alchymie
2
10%
Craft-Brusičství
1
5%
Craft-Dřevařina
0
No votes
Craft-Keramika
0
No votes
Craft-Koželužství
1
5%
Craft-Slévárenství
1
5%
Craft-Kovařina
0
No votes
Craft-Krejčovina
1
5%
Craft-Očarovávání
0
No votes
Craft-Platnéřina
1
5%
Craft-Truhlařina
0
No votes
Craft-Zlatnictví
0
No votes
Zabíjení-krynské hory
1
5%
Zabíjení-dorenský hvozd
1
5%
Zabíjení černej les
0
No votes
Zabíjení-prahvozd
0
No votes
Zabíjení-alansijské hory
0
No votes
Zabíjení-zelené vršky
2
10%
Zabíjení-udolí větrů
0
No votes
Zabíjení-poušť
0
No votes
Zabíjení-kdekoli podtemno(omlouvám se ale tohle místo neznám)
6
30%
Zabíjení-větší (silnější) jeskyně
0
No votes
Zabíjení-ostatní (doplnit)
1
5%
Nákup-Ivory-vetešník
0
No votes
Nákup-Ivory-kovář
0
No votes
Nákup-Ivory-kněz
0
No votes
Nákup Ivory-magická věž
0
No votes
Nákup-Ivory-hospoda
0
No votes
Nákup-Karatha-plátneř
0
No votes
Nákup-Karatha-kovář
0
No votes
Nákup-Karatha-Hospoda u racka
0
No votes
Nákup-Karatha-hospoda u škopku
0
No votes
Nákup-Karatha-zlatník
0
No votes
Nákup-Karatha-magická věž
0
No votes
Nákup-Karatha-dobrodruh
0
No votes
Nákup-Karatha-kouzelník v západní bráně
0
No votes
Nákup-Karatha-lukař
0
No votes
Nákup-Karatha-kožešník
0
No votes
Nákup-Karatha-tržnice celkově
0
No votes
Nákup-Gruberik-vetešník
0
No votes
Nákup-Gruberik-hospoda
0
No votes
Nákup-Gruberik-zbytek...
0
No votes
Nákup-tarten-hospoda
0
No votes
Nákup-tarten-obchodník
0
No votes
Nákup-podtemno (opět neznám...)
0
No votes
Transakce v bance
2
10%
Nákup-ostatní (potulní lečitelé atd.)
0
No votes
 
Total votes: 20

GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by GetFirstPC »

Roma_CZ wrote:Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.
Tak jo na odpověd jste asi čekali co se tyče acc tak jich mam snad tisic ale ani na jednom krom acc GetFirstPC nemam jedinou postavu.

Pak tu padlo něco ohledně toho že jsem shazoval eq labirovi jsem napsal nebyl to žadny utok logl jsme abych napsal kamošovi aby šel na icq a prostě pokaždy co jsme logl to padlo vlastně ani nevim proč.

Použivam Wifi a pruměrnou rychlost netu mam přes den 512 o večerech 1024.Jo a ještě připojuju se z pc okoli Ostravy.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by Tretas »

je možné že to shazuješ a ani o tom nevíš, prostě jako nějaký vir, chyba...
a je taky možné, že to je jen a pouze náhoda
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by paja13 »

jestli se po padu budete hlasit na server co ma ping 600ms a jeste nenabehl (92%) tak ho jen sestrelite zas mejte rozum!
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by Marvin »

No a je to tu ...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by Tretas »

no při nabíhání se nas to tam ani nepokouší vtlačit... teda aspon Jara to psal že už tomu zamezili
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by nomis_b »

vcera vecer (kol 23) to nepadlo. jen server zacal mit potize a vyhazel vsechny postavy ze serveru. Vsichni se tam vsak snazili se tam dosta zpet, jelikoz mel server potize, tak 5 lognuti lidi hodilo ping z 200 na -1 , vyhazel lidi ven a tato situace se opakovala asi 3x az uz to server nevydychal vubec.

kdyz server vyhazi vsechny lidi ze serveru, tak bezne ochrany (5minut nemoznost logovani) neplati.


takze za vcerejsi pad serveru si muzete sami.


PS: Ad GetFirstPC: mozna je to nahoda, ale vcera to bezelo dobre, dokud nebyl vecer, zhruba tech 22:00. nahodou si pamatuju, ze se zrovna odlogoval GetFirstPC a pak to zacalo laogvat.. je to blby, ale zkusil bych na zkousku zakazat GetFirstPC pristup. treba se s nim dohodnem na terminu, kdy by to vyhovovalo i mu a uvidime. Je to krute, ale mne uz fakt moc veci cim to byt muze nenapada.
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by kucik »

GetFirstPC wrote:
Roma_CZ wrote:Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.
Tak jo na odpověd jste asi čekali co se tyče acc tak jich mam snad tisic ale ani na jednom krom acc GetFirstPC nemam jedinou postavu.

Pak tu padlo něco ohledně toho že jsem shazoval eq labirovi jsem napsal nebyl to žadny utok logl jsme abych napsal kamošovi aby šel na icq a prostě pokaždy co jsme logl to padlo vlastně ani nevim proč.

Použivam Wifi a pruměrnou rychlost netu mam přes den 512 o večerech 1024.Jo a ještě připojuju se z pc okoli Ostravy.
Tak si na tom kompu udělej pořádek, protože tvůj login to shazuje opravdu často.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by GetFirstPC »

nomis_b wrote:vcera vecer (kol 23) to nepadlo. jen server zacal mit potize a vyhazel vsechny postavy ze serveru. Vsichni se tam vsak snazili se tam dosta zpet, jelikoz mel server potize, tak 5 lognuti lidi hodilo ping z 200 na -1 , vyhazel lidi ven a tato situace se opakovala asi 3x az uz to server nevydychal vubec.

kdyz server vyhazi vsechny lidi ze serveru, tak bezne ochrany (5minut nemoznost logovani) neplati.


takze za vcerejsi pad serveru si muzete sami.


PS: Ad GetFirstPC: mozna je to nahoda, ale vcera to bezelo dobre, dokud nebyl vecer, zhruba tech 22:00. nahodou si pamatuju, ze se zrovna odlogoval GetFirstPC a pak to zacalo laogvat.. je to blby, ale zkusil bych na zkousku zakazat GetFirstPC pristup. treba se s nim dohodnem na terminu, kdy by to vyhovovalo i mu a uvidime. Je to krute, ale mne uz fakt moc veci cim to byt muze nenapada.
Nechapu jak muže mit zas toto spojitost kdyš podle tveho časovani jsem odlogl asi hodinu před padem. Navic podle fora server začal padat po listopadu a ja hraju sotva měsíc.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by nomis_b »

GetFirstPC wrote: Nechapu jak muže mit zas toto spojitost kdyš podle tveho časovani jsem odlogl asi hodinu před padem. Navic podle fora server začal padat po listopadu a ja hraju sotva měsíc.
snazime se chytit cehokoliv, oheldne padani serveru. protoze je to uz sakra dlouho, co tu je ten problem. muze to byt klidne vadnej tileset. nebo jedinej placeabl, kterrej to shazuje.. takez se proste unahlujeme k jakymkoliv resenim, ktere to muzou vyloucit.
no a ad tvoje logovani, mohl ses odlognout a pak se snazit nalognout zpet, a to mohlo dat serveru ty priserne lagy, co se pak objevili, ale to je zbytecne rozebirat.

btw: jmeno tveho accontu GetFirstPC, rikas, ze mas vice accontu, nemuzem ti soupnout ty postavy na jinej accont ? tohle je prece jenom nazev jedne funkce v NWN, ktera by ciste teoreticky mohla bugovat. ja tomu moc neverim, ale sance tu je.
A zase se craftí...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by kucik »

Může to dělat vadnej hak. Například může tvůj klient chtít po serveru data o něčem divnym a ten se z toho složí. Zkus si stáhnout znovy haky a vyházet všechny pochybný overridy.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by Tretas »

GetFirstPC wrote:
nomis_b wrote:vcera vecer (kol 23) to nepadlo. jen server zacal mit potize a vyhazel vsechny postavy ze serveru. Vsichni se tam vsak snazili se tam dosta zpet, jelikoz mel server potize, tak 5 lognuti lidi hodilo ping z 200 na -1 , vyhazel lidi ven a tato situace se opakovala asi 3x az uz to server nevydychal vubec.

kdyz server vyhazi vsechny lidi ze serveru, tak bezne ochrany (5minut nemoznost logovani) neplati.


takze za vcerejsi pad serveru si muzete sami.


PS: Ad GetFirstPC: mozna je to nahoda, ale vcera to bezelo dobre, dokud nebyl vecer, zhruba tech 22:00. nahodou si pamatuju, ze se zrovna odlogoval GetFirstPC a pak to zacalo laogvat.. je to blby, ale zkusil bych na zkousku zakazat GetFirstPC pristup. treba se s nim dohodnem na terminu, kdy by to vyhovovalo i mu a uvidime. Je to krute, ale mne uz fakt moc veci cim to byt muze nenapada.
Nechapu jak muže mit zas toto spojitost kdyš podle tveho časovani jsem odlogl asi hodinu před padem. Navic podle fora server začal padat po listopadu a ja hraju sotva měsíc.
je to možné že to mužeš zhodit ty... no kdyby jsi třeba jel někdy na výlet (dovolenou) a zrovna bys nehrál, tak bys napsal kdy a odskoušelo by se jestli je to tebou nebo ne
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
GetFirstPC
Nováček
Posts: 26
Joined: 21:27 15. Mar 2009

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by GetFirstPC »

kucik wrote:Může to dělat vadnej hak. Například může tvůj klient chtít po serveru data o něčem divnym a ten se z toho složí. Zkus si stáhnout znovy haky a vyházet všechny pochybný overridy.
Hacky ani tlk to podle mě nebudou protože NWN nezapina hacky ktere nejsou potřebne( hacky z jinych serveru asi těžko bude zapinat). A overidde složku mam vcelku čistou nedavno jsem vni pracoval am usel vni udělat čistku tak vni mam jen hlavy hlasy prsty animace.. jen to duležite prostě.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by kucik »

GetFirstPC wrote:
kucik wrote:Může to dělat vadnej hak. Například může tvůj klient chtít po serveru data o něčem divnym a ten se z toho složí. Zkus si stáhnout znovy haky a vyházet všechny pochybný overridy.
Hacky ani tlk to podle mě nebudou protože NWN nezapina hacky ktere nejsou potřebne( hacky z jinych serveru asi těžko bude zapinat). A overidde složku mam vcelku čistou nedavno jsem vni pracoval am usel vni udělat čistku tak vni mam jen hlavy hlasy prsty animace.. jen to duležite prostě.
Ano, ale můžeš mít neaktuální případně poškozenej některej z haků Thalie.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by monstera »

A nešloby na titulní straně stránek nebo fora udělat semafor, kdy se může a kdy se nesmí přihlašovat ? že se tam ukazuje % načítání není k ničemu, protože ani po 100% se nejde přihlásit !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Post by kucik »

To by se nějak muselo vymyslet, podle čeho to vlastně zjistit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked