ja bych to tak v podstate taky videl, tedy hlavne k temu, s cim se zacalo drive a to, ze imka na paralyzu mi prijde rpo duergara celkem slusne +.GetFirstPC wrote: Njn ja mam ve zvyku všemu udělovat PVP ono prakticky to je to same co CVC jen u CVC máš rp duvod. A je tam pár pravidel.
vono kolik velcniku uz na tuhle paralyzu dojelo, to bych na prstech 2ruk nenapocital.. kazdej valecnik apson 5x a v boji PC vs PC je podle me HOLD person opravdu zdrcujici.. naspeedovany mag dovede kazde 3sekundy paralyzovat 1 postavu... sam sem to pri utoku na Ivory zazil, ze nez se vubec dostalo 5PC k dalsim 5 PC tak pulka zustala napul cesty v paralyze a to pomer sil ponekud naklonilo.
ale podle me je to dobre, ze podtemno ma neco navic. Treba tam zacne dike temu hrat vice lidi. At si kdo chce co chce rika, v podtemnu to nejni ruzovej zivot, jak ho tady licil nekdo. Nejni to o milionovych castkach a imutiach... je to Xkrat drsnejsi zivot. Ale kdo nevyzkousi, nepozna.