Žorž wrote:Vždyť se tady jedná i o naprosto jednoduchou úvahu podle pravidel volnýho trhu.
Nejedná, proto kolabuje
Ohýnek byl lepší, protože tam byli všichni pospolu. Mohlo by se to trochu poupravit, místo krbu dál doprostřed ohniště, okolo lavičky, stříška a nějaká místa k sezení by mohli být kousek bokem. Taky by tam mohla občas přijít servírka ať nemá pan Krkovička na pozemku darmožrouty.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Aj mne sa paci viacej hospudka,mam rad hospudky,najradsej by som v nich presedel cele dni,len keby sa tam nieco dialo.
A sinta moc nad pivom neslinta cize,tak
EDIT: Ohnicek by bodol u niekoho na terazse(teda ked uz to ma byt v meste ci v dedine) Keby mal niekto dom s ohniskoom na dvore a pozyval by nas na opekacky
Prometheus wrote:Bratrstvo lesni moudrosti moze obcas zorganizovat opekacku a bohapustu ozranparty v Shardone
Bleeeeh, nesuhlasim...pozeram sa na tento napad asi takisto ako keby mal niekto navrhnut hromadnu party plnu ozranov u mna doma v cistom, upratanom byte
ale ja viem ze si len zartoval
pravda že ohníček skoro nutil ke konverzaci, všichni seděli pospolu.. takhle je více stolů a každej si sedne jinam
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
Krata wrote:pravda že ohníček skoro nutil ke konverzaci, všichni seděli pospolu.. takhle je více stolů a každej si sedne jinam
bol tam i viac taky nadych fantasy atmosfery
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
zrušila bych terasu hospody , třebas , že tam přišel nějakej pomatenej cvok , co to zničil a chudák krkovička nemá penízky na novou , tak udělá jenom ohniště a kolem nějaký lavičky...a nebo udělat ohen úplně jinde , ale to by nebyl ten efekt...
a na vííc ono kdo by furt dřepěl ve městě to si radějc zajdu do vesnice Doubkov , nebo do krásného Gruberíku...škoda , že tam moc lidí nechodí , páč je taky dost hezkej , ale ohniště tam taky neni
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Pajule wrote:zrušila bych terasu hospody , třebas , že tam přišel nějakej pomatenej cvok , co to zničil a chudák krkovička nemá penízky na novou , tak udělá jenom ohniště a kolem nějaký lavičky...a nebo udělat ohen úplně jinde , ale to by nebyl ten efekt...
a na vííc ono kdo by furt dřepěl ve městě to si radějc zajdu do vesnice Doubkov , nebo do krásného Gruberíku...škoda , že tam moc lidí nechodí , páč je taky dost hezkej , ale ohniště tam taky neni
Ano a v tom doubkove keby hra trocha veselsia hudba tak by sme sa tam aj vsetci spolocne radovali a tesili
Na každém serveru je nějaké místečko kde se koncentrujou avataři (nejvíc se mi líbil ohníček u hraničářů na Alhambrii ). Tady je to jednoznačně Ivory, takže pokud se to tam trochu upraví, učitě se tam bude častěji vysedávat a kafrat.
No největší koncentraci avatarů zajišťujou poslední dobu Karathský dílny, někdy je tam tolik lidí, že nevim jestli projdu dveřma ven
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?" Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine." Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!" Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!" Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim." Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Spíš než o ohništi je to o vůli hráčů. Proč se nezeptat těch co seděj u stolů co je v okolí novýho, nebo si přisednout? Já když procházím kolem, tak si vždycky na pivo a na nějaký to jídlo sednu, ale vídám většinou akorát ty běžce, a ty budou probíhat vokolo ať tam bude ohniště nebo hospoda...A když už se tu řešilo co bylo dřív, tak dřív se dalo dát dohromady nějakou bandu nebo pitku jednoduše i v samotný hospodě, která teď slouží jenom jako koridor do pokojů a ven...