Realie vs sila buildu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Daanri »

Ja nic neprekrucujem, pre mna su low lvl lokacie v blizkom okoli lokacie a videl som kedysi aj to jak niekto pomaly prepadaval v hostinci priamo v Ivory a zabijal v pokojoch, pripadne priamo pred branami. Takze nic neprekrucujem.

Proste ma zaujima podla toho co je napisane vyssie ci hraci maju taketo skusenosti alebo kde je problem podla toho co pisali. Ocividne im nevadi frakcny svet ale skor styl hrania zlakov a ako sa vravelo uz davno, ma to byt zabava pre obe strany a nie len pre jednu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Rejty »

Daanri wrote:Ja nic neprekrucujem, pre mna su low lvl lokacie v blizkom okoli lokacie a videl som kedysi aj to jak niekto pomaly prepadaval v hostinci priamo v Ivory a zabijal v pokojoch, pripadne priamo pred branami. Takze nic neprekrucujem.
Překrucuješ, protože jsem nikde nanapsal, že to schvaluju. Zabíjet někdo přímo v Ivory je prasárna a podle toho se s dotyčným bude jednat.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Daanri »

Neprekrucujem, take veci si nechaj laskavo na ine fore. Som sa opytal, ci to myslis vazne tie frekventovane lokacie. Ocividne si nepochopil co myslim ja low lvl lokaciami a ja zas nepochopil co myslis o frekventovanych lokaciach. Ked sa chces hadat o tom kto prekrucuje, tak ja zas nikdy netvrdil, ze ma niekto cakat na niekoho v dungu u kyklopov ci u hnilobnika. Takze kto prekrucuje? :twisted:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Rejty »

Já netvrdil že tvrdíš. :mrgreen:

Frekventovaná lokace je třeba Dorenskej hvozd, Větrný vršky a křižovatka na cestě mezi Karathou a Ivory. Prostě lokace kudy projde nejvíc lidí. Zpravidla jsou pro nízký levely.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Realie vs sila buildu

Post by innfra »

Teď asi rejpnu do vosího hnízda, ale co takový tři pasti v karatě v docích v postraní uličce ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Realie vs sila buildu

Post by Miky »

innfra wrote:Teď asi rejpnu do vosího hnízda, ale co takový tři pasti v karatě v docích v postraní uličce ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
Dávat pasti hned za sebe je prasárna. Když jsem takhle umřel, tak mě do dost znehutilo. Postava by se zastavila hned u první, hráč bohužel nestihne zareagovat a projde je všechny...skoro jistá smrt. stejně tak mě nepobavila past za sto dmg u Karathské cesty a nikde nikdo...
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Rejty »

Pasti ve měste a navíc na sobě je pěkná prasárna a DM to budou tvrdě trestat!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Realie vs sila buildu

Post by innfra »

No já ty trojitý pasti potkávám celkem často... už je to asi 5tá v pořadí kterou jsem spustil... první mě zabila na místě to jsem měl asi 20 HP a byl jsem lowík :P
Prvně na rozcestí před táborem obrů... ty další si už moc nepamatuju...
Další byla nedávno u doubkova u těch pytlů na křižovatce...
Pak nějaká na cestě, jen jedna ale pěkně zabolela...
A poslední v karatě... i roko něco říkal že před něakou hospodou potkal...(u racka?)
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by DenGrasse »

innfra wrote:Teď asi rejpnu do vosího hnízda, ale co takový tři pasti v karatě v docích v postraní uličce ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
pokud se to stane, ohlásit DM, ten najde v logu kdo to udelal a potresta ho... jednoduche... pokládat pasti ve městě je zneužití nepřítomnosti DM.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Realie vs sila buildu

Post by Theogil I »

No mě třeba přijde jedna paralizující past v temných uličkách přístavu naprosto v pořádku ... v případě, že se jedná o předehru přepadení městským lapkou opilého pocestného co jde z hospody. Podmínkou je, že u té pasti zůstanu a budu s ní hrát danou zápletku. Štočkování pastí s element dmg. je hnus a kór v místech kudy low lvl chodí na pochůzky ... to je v podstatě zabití bez odporu :evil: .
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by kucik »

Samozřejmě že když někdo hraje eviláka, nemusí ho nutně hrát správně a v tom případě se patří ho trochu profackovat.
Když jsme hrávali drowy a když jsem já konkrétně hrával eviláky, šlo mi o spestření hry těm druhejm. Člověk musí počítat s tim, že dostane na prdel a vždycky jsem se na to koukal tak, že jde o zábavu pro ty druhé.

Pletete tu strašně moc pátý přes devátý a nechápu, jak někdo dokáže odvodit že jeden hráč je špatnej, tudíž je celý podtemno špatný.

Upřímně mě tu trochu serou lidi, kteří něco napíšou pod jedním accountem a pak si přisvědčuje pod jiným. Divim se, že už jim to neni trapný. Dotyčný ví, o kom mluvim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Rejty »

kucik wrote:Upřímně mě tu trochu serou lidi, kteří něco napíšou pod jedním accountem a pak si přisvědčuje pod jiným. Divim se, že už jim to neni trapný. Dotyčný ví, o kom mluvim.
Já taky miluju lidi, co tu moralizujou, aniž by se zamysleli sami nad sebou.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by monstera »

Rejty wrote:
marii wrote:
monstera wrote:Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
Souhlasim s Monsterou...
Mě by docela zajímalo, jak můžete hodnotit co bylo lepší, když jste nehráli ani na ostrovech, ani v Podtemnu...
Mohu to hodnotit z pohledu povrchňana, jen vzpoměňte co bylo, když Fidorka křikla " Je noc ".
V tý době Bersekr ( asi otec Berserk ) byl docela slušný člověk a ne postrach Thalie...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Realie vs sila buildu

Post by Pajule »

no taky v Berserku tupá sekera , je krev matky né? :twisted: ...ale co se týče těch pastí , tak mě jedna taky málem zabila hnedka u ivory , zbyl mi jeden hp a jednou byla aj u doubkova na vlčí stezce , dke taky moc lidí nechodí , ale myslim , že pastii ve měste by teoreticky jít ani neměli dát , páč sou stráže na každym kroku...i když samozřejmě existuje inv aj skrývání , ovšem pohyubjou se tma npc obyvatelé :wink:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Realie vs sila buildu

Post by Lord_Berserk »

monstera wrote:Mohu to hodnotit z pohledu povrchňana, jen vzpoměňte co bylo, když Fidorka křikla " Je noc ".
V tý době Bersekr ( asi otec Berserk ) byl docela slušný člověk a ne postrach Thalie...
:) presne tak... dokonce sem zazil i jedno muceni Razaka a Rolanda - prej este vic zly nez Legie :) a paradne sem se bavil, kdyz sem dostal posledni sanci prezit nakyho prizracnyho zabijaka :) a i kdyz bych umrel bylo by me to jedno...
paja13 wrote:od berse sem videl 4 prepady a mam jasno takze kdyz dneska terka bloudila po podtemnu a hodne dlouho tak sem tem co vim ze davaji nepratelstvi psal ze mohly slyset ze se pod Charuxxsem plizi stin co smrdi vunema z povrchu
mel sem pak adrenalin jak svina rozstreseny nohy i zaludek a nervy jak krava a dal prostor i pro ne - ale napsal sem to vsem krome berse
Podle pajy13 sem opravdu ten nejhorsi RP prasak na prepady :mrgreen: kdy okamzite urezavam hlavu bez jediny hlasky...raci nechtejte zazit moje "RP"
- rek bych ze to je kvuli tomu nevyhlasenymu odporu kerej ti tak lezi na srdci, navic obet prezila a este ziskala luxusni saty :wink: po zkusenostech nedavnejch kdy sme chytli pocetnou skupinku dole (co si troufla jit vybrat nas loot :mrgreen: :mrgreen: ) mi tohle nejak netrapi, kdyz sem videl co 2 nejmenovany jedinci predvadeli :|

S tema low levelama bych to moc nevytahoval jednou se ten vypis zakryl tak je proste zakrytej a nikdo nic nevi :twisted: navic zlo leze na povrch jednou za uherskej rok a nizkej level neni prece vyzva ty se nazabijeji :P
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Locked