Realie vs sila buildu
Re: Realie vs sila buildu
Ja nic neprekrucujem, pre mna su low lvl lokacie v blizkom okoli lokacie a videl som kedysi aj to jak niekto pomaly prepadaval v hostinci priamo v Ivory a zabijal v pokojoch, pripadne priamo pred branami. Takze nic neprekrucujem.
Proste ma zaujima podla toho co je napisane vyssie ci hraci maju taketo skusenosti alebo kde je problem podla toho co pisali. Ocividne im nevadi frakcny svet ale skor styl hrania zlakov a ako sa vravelo uz davno, ma to byt zabava pre obe strany a nie len pre jednu.
Proste ma zaujima podla toho co je napisane vyssie ci hraci maju taketo skusenosti alebo kde je problem podla toho co pisali. Ocividne im nevadi frakcny svet ale skor styl hrania zlakov a ako sa vravelo uz davno, ma to byt zabava pre obe strany a nie len pre jednu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Realie vs sila buildu
Překrucuješ, protože jsem nikde nanapsal, že to schvaluju. Zabíjet někdo přímo v Ivory je prasárna a podle toho se s dotyčným bude jednat.Daanri wrote:Ja nic neprekrucujem, pre mna su low lvl lokacie v blizkom okoli lokacie a videl som kedysi aj to jak niekto pomaly prepadaval v hostinci priamo v Ivory a zabijal v pokojoch, pripadne priamo pred branami. Takze nic neprekrucujem.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Neprekrucujem, take veci si nechaj laskavo na ine fore. Som sa opytal, ci to myslis vazne tie frekventovane lokacie. Ocividne si nepochopil co myslim ja low lvl lokaciami a ja zas nepochopil co myslis o frekventovanych lokaciach. Ked sa chces hadat o tom kto prekrucuje, tak ja zas nikdy netvrdil, ze ma niekto cakat na niekoho v dungu u kyklopov ci u hnilobnika. Takze kto prekrucuje? 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Realie vs sila buildu
Já netvrdil že tvrdíš.
Frekventovaná lokace je třeba Dorenskej hvozd, Větrný vršky a křižovatka na cestě mezi Karathou a Ivory. Prostě lokace kudy projde nejvíc lidí. Zpravidla jsou pro nízký levely.
Frekventovaná lokace je třeba Dorenskej hvozd, Větrný vršky a křižovatka na cestě mezi Karathou a Ivory. Prostě lokace kudy projde nejvíc lidí. Zpravidla jsou pro nízký levely.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Teď asi rejpnu do vosího hnízda, ale co takový tři pasti v karatě v docích v postraní uličce ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Realie vs sila buildu
Dávat pasti hned za sebe je prasárna. Když jsem takhle umřel, tak mě do dost znehutilo. Postava by se zastavila hned u první, hráč bohužel nestihne zareagovat a projde je všechny...skoro jistá smrt. stejně tak mě nepobavila past za sto dmg u Karathské cesty a nikde nikdo...innfra wrote:Teď asi rejpnu do vosího hnízda, ale co takový tři pasti v karatě v docích v postraní uličce ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
Re: Realie vs sila buildu
Pasti ve měste a navíc na sobě je pěkná prasárna a DM to budou tvrdě trestat!
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
No já ty trojitý pasti potkávám celkem často... už je to asi 5tá v pořadí kterou jsem spustil... první mě zabila na místě to jsem měl asi 20 HP a byl jsem lowík
Prvně na rozcestí před táborem obrů... ty další si už moc nepamatuju...
Další byla nedávno u doubkova u těch pytlů na křižovatce...
Pak nějaká na cestě, jen jedna ale pěkně zabolela...
A poslední v karatě... i roko něco říkal že před něakou hospodou potkal...(u racka?)
Prvně na rozcestí před táborem obrů... ty další si už moc nepamatuju...
Další byla nedávno u doubkova u těch pytlů na křižovatce...
Pak nějaká na cestě, jen jedna ale pěkně zabolela...
A poslední v karatě... i roko něco říkal že před něakou hospodou potkal...(u racka?)
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Realie vs sila buildu
pokud se to stane, ohlásit DM, ten najde v logu kdo to udelal a potresta ho... jednoduche... pokládat pasti ve městě je zneužití nepřítomnosti DM.innfra wrote:Teď asi rejpnu do vosího hnízda, ale co takový tři pasti v karatě v docích v postraní uličce ?
Položený hned za sebou... jít tam někdo slabší než já, tak byl tuhej na místě... a myslím že taková ulička neni zrovna frekventovaný místo aby ho tam někdo našel a oživil... To se taky může ?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Realie vs sila buildu
No mě třeba přijde jedna paralizující past v temných uličkách přístavu naprosto v pořádku ... v případě, že se jedná o předehru přepadení městským lapkou opilého pocestného co jde z hospody. Podmínkou je, že u té pasti zůstanu a budu s ní hrát danou zápletku. Štočkování pastí s element dmg. je hnus a kór v místech kudy low lvl chodí na pochůzky ... to je v podstatě zabití bez odporu
.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Realie vs sila buildu
Samozřejmě že když někdo hraje eviláka, nemusí ho nutně hrát správně a v tom případě se patří ho trochu profackovat.
Když jsme hrávali drowy a když jsem já konkrétně hrával eviláky, šlo mi o spestření hry těm druhejm. Člověk musí počítat s tim, že dostane na prdel a vždycky jsem se na to koukal tak, že jde o zábavu pro ty druhé.
Pletete tu strašně moc pátý přes devátý a nechápu, jak někdo dokáže odvodit že jeden hráč je špatnej, tudíž je celý podtemno špatný.
Upřímně mě tu trochu serou lidi, kteří něco napíšou pod jedním accountem a pak si přisvědčuje pod jiným. Divim se, že už jim to neni trapný. Dotyčný ví, o kom mluvim.
Když jsme hrávali drowy a když jsem já konkrétně hrával eviláky, šlo mi o spestření hry těm druhejm. Člověk musí počítat s tim, že dostane na prdel a vždycky jsem se na to koukal tak, že jde o zábavu pro ty druhé.
Pletete tu strašně moc pátý přes devátý a nechápu, jak někdo dokáže odvodit že jeden hráč je špatnej, tudíž je celý podtemno špatný.
Upřímně mě tu trochu serou lidi, kteří něco napíšou pod jedním accountem a pak si přisvědčuje pod jiným. Divim se, že už jim to neni trapný. Dotyčný ví, o kom mluvim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Realie vs sila buildu
Já taky miluju lidi, co tu moralizujou, aniž by se zamysleli sami nad sebou.kucik wrote:Upřímně mě tu trochu serou lidi, kteří něco napíšou pod jedním accountem a pak si přisvědčuje pod jiným. Divim se, že už jim to neni trapný. Dotyčný ví, o kom mluvim.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Mohu to hodnotit z pohledu povrchňana, jen vzpoměňte co bylo, když Fidorka křikla " Je noc ".Rejty wrote:Mě by docela zajímalo, jak můžete hodnotit co bylo lepší, když jste nehráli ani na ostrovech, ani v Podtemnu...marii wrote:Souhlasim s Monsterou...monstera wrote:Ostatně si myslím, že vznik podtemna byl omyl. Předwipové uspořádání se zlouny na ostrově bylo lepší.
V tý době Bersekr ( asi otec Berserk ) byl docela slušný člověk a ne postrach Thalie...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Realie vs sila buildu
no taky v Berserku tupá sekera , je krev matky né?
...ale co se týče těch pastí , tak mě jedna taky málem zabila hnedka u ivory , zbyl mi jeden hp a jednou byla aj u doubkova na vlčí stezce , dke taky moc lidí nechodí , ale myslim , že pastii ve měste by teoreticky jít ani neměli dát , páč sou stráže na každym kroku...i když samozřejmě existuje inv aj skrývání , ovšem pohyubjou se tma npc obyvatelé 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Realie vs sila buildu
monstera wrote:Mohu to hodnotit z pohledu povrchňana, jen vzpoměňte co bylo, když Fidorka křikla " Je noc ".
V tý době Bersekr ( asi otec Berserk ) byl docela slušný člověk a ne postrach Thalie...
Podle pajy13 sem opravdu ten nejhorsi RP prasak na prepadypaja13 wrote:od berse sem videl 4 prepady a mam jasno takze kdyz dneska terka bloudila po podtemnu a hodne dlouho tak sem tem co vim ze davaji nepratelstvi psal ze mohly slyset ze se pod Charuxxsem plizi stin co smrdi vunema z povrchu
mel sem pak adrenalin jak svina rozstreseny nohy i zaludek a nervy jak krava a dal prostor i pro ne - ale napsal sem to vsem krome berse
- rek bych ze to je kvuli tomu nevyhlasenymu odporu kerej ti tak lezi na srdci, navic obet prezila a este ziskala luxusni saty
S tema low levelama bych to moc nevytahoval jednou se ten vypis zakryl tak je proste zakrytej a nikdo nic nevi
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking