Paralýza bez záchranného hodu?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Paralýza bez záchranného hodu?

Post by jachyra »

Ahoj

Mne sa dnes stala prapodivná vec - zabíjam si tak Bieleho Slaada, všetky záchranné hody poriadne zvýšené .. a zrazu vidím, ako si Slaad zakúzli paralýzu, zmrazí ma a zabije .... keď ale v podsvätí u rohatého kontrolujem, čo za brutálne TO tam muselo byť, zistím, že odkedy som naďabila na Slaada, tak som na každé kúzlo uspela ... a na paralýzu sa ani nehádzalo.
Samozrejme nechcem teraz tvrdiť, že som nespravodlivo umrela ;) pokiaľ to tak malo byť, som s tým zmierená, ale ak nie, dalo by sa prosím vrátiť xp a koruny? (hlavne xp) A ak to tak malo byť, tak by som len rada vedieť, či to bolo kúzlo s automatickým uspetím, alebo čo vlastne? ;)
Ako dôkaz, že som od posledného útoku na Slaada až po smrť fakt všade uspela, prikladám print screen.

Ďakujem
3.jpg
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by kucik »

Proč myslíš, že šlo o paralýzu, když tam neni vidět, co to bylo zaž? To vypadá spíš jako nějakej instant kill.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by tao kan »

mě připadá, že si hodila jedničku na jed a na následky jedu zemřela.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by Prometheus »

Kriticky neuspech na Thalii nefunguje... myslim.
Ci?
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by Sveneld »

no hele potkal sem low potvory co me na dvacku trefili - napr vlk na karathsky ceste. jeho zaklad 5 + 20 = 25, proti mymu AC 42 a zasahl ...
nwn
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by Rejty »

Kritický neúspěch při hodu 1 je zrušený. Neplést s kritickým úspěchěm při hodu 20, kdy se vše povede.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by Xaarth »

Sveneld wrote:no hele potkal sem low potvory co me na dvacku trefili - napr vlk na karathsky ceste. jeho zaklad 5 + 20 = 25, proti mymu AC 42 a zasahl ...

20 je automatický zásah
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by jachyra »

Viem, že sa jednalo o paralýzu z jednoduchého dôvodu - Biely Slaad zakúzlil, okolo neho sa rozprskli jak iskričky vo víre (fakt neviem ako to lepšie popísať ;D ) a HLAVNE vedľa ikonky postavy mi napísalo Paralyzovaný (alebo tak nejak, prosto keď sa nedá hýbať ani nič iné robiť, zomrela som už na také veci veľa krát ;D )
;DDD takže myslím, že sa jedná o jasnú paralýzu. Bohužiaľ v tomto sa nedá inak, len buď mi veriť alebo nie, lebo som si nerobila prtscr. Až v podsvätí, kde som si chcela v kľude pozrieť, že akú nechutnú pascu som musela prehadzovať, som prišla na to, že som vlastne na všetky pasce uspela a na vôľu si ani nehádzala.
Hlavne chcem upozorniť, že sa takéto divné veci stávajú ... tú stratu xp som už prekúsala, len bych nebola rada, keby sa mi to stalo zas ... alebo i iným ;)

Inak ale celkovo boli včera kúzelníci nejakí šikovný, lebo len niekoľko hodín pred touto spomínanou paralýzou sme boli s Asshenom a Brunou u vlkodlakov ... a čo sa nestalo? Zabili sme v najnižšom poschodí (pred portálom) šamana, ukázalo ho, že je mŕtvy ... tak sme sa vrhli na ostatných vlkodlakov a zrazu sa šaman postavil a nezranený začal kúzliť ... a takto sa postavil dokopy tri krát a vďaka tomu aj zabil Asshena (nakoniec sme ich však dorúbali všetkých ;) ).
Pričom,keď sme sa tam vrátili s už oživeným Asshenom, tentoraz šaman padol normálne na prvý krát.
Fakt nechápem, čo sa to včera dialo, či nemali zlí kúzelníci nejaké sviatky temnej bohyne? ;DDD
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by Rejty »

jachyra wrote:Viem, že sa jednalo o paralýzu z jednoduchého dôvodu - Biely Slaad zakúzlil, okolo neho sa rozprskli jak iskričky vo víre (fakt neviem ako to lepšie popísať ;D ) a HLAVNE vedľa ikonky postavy mi napísalo Paralyzovaný (alebo tak nejak, prosto keď sa nedá hýbať ani nič iné robiť, zomrela som už na také veci veľa krát ;D )
;DDD takže myslím, že sa jedná o jasnú paralýzu.
Dle popisu se jedná o kouzlo slovo moci omrač. Když má postava 100 nebo 150 a míň životů (teď nevím kolik z hlavy), tak je automaticky omráčená. Stejně funguje i slovo moci zabij (akorát postava umře).
jachyra wrote:tak sme sa vrhli na ostatných vlkodlakov a zrazu sa šaman postavil a nezranený začal kúzliť ... a takto sa postavil dokopy tri krát a vďaka tomu aj zabil Asshena (nakoniec sme ich však dorúbali všetkých ;) ).
Pričom,keď sme sa tam vrátili s už oživeným Asshenom, tentoraz šaman padol normálne na prvý krát.
Fakt nechápem, čo sa to včera dialo, či nemali zlí kúzelníci nejaké sviatky temnej bohyne? ;DDD
Možná ho jiný šaman oživil. NPC nejsou tak dloupý.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by jachyra »

jej tak super, konečne mám srdce na mieste že som umrela vlastnou hlúposťou a nie chybou. Fakt ti dakujem Rejty za vysvetlenie :mrgreen:

a s tým šamanom bol tam len jeden, nemal ho kto oživiť
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by Hacanus »

Muzu to potvrdit to s tim samanem..dalsi tam nebyl a ten jeden nejak ozil nejenom jednekrat ale dokonce asi trikrat, jedine vysvetleni je ze to byla kocka prevlecena za samana a ta ma devet zivotu :DD
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by DenGrasse »

jo jo dějou se různý věci.. mě jednou bandita sejmul postavu kouzlem Doom... byl to instatni kill bez hodu na kouzlo ma v popisu ze snižuje staty o 2 :mrgreen: asi umřela na šok...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Paralýza bez záchranného hodu?

Post by kucik »

DenGrasse wrote:jo jo dějou se různý věci.. mě jednou bandita sejmul postavu kouzlem Doom... byl to instatni kill bez hodu na kouzlo ma v popisu ze snižuje staty o 2 :mrgreen: asi umřela na šok...
Pokud ti sníží odolnost pod určitou mez, umřeš. Podobně se chová snižování odolnosti se sníženejma HP.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked