napsal jasně co mu vadí? tím že někdo v prahvozdě zabije tygra nějak omezí jeho hru? no to snad nemyslíš vážně...nijak nikoho neomezuju a nikomu hru nekazím, jediní kdo tady kazí hru, jste vy, co brečíte jak kdo a kolikrát kam vlezl a kolik si dovolil zabít tygrů (OOC, kdyby RP ve hře, to je jiná, ale vy "RP" hráči brečíte OOC, to je ale paradox)...Phantorris wrote:černý vlk wrote:spíše si udělají obrázek o tom, jak zatrpklý hráč čpí špínu na ostatní...všechno co jsi psal byla jen demagogie a manipulace..nepsal jsi názor, jen jsi hanil..nenapsal jsi konkrétně včem jsem ti kdy já pokazil hru...a kdyby jsi byl chlap, napsal by jsi mi ve hře, že ti tím a tím konrétním hru kazím, at to nedělám... takových jako ty mi bylo vždycky lítoTheogil I wrote:....![]()
mimochodem, myslim, že to napsal dost jasně co mu vadí....
To Daladan: ano, každý má mít právo na svou hru za předpokladu, že tím neomezuje hru jinému (OOC hlášky, ignorace postavy, apod.), s tím NAPROSTO souhlasím...taky mám rád role play, dají se tak "zažít" hodně hezké chvíle