smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: smrt

Post by černý vlk »

Phantorris wrote:
černý vlk wrote:
Theogil I wrote:....
spíše si udělají obrázek o tom, jak zatrpklý hráč čpí špínu na ostatní...všechno co jsi psal byla jen demagogie a manipulace..nepsal jsi názor, jen jsi hanil..nenapsal jsi konkrétně včem jsem ti kdy já pokazil hru...a kdyby jsi byl chlap, napsal by jsi mi ve hře, že ti tím a tím konrétním hru kazím, at to nedělám... takových jako ty mi bylo vždycky líto
:roll:

mimochodem, myslim, že to napsal dost jasně co mu vadí....
napsal jasně co mu vadí? tím že někdo v prahvozdě zabije tygra nějak omezí jeho hru? no to snad nemyslíš vážně...nijak nikoho neomezuju a nikomu hru nekazím, jediní kdo tady kazí hru, jste vy, co brečíte jak kdo a kolikrát kam vlezl a kolik si dovolil zabít tygrů (OOC, kdyby RP ve hře, to je jiná, ale vy "RP" hráči brečíte OOC, to je ale paradox)...


To Daladan: ano, každý má mít právo na svou hru za předpokladu, že tím neomezuje hru jinému (OOC hlášky, ignorace postavy, apod.), s tím NAPROSTO souhlasím...taky mám rád role play, dají se tak "zažít" hodně hezké chvíle :)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: smrt

Post by Phantorris »

Samozrejmně, každej ať si hraje tak jak ho to baví, když tim nebude kazit hru ostatním. Ale tento server je udělanej jako RP a to by ale měly hráči repektovat a přizpůsobit se tomu. Mě osobně je celkem jedno koho a kde zabíjíš a jastli to děláš pořád dokola (což nevim takže tě tim nijak nenapadam :!: ), ale jestli chceš vědět co třeba kazí hru mě (opět nevim jestli to ty děláš a nijak tě tim nenapadam :!: ) jsou hráči který neustále běhají. Když jsou někde samy v dungeonu tak se to dá pochopit, ale běhání ve městech, po cestách apod mě přijde celkem nevkusný. Nemluvě o chronických zdravičích apod.

Pak další věc, která mi vadí, je když někdo pořád někde něco zabíjí a lítá někde bez pudu sebezáchovy a pak si stěžuje, že postihy za smrt jsou moc veliké. Prostě když moc riskuje tak může dost ztratit :wink:

No a na závěr bych řek, že agresivita tvých příspěvků je naprosto zbytečná a celkem nevhodná...
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: smrt

Post by Krata »

Mě spíš vaděj ty výpravy, kdysi hráči řešili věci, povidali si cestou a i když v tom dugnu byli třeba 10x, pokaždý to dokázali zahrát překvapeně, se strachem apod.

Tedka naběhnou lidi do dungu a prostě ho prolítnou s hláškama "haahaha!!" "zabijem je" "do niiiiiich" a když se někdo zastaví a začne přemýšlet, co to je asi za sochu tady ve vytrýně tak zbytek družiny už zabil bosse a vrací se s lootem
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Skipp
Rytíř
Posts: 520
Joined: 13:38 17. Apr 2008
Location: Slovensko, Nitra
Contact:

Re: smrt

Post by Skipp »

Krata wrote:Mě spíš vaděj ty výpravy, kdysi hráči řešili věci, povidali si cestou a i když v tom dugnu byli třeba 10x, pokaždý to dokázali zahrát překvapeně, se strachem apod.

Tedka naběhnou lidi do dungu a prostě ho prolítnou s hláškama "haahaha!!" "zabijem je" "do niiiiiich" a když se někdo zastaví a začne přemýšlet, co to je asi za sochu tady ve vytrýně tak zbytek družiny už zabil bosse a vrací se s lootem

Ale veď to je ohavné :!:
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: smrt

Post by innfra »

taky se chci přidat k omluvě, taky tu šířím očividně mor :twisted:
Vyrostl jsem na Lineage 2 a pak přešel wow... prostě neumim si představit že bych si nemohl z ničeho nic vyrazit na lov... dílna mě moc nebere... sice si rád pokecám, snažím se o RP, ale občas nemám náladu(stres, blížící se zkouška...)
Nemusíme na sebe tu bejt hned na sebe takový, jak můj soused... stačí jen se domluvit(snaha musí bejt)

Jako mě ta smrt nepřijde tak drsná a myslím že to je i dost vyvážený, sice ty platby za vzkříšení nejsou zrovna příjemný pro člověka co hraje třeba 1 hodinu deně max a néli jednou za čas... to pak zabolí víc taková smrt za 5 %
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: smrt

Post by kucik »

Smrt mi fakt nepřijde drsná. Nějaký předplácení smrti a podobný věci se tu už párkrát řešily, viděl jsem to v praxi a výsledek je fakt úplně opačnej, než by kdokoliv chtěl.

Nějaký dodatečný postihy po smrti dokážou otrávit hru ještě víc a výsledek je, že hráč radši nehraje, než aby dělal něco co ho nebaví. Většina lidí, co dělá nějakej ten svět musí dřív nebo pozdějc pochopit, že prostě neni možný hráče nutit do hraní podle svých představ.

Každýho baví něco a pokud to ostatní vyloženě neotravuje, tak nevidím důvod, proč mu v tom bránit. Každý nějak začínal a někomu se třeba zalíbí jiný styl hry a po čase bude pro svět přínosem. Jenom to nelámat přes koleno.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Loki_cz
Nováček
Posts: 18
Joined: 23:33 01. Feb 2009

Re: smrt

Post by Loki_cz »

Naopak smrť ještě utužte!

Na Arkhalii2 bylo mimo jiné za smrt 10%xp. To je dle mého takové rozumné číslo.
Postava se smrti má bát a na změnu jejího charakteru nemá rozdíl +/- pár levelů vliv.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: smrt

Post by Prometheus »

Loki_cz wrote:Naopak smrť ještě utužte!

Na Arkhalii2 bylo mimo jiné za smrt 10%xp. To je dle mého takové rozumné číslo.
Postava se smrti má bát a na změnu jejího charakteru nemá rozdíl +/- pár levelů vliv.

Tento navrh ti asi neprejde :lol: :lol:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Grunt
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 10:58 23. Jun 2007
Location: Ostrava
Contact:

Re: smrt

Post by Grunt »

Neprojde... ale bylo by to fajn:)
Zathirel Černokněžna

Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'.
Mrtev

Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: smrt

Post by DenGrasse »

dvě smrti free a třetí permka :mrgreen:

ať chcípnou všichni creepeři !!! :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: smrt

Post by Marvin »

Krata wrote:Mě spíš vaděj ty výpravy, kdysi hráči řešili věci, povidali si cestou a i když v tom dugnu byli třeba 10x, pokaždý to dokázali zahrát překvapeně, se strachem apod.

Tedka naběhnou lidi do dungu a prostě ho prolítnou s hláškama "haahaha!!" "zabijem je" "do niiiiiich" a když se někdo zastaví a začne přemýšlet, co to je asi za sochu tady ve vytrýně tak zbytek družiny už zabil bosse a vrací se s lootem
Viem co myslis. Dost ma dostalo, nemilo, ked som raz robil Q, nalakal druzinu pred jeden dung, vsetko som schvalne pozmenil, uz cestou mali naznaky ze ich caka nieco nove,ine .. a ked prisli pred dung, jeden hrac sa zastavil a povedal ostatnym presne vsetko co ich ma cakat, na ake pasti si maju davat pozor, ktore dvere su zamknute a ake kuzlo na koho plati... :? .... ked potom vosli dnu a vsetko bolo inak tak boli celkom prekvapeny...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: smrt

Post by Bahnak »

nekoho bavi creep, nekoho RP, nekoho craft...
..nebe je modrý, voda je mokrá a ženský maj tajemství...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: smrt

Post by Lynx23 »

10% xp takle bez varování tu napíšete...
Před něco takovýho se přece dycky píše něco jako: "upozonujeme čtenáře, že následující text obsahuje brutální pasáže." :)

Stačí, že se stresuju v reálu - to bych si moch rovnou místo výpravy pustit Saw 1,2,3,4,5...
Lagne to, padne to a člověk si může leda vzít provaz a jít se do rybníka zastřelit :)
paladin Daladan
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: smrt

Post by innfra »

Provaz nevim kde koupíš, ale u mě můžeš koupit perfektní bouchačku, pokud máš papíry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: smrt

Post by Bahnak »

innfra wrote:Provaz nevim kde koupíš, ale u mě můžeš koupit perfektní bouchačku, pokud máš papíry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koupím.... hákovnici nebo píštalu... s tormentací a papírama... máš?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked