Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Post by Istvan »

566344 wrote:No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme :D ).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
(neznama zenatina s ruzi): No zrovna nas to vyhodilo v tom nejlepsim, ja uz se nemohl dockat jak nakonec vyhrocena chvilka napeti dopadne a "ono" si to dovoli spadnout 8)
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Post by melvik »

uz by to pomalu melo nabyhat :) tak si asi novy branci pujdou nabehnout :D
User avatar
jitka
Obyvatel
Posts: 118
Joined: 23:25 27. Apr 2007
Location: PLZEN

Post by jitka »

chtela bych moc podekovat vsem kdo byli dneska na karatckem hrbitove .DIKY VAM MOC ZA LAURU :cry:




omlouvam se vsem kterym Laura svim odchodem ublizila :( nemela na vyber :cry: vzpominejte nani v dobrem :wink: zaslouzi si to
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Poděkování všem učatníkům výpravy za nemrtvými kuchtíky :twisted: Moc pěkná hra , žádné hurááá akce , pěkné rozhovory , opravdu radost být čtyři hodiny na výpravě skoro jen ve dvou lokacích. Díky Najíve , Sharto , Rolande a Adriely. A samozřejmě dík i DM ( Lorelai ) za doprovodné efekty a pokusy zabít celou družinu :wink:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

Fidorka wrote:...
To sme tam byli 4 hodiny? :-O :-D Ale jo, taky dík za fajn zábavu... akorát sem se lek toho Legendárního medvěda... byl sem afk ve woknech a když se přepnu zpět tak tam do mě kouše a všichni běhaj kolem :lol: A v ruinách to bylo good, hezky udělaný 2. patro :-)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
resurrection
Nováček
Posts: 18
Joined: 20:50 26. Jul 2007
Contact:

Post by resurrection »

Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim :-)

Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:

Thalie - 1. misto

Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech :-) ). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi :D

PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq. :-)
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Ne, dale uz nebude.
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

566344 wrote:
resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Ne, dale uz nebude.
Zase lepší nějaká kritika než nic neříkající spam, aspoň se ví co zlepšit - i když to nemůže bejt hned.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Proti kritike nikto nic nema....ale je hodne velky rozdiel ako je ta kritika podana.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Post by jaara »

resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim :-)

Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:

Thalie - 1. misto

Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech :-) ). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi :D

PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq. :-)
Tak tohoto nazoru si opravdu cenim. Ostatni si berte priklad. Jak hraci, tak clenove tymu.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

ehm ehm*odkasle*kdyz podekovani pro tym , tak se samozrejme musim hnedka pridat
Thalie byl muj prvni svet,NWN byla hra , kterou sjem vubec neznala , ale jsem rada ze se bratricek pdoelil a rekl mi at si rpctu rpavidla a reknu mu jestli chci hrat nebo ne..
jako zacatecnik v RP jsem skoro nic nechapala.Vylezla z podsveti potkala postavu a mluvila o tom ze jsem tam byla na toz mi *zamysli se*myslim asi Adrios(igor )napsal ze si to postava nepamatuje..Po nejakem mesicu hrani a zdokonalovani RP hry jsem zkusila Kandelabrii ...bylo tam sice o hoodne vic hracu , ale RP skoro zadny..vsichni tam akorat XPili a to mi moc neba..takze jsem se po par tydnech vratila na Thalii bohuzel ukoncilu hru par dobej kamaradu*zavzpomina na dzipa*ale proste Thalie je moje domovina a je nej :!: :!: a i kdyz mi neco obcas pekne nastve tak je proste super jako celej tym,bez kteryho by to nebylo..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

napsals :

Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:

Thalie - 1. misto

Já souhlasím, už dříve jsem psal, že jsem prošel všechny servery a jsem tady, což mluví za vše !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by igor »

monstera wrote:...
Já sem vyzkoušel jenom Thalii... což taky o něčem svědčí :lol:
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

*zalteska vsem dekujicim* Ano i ja se musim pridat, ale ne tak s chvalou na server jako s obdivem a uctou (ne vzdy to tak vypada), k tymu. Pevne nervy, trpelivost, odolnost snaset ne vzdy primerenou krytiku.... Nekonecnou chut pracovat a zdokonolavoat svet, ktery nidky nebude dokoncen, jiz jen diky tomu, ze napady stale pribyvaji s praci, ktera neubyva.

Taky diky vsem co se ucastni fora-hry a to jak peprne tak jen prihlizejic. Osobne - ne vzdy se mi chcec vsecko procitat...kazdopadne jsem to tvrdil uz driv: Thalie je jedna velka rodina, ktera si proziva kazdodeni zivot s kladem i zaporem a to nekdy dost tezko. Kazdy ma svoji krizi a je na nas aby ji prekonal, chytil druhy, treti, ctvrty....dech

DEKUJU MOC
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

rada bych podekovala Nems(Fidorce, Adrianovi(Mirkovi),Lucie(Monstere) , nezname elfce s panterem , slecne ktera je nebezpecna zivotu a neznamemu DM za vcerejsi hru v Ivory.Gem sice myslela ze uz se zcvokne,ale bylo to velice pekne zkrasleni hry....
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Post Reply