(neznama zenatina s ruzi): No zrovna nas to vyhodilo v tom nejlepsim, ja uz se nemohl dockat jak nakonec vyhrocena chvilka napeti dopadne a "ono" si to dovoli spadnout566344 wrote:No, diky osazenstvu v Ivory dnes vecer (cca 21:50): trpos, par elfku, neznama zenstina s ruzi, novi branci ivorske domobrany + Najiv (samozrejme).
Nejak mi padlo pripojeni a ac se dostanu na jakykoli zahranicni server, tak thalie mi vyhodi "time out". Takze jsem se nebyl schopen dostat zpet do hry.
Poděkování
Poděkování všem učatníkům výpravy za nemrtvými kuchtíky
Moc pěkná hra , žádné hurááá akce , pěkné rozhovory , opravdu radost být čtyři hodiny na výpravě skoro jen ve dvou lokacích. Díky Najíve , Sharto , Rolande a Adriely. A samozřejmě dík i DM ( Lorelai ) za doprovodné efekty a pokusy zabít celou družinu 
To sme tam byli 4 hodiny? :-OFidorka wrote:...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
-
resurrection
- Nováček
- Posts: 18
- Joined: 20:50 26. Jul 2007
- Contact:
Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim 
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech
). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi 
PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq.
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech
PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq.
Zase lepší nějaká kritika než nic neříkající spam, aspoň se ví co zlepšit - i když to nemůže bejt hned.566344 wrote:Ne, dale uz nebude.resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Proti kritike nikto nic nema....ale je hodne velky rozdiel ako je ta kritika podana.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tak tohoto nazoru si opravdu cenim. Ostatni si berte priklad. Jak hraci, tak clenove tymu.resurrection wrote:Kdyz jsem videl jak se tady numero vsude rozhohnuje, tak jsem se rozhod rejtyho, jaaru a vsechny podporit podekovanim
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Kdyz se vratim do svych zacatku na Ark1 a pak na stare dobre Alhambrii, tak Thalie je neco jako dotazena Alhambrie. Existuje tu craft (ano, ta bajna vec o ktere sni vsichni WB na jinych svetech). Vyvazeny spawn, kone a dalsi a dalsi veci. Nejsou tu zadne zbytecne omezujici nebo primo nesmyslne systemy a co je hlavni, lide z tymu se chovaji ke vsem slusne. Toho posledniho si cenim o to vic, po te co jsem videl a kraticce i zazil na Equilibrii a jejim foru. No a na rozdil od mytologickeho sveta Mintaka i davno bezi
PS. Numero zkus psat trochu vic v klidu a bez emoci, nejsme na foru Eq.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
ehm ehm*odkasle*kdyz podekovani pro tym , tak se samozrejme musim hnedka pridat
Thalie byl muj prvni svet,NWN byla hra , kterou sjem vubec neznala , ale jsem rada ze se bratricek pdoelil a rekl mi at si rpctu rpavidla a reknu mu jestli chci hrat nebo ne..
jako zacatecnik v RP jsem skoro nic nechapala.Vylezla z podsveti potkala postavu a mluvila o tom ze jsem tam byla na toz mi *zamysli se*myslim asi Adrios(igor )napsal ze si to postava nepamatuje..Po nejakem mesicu hrani a zdokonalovani RP hry jsem zkusila Kandelabrii ...bylo tam sice o hoodne vic hracu , ale RP skoro zadny..vsichni tam akorat XPili a to mi moc neba..takze jsem se po par tydnech vratila na Thalii bohuzel ukoncilu hru par dobej kamaradu*zavzpomina na dzipa*ale proste Thalie je moje domovina a je nej
a i kdyz mi neco obcas pekne nastve tak je proste super jako celej tym,bez kteryho by to nebylo..
Thalie byl muj prvni svet,NWN byla hra , kterou sjem vubec neznala , ale jsem rada ze se bratricek pdoelil a rekl mi at si rpctu rpavidla a reknu mu jestli chci hrat nebo ne..
jako zacatecnik v RP jsem skoro nic nechapala.Vylezla z podsveti potkala postavu a mluvila o tom ze jsem tam byla na toz mi *zamysli se*myslim asi Adrios(igor )napsal ze si to postava nepamatuje..Po nejakem mesicu hrani a zdokonalovani RP hry jsem zkusila Kandelabrii ...bylo tam sice o hoodne vic hracu , ale RP skoro zadny..vsichni tam akorat XPili a to mi moc neba..takze jsem se po par tydnech vratila na Thalii bohuzel ukoncilu hru par dobej kamaradu*zavzpomina na dzipa*ale proste Thalie je moje domovina a je nej
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
napsals :
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Já souhlasím, už dříve jsem psal, že jsem prošel všechny servery a jsem tady, což mluví za vše !
Videl jsem v podstate vsechny servery co jich u nas je a me hodnoceni je:
Thalie - 1. misto
Já souhlasím, už dříve jsem psal, že jsem prošel všechny servery a jsem tady, což mluví za vše !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
*zalteska vsem dekujicim* Ano i ja se musim pridat, ale ne tak s chvalou na server jako s obdivem a uctou (ne vzdy to tak vypada), k tymu. Pevne nervy, trpelivost, odolnost snaset ne vzdy primerenou krytiku.... Nekonecnou chut pracovat a zdokonolavoat svet, ktery nidky nebude dokoncen, jiz jen diky tomu, ze napady stale pribyvaji s praci, ktera neubyva.
Taky diky vsem co se ucastni fora-hry a to jak peprne tak jen prihlizejic. Osobne - ne vzdy se mi chcec vsecko procitat...kazdopadne jsem to tvrdil uz driv: Thalie je jedna velka rodina, ktera si proziva kazdodeni zivot s kladem i zaporem a to nekdy dost tezko. Kazdy ma svoji krizi a je na nas aby ji prekonal, chytil druhy, treti, ctvrty....dech
DEKUJU MOC
Taky diky vsem co se ucastni fora-hry a to jak peprne tak jen prihlizejic. Osobne - ne vzdy se mi chcec vsecko procitat...kazdopadne jsem to tvrdil uz driv: Thalie je jedna velka rodina, ktera si proziva kazdodeni zivot s kladem i zaporem a to nekdy dost tezko. Kazdy ma svoji krizi a je na nas aby ji prekonal, chytil druhy, treti, ctvrty....dech
DEKUJU MOC
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
rada bych podekovala Nems(Fidorce, Adrianovi(Mirkovi),Lucie(Monstere) , nezname elfce s panterem , slecne ktera je nebezpecna zivotu a neznamemu DM za vcerejsi hru v Ivory.Gem sice myslela ze uz se zcvokne,ale bylo to velice pekne zkrasleni hry....
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána