byl bych rád, aby lidi, co vodehráli dva vopsaný powerbuildy a vědí vo tom kulový si šetřily svý bezcenný názory
Já bych zase rád, aby se tu psalo nezaujatě, ne jen z pohledu toho, kdo hraje zloděje a chce mít co nejsilnější build.
to znamená, že to zloděj dovede někdy po třicátým lvlu, pokud má body v inteligenci a maxoval to...fajtr má v tý době devast, prskavka asi tak 6x IGMS....zloděj má "svinstvo", co položit trvá 6 vteřin a dá dmg 200, úspěšnej hod na reflex to půlí, opravdu owerpowered záležitost, svinstvo, etc...
Slaboučkej zloděj má v tý době epickej únik, to slavný IGMS, bigbiovky, atd. může sesílat z hůlek a svitků. Jenže ty pasti položí přes sebe třeba 4 a to už je 800 dmg. Zdá se ti to málo? Na mega IGMS si zloděj hodí na reflex, nebo si sešle ze svitku plášť proti kouzlům, a vysměje se mu.
děte už do háje, vo čemkoli se tu začne diskutivat, tak všichni jejichž postava si s tím neumí poradit začnou ječet jak píchlý svině
Spíš lidi, který hrajou daný povolání, začnou kolem sebe křičet, kopat a nadávat (v tvém jazyku ,,ječet jak píchlý svině"), aby se jim náhodou neomezilo to jejich povolání...