nulové poklady

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: nulové poklady

Post by akin »

nomis_b wrote:aby si pak nebyl sklamanej ze mas WM na savli a slozis o 5ti letech mec :twisted:

ne podle me mi prijde realne pro postavu za rok slozit jeden artefakt. sam mam asi 5 casti a ani jedna se neshoduje s zadnou jinou, co sem videl u ostatnich..... a to vim, ze 90% z tech artefaktu bych asi tezko uzivil. prijde mi, ez ta sance by mohly byt trosku vyssi. a urcite by nemela byt omeezna limitem z looteni.
hehe :mrgreen: kdyz by za to ten predmet stal, tak proc ne? Otazkou je, co je myslene tim artefaktem. Je to jen nejaky silnejsi predmet, nebo se jedna o skutecne myticke veci? V prvnim pripade (vyjimecny mec velmi zdatneho kovare) by to treba sanci zvysit chtelo, v druhem (primo unikatni mec od Jezerni Pani) bych to nechal jak to je :wink:

Edit: i kdyz osobne bych asi radeji variantu reseni techto veci pres DM...
running man...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by innfra »

No já jsem viděl jednu hůl pro mága, to byla docela libovka, ale pak katanu z jinýho artefaktu, ale ta za moc nestála... jen taková lepší katanka, co mě moc nezaujala... spíš bych si pod tím představil nějakej total item...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: nulové poklady

Post by kaz »

černý vlk wrote:představte si lootera, který každý den, celý rok chodí na poklady odkud nemá ani zlatku jen pro 1% šanci na zisk artefaktu, který se mu na 99% nebude hodit :D to přece není taková hrůza ne? ;)

a predstavte si lootera, kterej kazdy den, cely rok uz nechodi na poklady, vysedava po hospodach, bavi hrace kolem sebe svou skvelou RP hrou, protoze ma aspon 10% sanci, ze si ho vsimne DM, a odmeni ho necim, co se mu na 99% bude hodit, to prece neni takova hruza, ne? :wink: :twisted:
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by černý vlk »

innfra wrote:to mi řekni proč by se to mělo snižovat, když ty vylootíš celej dung, zbyde tam prd a pak lowík jako jsem byl já musel vydělávat jen z kožek co stáhnul na cestě k bosovi, kterej tam nebyl :D
Prostě začátky jsou nejtěžší... nevim proč by se měli ještě víc ztížit...

Jo, to omezení lootem, je zlý u artefaktu... a jinak možná to ty dropy taky byli tak dobrý, že jsem nehrál na 1x servru, kde se to staví mnohem dýl, ale na 7x :|
lowík? fakt? :) no...klidně ti přenechám ty bosse co chodíme :) ...ať tam přijdem kdykoliv tak většina bossů tam je, ikdyž servr běží třeba 6 hodin ;)

spíše mi přijde divné neléčit alergii na lootění...chcete udělat servr bez hnusných looterů? těch co kazí hru ostatním a které tu nevidíme rádi? :D nechť je respawn bossů náhodný..řekněme 15 dungeonů, kde bývá boss je prázdných a pouze do jednoho at se po restartu boss respawne, náhodně...chudák looter nebude vědět kde bosse najde...ale zas aby pak měl jistotu, že za to něco dostane..a ještě by byla každou hodinu šance, že to boss zabalí a půjde do důchodu :D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Marvin »

kaz wrote:
černý vlk wrote:představte si lootera, který každý den, celý rok chodí na poklady odkud nemá ani zlatku jen pro 1% šanci na zisk artefaktu, který se mu na 99% nebude hodit :D to přece není taková hrůza ne? ;)

a predstavte si lootera, kterej kazdy den, cely rok uz nechodi na poklady, vysedava po hospodach, bavi hrace kolem sebe svou skvelou RP hrou, protoze ma aspon 10% sanci, ze si ho vsimne DM, a odmeni ho necim, co se mu na 99% bude hodit, to prece neni takova hruza, ne? :wink: :twisted:
Pekne napisane.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by innfra »

no, s mojma komunikačníma schpnostma úrovně terminátora, bych se asi načekal dlouho... jinak ještě jsem o tom neslyšel...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nulové poklady

Post by nomis_b »

innfra wrote:No já jsem viděl jednu hůl pro mága, to byla docela libovka, ale pak katanu z jinýho artefaktu, ale ta za moc nestála... jen taková lepší katanka, co mě moc nezaujala... spíš bych si pod tím představil nějakej total item...
slozeneho z artefaktu, nebo to mel nekdo normlane udelane napr z craftu a pres DM prejmenovane?

PS: co je to : aby stala za to ??
kdyz ses treba WM s EPIC lvlem (kdyz si chtel tech 5let to hledat), tak uz treba s tou svoji zbrani, rekneme savli mas tu nejlepsi z kramku..
rekneme savli +5 +1k8 zvuk ostrost.

a najdes aktanu +6 +1k10 ohnem, otravu 1K2 odolnost
bude to dost dobre ? pro nekoho artefakt, nedozirne ceny, protoze je prave zamerenej na tuhle zbran, pro nekoho jineho jen neco na divani... vezmes si vubec feat exoticke jen aby si ji mohl nosit a ukazovat ?
ja bych ty artefakty budto dal tak, ze se daji nalezt jednoduseji, nebo aby se daly dle DM trosku zmenit... napr kdzy najdes mec +10 tak treba at ti z nej udelaj mec bastard +8 i kdyz slabsi, tak aspon se ti bude hodit.. pochybuju, ze kdyz nenajdes svou zbran presne, ze s ni budes mlatit porad. to by musela byt opravdu hooodne silena vecicka...
A zase se craftí...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by innfra »

černý vlk wrote: lowík? fakt? :) no...klidně ti přenechám ty bosse co chodíme :) ...ať tam přijdem kdykoliv tak většina bossů tam je, ikdyž servr běží třeba 6 hodin ;)
No, dřív když jsi byl taky low a chodil jsi krynský hory, tam bylo totálně pusto, to nedávno jsem zjistil že tam jsou ještě nějaký bosy a jednodušší než jsem chodil ze začátku... a to jsem, že mám na mysli před nějakým časem(tím označením když jsem byl low) jinak co já chodim teď občas na výpravu třeba i večer před restartem v jednu v noci projít kryn natěžit surky na craft a sejmout bose co přežily, tak se divím ale většina jich stojí na nohou, takže mi to přijde docela přehnaný, že se tu jen creepí a lootí, možná jen prahvozd, ale když si někdo udělá kolečko po krynu tak má taky 100K do kapsy za bosy a poklady...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: nulové poklady

Post by akin »

nomis_b wrote: PS: co je to : aby stala za to ??
kdyz ses treba WM s EPIC lvlem (kdyz si chtel tech 5let to hledat), tak uz treba s tou svoji zbrani, rekneme savli mas tu nejlepsi z kramku..
rekneme savli +5 +1k8 zvuk ostrost.

a najdes aktanu +6 +1k10 ohnem, otravu 1K2 odolnost
bude to dost dobre ? pro nekoho artefakt, nedozirne ceny, protoze je prave zamerenej na tuhle zbran, pro nekoho jineho jen neco na divani... vezmes si vubec feat exoticke jen aby si ji mohl nosit a ukazovat ?
ja bych ty artefakty budto dal tak, ze se daji nalezt jednoduseji, nebo aby se daly dle DM trosku zmenit... napr kdzy najdes mec +10 tak treba at ti z nej udelaj mec bastard +8 i kdyz slabsi, tak aspon se ti bude hodit.. pochybuju, ze kdyz nenajdes svou zbran presne, ze s ni budes mlatit porad. to by musela byt opravdu hooodne silena vecicka...
Rozdil mezi tou savli a katanou je mizivej. Moje predstava byl treba item typu:
Flail +5, keen, +15 magic dmg, +2k20 lightning, Time Stop once per day, Immunity poison, disease, fear...
S timhle by myslim chodil i ten tvuj WM :)
running man...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by innfra »

nomis_b wrote: aktanu +6 +1k10 ohnem, otravu 1K2 odolnost
bude to dost dobre ? pro nekoho artefakt, nedozirne ceny, protoze je prave zamerenej na tuhle zbran, pro nekoho jineho jen neco na divani... vezmes si vubec feat exoticke jen aby si ji mohl nosit a ukazovat ?
ja bych ty artefakty budto dal tak, ze se daji nalezt jednoduseji, nebo aby se daly dle DM trosku zmenit... napr kdzy najdes mec +10 tak treba at ti z nej udelaj mec bastard +8 i kdyz slabsi, tak aspon se ti bude hodit.. pochybuju, ze kdyz nenajdes svou zbran presne, ze s ni budes mlatit porad. to by musela byt opravdu hooodne silena vecicka...
Našel jsem jednu část artefaktu, tak jsem běžel, se zeptat přešs družbu DM do magický akademie co to je za věc a co se z toho skládá a ukázal mi 2 itemy pěknou hůl a dračí katanu, sice pěkná, ale jen +5 pokud si dobře pamatuju a nějaký další věci s ostrostí... no můj názor byl na ní nic moc, ale jinak fajn zbraň, ale nic pro mě, sice používám katany, ale zatím jsem neviděl nějakou pořádnou katanu k mlácení, jako jsem viděl třeba bastarda nebo obou břitou sekyru... možná je to jen můj pocit, ale katany jsou tu asi nej z craftu...
Kdyby uměla nějaká katana to co píšeš, tak by to opravdu řádná katana, hodná artefaktu.. možná ta odolnost by mohla bejt třeba 1k4 :D
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by innfra »

akin wrote: Rozdil mezi tou savli a katanou je mizivej. Moje predstava byl treba item typu:
Flail +5, keen, +15 magic dmg, +2k20 lightning, Time Stop once per day, Immunity poison, disease, fear...
S timhle by myslim chodil i ten tvuj WM :)
Vůbec to neni přehnaný i na artefakt :lol: :lol: :lol:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: nulové poklady

Post by nomis_b »

akin wrote: Rozdil mezi tou savli a katanou je mizivej. Moje predstava byl treba item typu:
Flail +5, keen, +15 magic dmg, +2k20 lightning, Time Stop once per day, Immunity poison, disease, fear...
S timhle by myslim chodil i ten tvuj WM :)
keen na flail dat nejde, imky se na thalii nenosi a uz vubec ne nazbranich a pocyhbuju, ze by nekdo dal bojovnikovi time stop takze by to bylo:

flail +5 +15mag.dmg +2k20 light

tohel by si nosil, kdyby si mel sam rekneme tu savli +5,keen, +1k8elem
ale diky featum a WM 3x vetsi sanci na kritik, vetsi kritik dmg + devast na savli??
A zase se craftí...
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: nulové poklady

Post by akin »

innfra wrote:Vůbec to neni přehnaný i na artefakt :lol: :lol: :lol:
Proto jsem vyse psal, ze ale zalezi na tom, co je myslene artefaktem. Byt to neco takoveho, tak nevidim vubec problem v tom, ze to lidi skladaji x let, nehlede na fakt, ze by se o to pak treba mohly vest valky, najimali se vrazi, atp! Nebyl by to jen jeden "lepsi" predmet, co stejne zustane jedne postave naporad.

2Nomis: jaj, puvodne jsem tam mel mec, ale predelal jsem to na flail, takze keen je blbost, uznavam.

Nicmene nepsal jsem co se nosi kde a kdo by co kam dal, ale jaky predmet odpovida me predstave. Misto keen tam teda dej treba Vorpal s nejakym DC 10-15

Edit: tzn. na artefakt bych klidne imunitu nechal, tak jako dal nejake silene bonusy. Ale to asi je tim, ze ja si pod artefaktem predstavuji neco skutecne hodne legend.
Last edited by akin on 16:16 08. May 2009, edited 1 time in total.
running man...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by innfra »

Tohle je zase až moc přehnaný i na toolset item vyrobený hráblým hallasterem z podtemna...
BTW co je WM ?
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by černý vlk »

innfra wrote:
černý vlk wrote: lowík? fakt? :) no...klidně ti přenechám ty bosse co chodíme :) ...ať tam přijdem kdykoliv tak většina bossů tam je, ikdyž servr běží třeba 6 hodin ;)
No, dřív když jsi byl taky low a chodil jsi krynský hory, tam bylo totálně pusto, to nedávno jsem zjistil že tam jsou ještě nějaký bosy a jednodušší než jsem chodil ze začátku... a to jsem, že mám na mysli před nějakým časem(tím označením když jsem byl low) jinak co já chodim teď občas na výpravu třeba i večer před restartem v jednu v noci projít kryn natěžit surky na craft a sejmout bose co přežily, tak se divím ale většina jich stojí na nohou, takže mi to přijde docela přehnaný, že se tu jen creepí a lootí, možná jen prahvozd, ale když si někdo udělá kolečko po krynu tak má taky 100K do kapsy za bosy a poklady...
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Locked