nulové poklady

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Neithan1 »

innfra wrote: upřímě nevim co si od Questu představit... jednou jsem potkal mluvícího moba s partou a tobylo všetko, slíbil že nám jednou pomůže, až bude potřeba a co jsme ho vypustili, tak se po ňom slehla zem a nikdy jsem ho víc neviděl... takže sry, ale radši creepa pro itemy jistý z krámu/craftu, než se hrnout někam na Quest, kterej bych nemusel ve zdraví přežít...
Ja fakt nechapem, to si radsej urobis 200x ten isty dung pretoze stretnut hovoriace NPC (asi mob) ktore ti nic neda je o nicom ? BTW. k tym Q - skus ho urobit niekomu kto prebieha dungami tak rychle ze nestihas napisat ani jednoduchu vetu.

Nikde som nevidel ze by Thalia bola otvorena vsetkemu, na hlavnej stranke je pisane ze je to server zamerany na RP. Cize ked niekto v kuse len creepi bez ziadneho RP je podla k0k0t1n4. Alebo som sa omylom ocitol niekde inde nez kde som bol zo zaciatku...?
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Lynx23 »

nomis_b wrote:nevim prave jak je to presne koncipovane. ale podle toho co sem cetl, to melo byt zhruba takhel :
jakmile postava tipuju do 2 tydnu zalooti 10.000.000 tak se ji zastavy loot na 0 a nedostane artefakty.

ja sem jen chtel zmenu, aby to treba bylo:
jakmile postava looti rekneme za 2tydny 5.000.000 tak dostane 50%lootu
za 2 tydny i tak dosahne 7.500.000 tak na 25% lootu
ale necha se ji porad sance nalezt artefakt (napr polovicni, ctvrtinova, ale ne nulova)
Myslím, že něco podobného by nebylo špatné. Permanentní stopka na artefakty (a poklady) vypadá docela krutě - takový trest bez návratu, který už člověk asi nemůže napravit.
Ale 10mega jsem teda určitě nezalootil za dobu, co hraju :) i takový 1mega mi přijde těžko uvěřitelnej (můj celkový majetek tomu moc neodpovídá).
paladin Daladan
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Daanri »

Ako na hraca ktory nabehne do Q potom ako nemoze ziskat lepsie veci z obchodov, craftu a predtym na Q uplne kasle, by som sa totalne vykaslal a nerobil mu v zivote ziaden Q, pretoze podla mojho sukromneho nazoru si taky hrac ziaden Q nezasluzi.

Chces lootit, creepit a neviem co este, tak si to rob, pokial dodrzis aspon urcity standart RP, ale povazujem vcelku za ubohe nariekat na fore, ze som dosiahol limit, tak mi ho upravte, lebo uz nemozem ziskat ziaden artefakt alebo nieco podobne.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by černý vlk »

Daanri wrote:Ako na hraca ktory nabehne do Q potom ako nemoze ziskat lepsie veci z obchodov, craftu a predtym na Q uplne kasle, by som sa totalne vykaslal a nerobil mu v zivote ziaden Q, pretoze podla mojho sukromneho nazoru si taky hrac ziaden Q nezasluzi.

Chces lootit, creepit a neviem co este, tak si to rob, pokial dodrzis aspon urcity standart RP, ale povazujem vcelku za ubohe nariekat na fore, ze som dosiahol limit, tak mi ho upravte, lebo uz nemozem ziskat ziaden artefakt alebo nieco podobne.
promin, ale trochu mi to připomíná hru "tichá pošta" na začátku někdo pošeptá větu a než ta věta dojde nakonec vyzní přinejmenším odlišně. Limit mi vůbec nevadí, sám bych hlasoval za snížení zlata za trofej nebo kůže (minimálně v prahvozdě, je to opravdu nepoměr). Proč jsem psal tento topic? Aby se někdo zamyslel nad spojením šance na záskání části artefaktu a limitu na "těžbu" zlata z pokladů. Zamyslel, ne aby mi vyhověl. zdálo se mi celkem fain nalézat artefaktové části, okoření obyčejné výpravy, ale když vidím jak na to reagujete, pro mě přehnaně a nesmyslně podrážděně, tak mě začíná štvát, že jsem vůbec něco napsal..a s tím co jsi napsal, když si myslíš, že člověk co rád chodí do dungů (ano, chodím tam rád) neumí zahrát na questu, fain, odsuzuj si...když se někdy zúčastním questu, pak mi pošlete tell že nejsem vítán, tím opravdu motivujete role play zábavu..
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Neithan1 »

tak zase treba brat do uvahy aj to ze je rozdiel medzi Role-Playingom a Q-harvestingom :mrgreen:
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: nulové poklady

Post by černý vlk »

Neithan1 wrote:tak zase treba brat do uvahy aj to ze je rozdiel medzi Role-Playingom a Q-harvestingom :mrgreen:
kdybych někdy po DM něco chtěl, tak předmět spojený s příběhem, co podpoří příběh a nedá výhodu v boji...a rozhodně bych nehrál Q proto, že za to něco dostanu... myslím že Infra taky změní názor, je trochu nakažený WOW, L2 apod. :)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Lynx23 »

nejsem typ hráče, který naběhne na Q až když nemůže získat lepší věci nebo účelově proto, aby získal zl,xp, věc apod. naopak si vážím toho, že mi DM věnuje čas a zpestřuje hru a že mám na co vzpomínat. jestli za Q něco dostanu je pro mě věc druhotná.
tuhle jsem byl zajat, mučen a zabit. přišel jsem o xp i zl ale aspon jsem něco zažil, tak jsem si nestěžoval - právě naopak.

třeba takový zloděj bude mít 2týdny volna, bude chodit na výpravy a protože vidí nejlíp pasti, tak bude stále vybírat poklady on a může na to takle doplatit

EDIT: tohle mělo jít po Daanrově příspěvku, ale odeslalo se to až ted
Last edited by Lynx23 on 20:41 08. May 2009, edited 1 time in total.
paladin Daladan
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Marvin »

černý vlk wrote: promin, ale trochu mi to připomíná hru "tichá pošta" na začátku někdo pošeptá větu a než ta věta dojde nakonec vyzní přinejmenším odlišně. Limit mi vůbec nevadí, sám bych hlasoval za snížení zlata za trofej nebo kůže (minimálně v prahvozdě, je to opravdu nepoměr).
innfra wrote: prostě mi ten limit připadá trochu zbytečnej... :)
černý vlk wrote:a s tím co jsi napsal, když si myslíš, že člověk co rád chodí do dungů (ano, chodím tam rád) neumí zahrát na questu, fain, odsuzuj si...když se někdy zúčastním questu, pak mi pošlete tell že nejsem vítán, tím opravdu motivujete role play zábavu..
promin, ale trochu mi to připomíná hru "tichá pošta"
aneb ...precitaj si este raz:
Daanri wrote:Ako na hraca ktory nabehne do Q potom ako nemoze ziskat lepsie veci z obchodov, craftu a predtym na Q uplne kasle, by som sa totalne vykaslal a nerobil mu v zivote ziaden Q, pretoze podla mojho sukromneho nazoru si taky hrac ziaden Q nezasluzi.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Marvin »

Celkovo je celkom zajimave, ako tu prichadza k situacii, ze niekto niekomu odpovie, ale pride dalsi clovek a odpoved, ktora mu nepatrila si privlastni a haji sa, ze nic take nerobi/nepovedal...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Marvin »

Lynx23 wrote: Myslím, že něco podobného by nebylo špatné. Permanentní stopka na artefakty (a poklady) vypadá docela krutě - takový trest bez návratu, který už člověk asi nemůže napravit.
Inak ta zmena nie je nevratna. Je to zavisle od casu...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Neithan1 »

Marvin wrote:Celkovo je celkom
:mrgreen: potom sa mi smej za "prosim vas, mozem vas poprosit"

Ale k teme, je to tak : niekto si tu v pohodicke vycita ostatnyma a pritom sam robi to iste :)
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Lynx23
Poutník
Posts: 71
Joined: 22:16 25. Mar 2009
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Lynx23 »

Marvin wrote:
Lynx23 wrote: Myslím, že něco podobného by nebylo špatné. Permanentní stopka na artefakty (a poklady) vypadá docela krutě - takový trest bez návratu, který už člověk asi nemůže napravit.
Inak ta zmena nie je nevratna. Je to zavisle od casu...
aha. tak to potom jo :) díky za info
jinak jsem, Marvine, moc nepochopil tvůj předchozí příspěvěk: vkládáš vlkovi do úst (klávesnice), co napsal innfra a pak mu předhazuješ, co napsal Daanri, přestože nikde nevidím, že by vlk odmítal Q.
paladin Daladan
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Neithan1 »

reagoval na to na co reagoval vlk z reakcie daanriho... mne to dava zmysel

Vlk pisal ze mu to pripomina tichu postu, lebo vraj daanri reaguje na nieco co vlk nenapisal.. lenze daanri reagoval aj na infru a v skutocnosti sa ziadna ticha posta nekonala.. precitaj si cely topic a zapadne to do seba.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: nulové poklady

Post by Marvin »

Tak jest.

PS: hral som sa s tym quotovanim snad 10 minut :D ... naozaj to do seba zapada :)
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: nulové poklady

Post by akin »

Naprosto souhlasim s Marvinem! O cem tenhle topic jako je? O tom, ze nekdo chce ziskat artefakt - slozit ho a nelibi se mu, ze kdyz porad dokola vymeta dungy tak pak mu nevypadne.... jasne, muze to stvat, ale NWN jsou taky o jinych zpusobech hrani.

Ja se snazim ridit timto mottem: "hraj a nech hrat,bav se a bav ostatni", tj. neodsuzuju styl hry jako je sem tam si jit vymlatit dung, protoze je to super na odreagovani. Ale jak vas muze bavit vymlatit ten samej dung treba 50x? Chapu to 2x, 5x.. ale vickrat uz to musi byt preci desna nuda, kord jestli se nezmeni ani treba slozeni party nebo neni quest, atp.

Ale to je fuk, kdyz mi nekazite hru tak si hrajte, hlavne ze vas to bavi :-) NICMENE velmi rad bych vas upozornil na to, ze tenhle styl hry muze pak dost negativnim zpusobem ovlivnit hrani ostatnich, a to tim, ze se pak upravi systemy.....
running man...
Locked