Ja fakt nechapem, to si radsej urobis 200x ten isty dung pretoze stretnut hovoriace NPC (asi mob) ktore ti nic neda je o nicom ? BTW. k tym Q - skus ho urobit niekomu kto prebieha dungami tak rychle ze nestihas napisat ani jednoduchu vetu.innfra wrote: upřímě nevim co si od Questu představit... jednou jsem potkal mluvícího moba s partou a tobylo všetko, slíbil že nám jednou pomůže, až bude potřeba a co jsme ho vypustili, tak se po ňom slehla zem a nikdy jsem ho víc neviděl... takže sry, ale radši creepa pro itemy jistý z krámu/craftu, než se hrnout někam na Quest, kterej bych nemusel ve zdraví přežít...
Nikde som nevidel ze by Thalia bola otvorena vsetkemu, na hlavnej stranke je pisane ze je to server zamerany na RP. Cize ked niekto v kuse len creepi bez ziadneho RP je podla k0k0t1n4. Alebo som sa omylom ocitol niekde inde nez kde som bol zo zaciatku...?