Nemrtví

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Nemrtví

Post by aster3 »

nevim jak se ta lokace konkretne jmenovala ale bylo to zrejme 2he patro karathskeho hrbitova, kde mne prepadli nemrtvi a utocili zbranemi s bozskym zranenim :shock: jednalo se zrejme o hvezdice ale neni sem si celkem jisty. kazdopadne to byla vrhaci zbran
Podporte nový projekt
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Nemrtví

Post by pepa48 »

v čem je problém?
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Nemrtví

Post by melvik »

jen rozvedu pepovu vetu :)

existuji i zly bohove :)

*zamysli se* takovej nemrtvej paladin :)
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: Nemrtví

Post by aster3 »

aha ... no je to jeden uhel pohledu, jiste ... myslim to ze existuji i zlí bohove.

ja se na to dival pohledem paladina ze je zranovan bozskym zranenim (ktere taky propujcuje jeho buh jeho zbranim aby tak lepe potlacel zlo) a k memu prekvapeni na mne stejnou "moci" utoci uhlavni nepratele meho boha a tedy i me postavy. prislo mi to divne. u temnych bohu sem spis cekal negativni energii nebo neco jineho. Odvozuju taky z toho ze kdyby se jednalo o zbrane na blizko tak bych se divil treba upirovi s mecem kteri sviti bozskou zari (a zpusobuje bozske zraneni).

A kdyz uz se jedna o to ze je to proste bozska zbran od boha (zleho ci dobreho) tak by mozna stalo za zminku rozlisovat zle a dobre bohy...

Zle bytosti se vam nezdaji divne s bozskym zranenim ktere pouzivaji zejmena paladinove tak bych byl zvedav na vas nazor kdyby paladin behal s rudou cepeli (negat zraneni) :roll:
Podporte nový projekt
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: Nemrtví

Post by pepa48 »

existuje božské zranění, pozitivní zranění a negativní zranění pokud se nepletu... tim pádem kdyby zraňoval pozitivní energií, připadalo by mi to divný, ale myslim že na tý božský neni nic divnýho a mohl by s ní zraňovat prakticky každej
User avatar
Dilvish
Nováček
Posts: 47
Joined: 03:11 30. Jan 2009
Contact:

Re: Nemrtví

Post by Dilvish »

V Karatě koupíš i pasti s božským zraněním :)

A ano, opakem negativního zranění je pozitivní.
Vrogdishnak "Kositel nepřátel" – Velmi ambiciózní ork.

pí ez: Neflejmuju. Z toho jsem vyrostl.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Nemrtví

Post by DenGrasse »

božské zranění nemá jako takové s přesvědčením nic společného, mohou ho používat jak dobří tak zlí. je to v postatě zranění způsobené "vyšší silou", lhostejno zda dobrou či zlou.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Locked