Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Pajule »

mhmmm tak prstě dělejte jedno osvědčené a to: NELEZTE V NOCI NIKAM , POKUD VÁS NENI VÍC JAK 7 A NEBO SI SEBOU VEMTE ŽOLDÁKA :wink:




//anbe reklama musí bejt :mrgreen:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Sveneld »

kdo nehral toho kdo prepadava, ci vyhrozuje nebo dela jine osklive veci, nema, ani nemuze toto objektivne posoudit - az si to skusite - a setkate s tumama ingoratskejch plysaku - potom teprv sudte jejich hru at uz je jakakoliv
nwn
skaarks
Nováček
Posts: 20
Joined: 19:37 17. May 2009

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by skaarks »

akin wrote: - Uhnout si mohl, ale bud se to melo hrat pres emoty/interakci nebo rovnou ingame machanikou
nemuzes nikdy diktovat, co druhej ma delat :roll:

tvoje emoty/interakce by tedy byla jaka ???

ty : hodi kostkou na utok *1+X* *ZASAH*
skaarsk hodi kostkou na utok *1+X* *ZASAH*
skaarsk *zkousi se skryt * hod kostkou *1+20 * *POVEDLO SE*

Promin, ale tohle resi mechanika NWN. Pro tyhle hody kostkou muzes hrat papirovou verzi (kterou mam rad, nic pro ti ni !! ).

nevim na co si s chtel jako hazet v te situaci?

Podle me to byly hodne uspesne pokusy a dost sem se bavil.

PS: Az priste pujdeme lovit, tak pro presnou koordinaci budem vsichni online na skypu a ty uvidis jen *na necem se domlouvaji* a naprosto presnou koordinaci jednotky i s bojovymi formacemi. :roll:
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by akin »

Mno, vidim ze kdo chce psa biti hul si najde... :mrgreen:
Pajule: tvuj prispevek je zase uplne mimo, jak je zvykem... :mrgreen:
----
Sveneld: moje zkusenosti s hranim jsou velmi pravdepodobne mnohem vetsi jak 90% hracu tady. Zlouny nevyjimaje a prepady jsem delal.
----
Skaarks: tvoje odpoved presne odpovida tomu jak nekdo kaze vodu a pije vino...

Nemuzes diktovat, ale snad kdyz nekdo napise "ozene se po nem" (a ceka nejakou tvou reakci) tak ty mu nenarves hned devast! Nebo jo?! :shock:

To tve parodovani boje je stejne chytrej argument. :? Proc vam teda vadi, ze kdyz jste RPili prepad tak hned jak vas videli cervene, tak hraci utikali? V cem je tady rozdil?! Proste bud je to RP prepad (jak psal Krata) nebo ne.. a pak jsem mel moznost pouzivat veskere veci, ktere resi NWN mechanika - tj. i s 1 HP jsem byl PLNE BOJESCHOPNY, mel jsem si nahodit heal, haste a sup zmizet vam!! TO by bylo RP?! :shock:
Aneb tu jen hajite veci ktere se vam hodi do kramu, ale kdyz je nekdo obrati i proti Vam, tak je to nesmysl.

Moje predstava? Jak to melo probihat? Minimalne jsem mel byt seznamenej se situaci jaka byla. Pak kdyz uz jsem napsal co bylo bych si hodil (i s postihem danym DM) jestli se mi skok povedl... a ty bys mel spravne hodit na prekvapeni! Preci jen, kdyz nekoho slozis a pak napul sledujes cestu, tak by te takovej skok mohl prekvapit. A pokud by se povedlo, tak ja bych te zkusil omracit (stunning fist) a pak utect.

POCITAL JSEM S TIM, ze to nevyjde a ze chcipnu, cekal jsem nejake hlubsi rozvinuti te hry.. treba i to, ze byste me tam pak skopali, urizli mi ruku, nebo proste neco jako napsal vys bahnak.
running man...
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by zachy »

Jop... vše je jenom o správny volbě chování v dany situaci. Kdyz jsem hral za Helen tak jsem jim se vsim vyhovel a kdyz uz je to omrzelo nechali me zit... po nekolikaty uz me vzali mezi sebe :D Za Gromba jsem je taky potkal a tak kdyz sem dostal par facek tak sem si hezky RP zahral blbouckyho pulorka a nechali me byt :)

Zkuste se vcitit do zle strany kde mate tu moc nad tim zmlacenym co ma 1HP. To kdyz na vas vyjede tak ho asi taky sejmete ne?

(Kdyz se tak vratim zpet, obdivuju Berserkovu trpelivost s drzosti Dereka kdyz jsem jeste nevedel co a jak :D :D )
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by akin »

zachy wrote: Zkuste se vcitit do zle strany kde mate tu moc nad tim zmlacenym co ma 1HP. To kdyz na vas vyjede tak ho asi taky sejmete ne?
Ja nevim, ale pripadnu si mimo. Ja je nekritizoval za to, ze me zabili. Je to v poradku, pocital jsem s tim.

Poukazoval jsem na jine nedostatky, asi 5x a pokazdy jsem to vysvetloval jinak, uz me to neba. Stejne je to hazeni hrachu na stenu. :?

Edit: uz sem nepisu. Jinak diky za nazory.
running man...
User avatar
Yort™
Nováček
Posts: 1
Joined: 21:09 26. Mar 2009

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Yort™ »

Takjá chci naopak podtemnákům poděkovat, protože bych řekl, že to bylo zahrané správě. Vugdishnak se na mě rozběhl a napsal, že mě chytl..pochopitelně jsem se nebránil, pač já jsem hobit a on je Hiran takže bylo jasné, že bych se z toho nijak nemohl dostat. Jelkož jsem byl 3 lvl tak jsem si pochopitelně nevyskakoval a raději jsem prosil ať mě nemlátí a nezabijí. Díky tomu, že jsem nehrál machra a raději jsem se 3 hromotlukům podal tak jsem přežil. označkovali mě dali 2 uřízlý hlavy a odešel jsem do Ivory s nehezkým zážitkem pouze. :)
Last edited by Yort™ on 19:16 18. May 2009, edited 1 time in total.
Yorton *Válečné prasátko*-Drakobijec (bratr Erkwinna)
Inglor Švestka-Felčar a malý hobit
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Prometheus »

Ono je to asi pripad od pripadu...
Bol tam aj jeden dracik a ten sa rozhodne bavil :mrgreen:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Jeanes »

Prometheus wrote:Ono je to asi pripad od pripadu...
Bol tam aj jeden dracik a ten sa rozhodne bavil :mrgreen:
...jsem chtel tomu dračkovi udělat porádný anatomický průzkum, no ale všchni odešli a já se bál co se stane až mu skončí ovládnutí :mrgreen: tak jsem musel ukončit svoji vědeckou práci :cry: jinak bych ho prostudoval úplně všade! :mrgreen:
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Pajule »

:D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by innfra »

Jakej dráček ? to zní zajmavě ? Že by partner pro Tariel ? :twisted:
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Enceladus
Nováček
Posts: 29
Joined: 21:13 05. Dec 2008

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by Enceladus »

Sveneld wrote:kdo nehral toho kdo prepadava, ci vyhrozuje nebo dela jine osklive veci, nema, ani nemuze toto objektivne posoudit - az si to skusite - a setkate s tumama ingoratskejch plysaku - potom teprv sudte jejich hru at uz je jakakoliv
Tak mám pocit že jsem se setkala s nepochopením :-))). Důvod proč jsem psala svůj příspěvek byl hlavně ten, že mi vadí přehnané násilí, které je už skutečně mimo.
Jsou určité hranice, které by se neměly překračovat pokud s tím druhá strana nesouhlasí, myslím tím mučení, znásilňování, mučení někoho postavě blízkého. Vždy by měla existovat další možnost jak se z dané situace dostat ven, klidně i smrt.
Za Nimue jsem psala podtemňákům 2x tellem a nikdo mi neodpověděl.
Myslím si, že není takovej problém domluvit se tak aby si hru užily obě strany. Na Dragon Hammeru se moje postava dostala do rukou upírů a bavila jsem se jako dlouho ne. Stačí to jen citlivě zahrát.

Ve hře podtemňáků dost jasně cítím inspiraci prvním dílem o Drizztovi, Démonovou kletbou a využívání některých prvků i ve hře. Ale existuje i další spoustu fantasy knížek (na principu DaD) ve kterých nemusí být zlo, při kterém se všichni hrůzou třesou, uplně z mého pohledu zvrácený! (např. Farseer, Snědý muž, Zaklínač, Kolo času). Popř. doporučuju k nastudování.

Boj dobra proti zlu, RP přepadávání, okrádání, popř. i vražda to je OK. Rozhodně si nemyslím že Nimue je nějaký plyšák a její smrt byla v pořádku, tak jako tak by umřela, je to přeci hrdina ne nějaký srágora z ulice, který před někým kdo mává sekyrou padne na kolena a prosí o milost :-)))... Kdybych si nechtěla hrát na hrdiny, místo NWN nainstaluju Sim City.
Nečekám že se něčeho doberu, jen jsem byla ze včerejší hry a toho co jsem slyšela o přepadávání na cestě do Ivory rozladěná a napsala svůj názor. Hlavně si stojím za tím že ve hře se musí bavit obě strany!!! Bavíme se a o tu jde především!
Nimue
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Přepadávání v okolí Ivory - Dobro vs Zlo

Post by kucik »

OOC i IC jsou jasně dána pravidla, kterými se můžeš řídíit, pokud nechceš být přepadená. Pokud tam bylo DM a něco se ti zdálo špatně, stěžuj si jemu a přihoď screeny.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked