OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by kucik »

1. Thalie není a nebude HCRP server.
2. Pokud jsi tohle všechno vyvěštil aniž by ses jedinkrát podíval do hry, možná bys měl zkusit sportku. Ikdyž podle těch soudů bys moc nevydělal.
3. Nějak netušim, co jsi tím chtěl vlastně říct. Něco jako: ,,Nikdy jsem neviděl, jak to děláte, ale dělate to špatně"?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
PUX5
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:13 08. Jul 2008

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by PUX5 »

Na thalii jsem hrál, ale bylo to před wipem....jinak beru to tak ze forum je obrazem hry.
A přesně tyhle obranné reakce jsem čekal, je to jen názor nic víc. Dávám vám to tu z pohledu hráče, co by si možná zahrál, ale forum by ho odradilo, což je škoda ne? Možná se snažit něco změnit. Takže to neberte zle.

Na druhou stranu přiznávám, že vám to tu můžou kazit jen určité idividua, co jsou víc agresivní, to je taky na více modulech podobné, jenže mě přišlo že to tu převážilo až moc.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by Sorrow »

No vidis, ja zase muzu rict, ze tu TY delas akorat negativni reklamu.
Nic si nevidel a ani neznas ale mudrovat umis...
A o autorech vet ,,mozna bych tu hral ale dle fora me to odrazuje,,
nebo kdyz nekdo vyhrozuje, ze odejde protoze bla bla... si myslim sve.
Spis me to prijde jako by chteli byti premlouvani :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by kucik »

Žel v tom o stavu fóra máš pravdu a už se to snažíme řešit. Na Thalii přibylo dost hráčů asi rychleji, než jsme to dokázali zvládnout. Dřív na forum psali lidi stejně, ale s přibývajícim počtem grafomanů :mrgreen: to holt vypadá, jak to vypadá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by Miky »

PUX5 wrote:....jinak beru to tak ze forum je obrazem hry.
Nesmysl. Proč by to tak mělo být?
PUX5 wrote:jenže mě přišlo že to tu převážilo až moc.
Co tobě přijde je irelavantní. Řídíš se forem, kde napíše zlomek hráčů, pak se zaspamují a zamknou dřív, než se k něčemu dojde a výjádří i jiní.
Sorrow wrote:A o autorech vet ,,mozna bych tu hral ale dle fora me to odrazuje,,
nebo kdyz nekdo vyhrozuje, ze odejde protoze bla bla... si myslim sve.
Spis me to prijde jako by chteli byti premlouvani :wink:
Asi tak. PUX5 se očividně nudí :wink:
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by Jachym »

Ahoj Puxy , my se známe z Dragon hammeru a i z Demony. Klidně tu začni hrát, Thálie je krásný server, DMka jsou normální lidi s nimiž se dá normálně slušně mluvit, a když budeš chtít tak se dá zlounům z podtemna vyhnout při dodržování
jistých pravidel. Jinak na Thalii je revolučně řešen rozsáhlý zajímavý craft.
Thalie není Hard rp server , třeba jako je Eq , pokud jí znáš. Je srovnatelná v něčem měkčí v rp než- li třeba Kandoška . A co se týká te Demony - no podle mne je tu už skoro 50% hráčů , kteří začínali a nebo prošli Demonou, akorate se to moc neříká nahlas DMka je tady asi neznají , ale já to tak odhaduji , alespoň si to myslím že to tak je, ale mohu se mýlit . :)
Menhiri Dierta
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by aster3 »

Nemyslim si ze PUX je takovy ten typ hrace "rejpala". S PUXEM je zazitek hrat a svym topicem chce upozornit na to, ze forum spis odrazuje hrace kteri by si radi zarpili. Kdyz na nekolika strankach vidi jak jedna strana hracu mluvi o tom jak nechutne je zmasakrovali zapornaci a DM na to rekne ze holdt zapornaci jsou zapornaci tak to nevrha dobre svetlo na servr. Vse by melo byt v ramci jistych mezich. Nejake DM psalo ze nejvecsi prasarnu co videl bylo neco jako *bicuje elfku* ale ja videl v jistych topikech i streva, uriznute hlavy a podobne. A co je nejhorsi tak co se nikde nepovida ale hraci se dokonce chvastaji tim kdo ma kolik "trofeji" (rozumej hlav jinych PC postav) Proste na Thalii je normalka uriznout nekomu kebuli, proc by ne. Ale je zajimave ze to delaji vseci a kdyz ne vseci tak minimalne 90% hracu.
Podporte nový projekt
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by Daanri »

Ci je PUX "rejpal" nebo "nerejpal" sudit nemozem, tak isto ci je dobrej RP hrac nebo neni, pretoze nepoznam. Keby som mal sudit podla toho co citam na fore, tak pardon, berem ho ako "rejpala", pretoze to na mna tak posobi, ale prave preto, ze ho nepoznam ako hra a nevidel som ho v hre nemozem posudit nic ine. Prave preto na mna posobi dost negativne, ked niekto nieco sudi, tu konkretne hru, bez toho aby si to tu vyskusal.

Co sa tyka fora, tak ano, uz to bolo priznane, vymklo sa nam to trosku z ruk a je tu toho hodne zaspamovaneho a dost zle napisaneho, co uz ale dalej tolerovat nebudeme a bude sa to tvrdo trestat. Bud sa ludia naucia na fore vyjadrovat a budu pisat k veci, alebo tu nemaju co hladat. (myslim na fore)

A co sa tyka zlakov, hraju stylom ako hraju. Mne osobne sa zlaci nikdy nepacili, ale na druhu stranu, na Thalii je zlo naozaj pritomne a nie je to zlo, len na oko. Sme frakcny svet a skutocne ked stretnete zlaka, tak bud vas umuci alebo zavrazdi, pricom ale zlaci vychadzaju len v noci. Cize je zachovana moznost sa zlakom patricne vyhnut. To, ze sa niekto sam (alebo v mensom pocte) tula v noci so svojou postavou po leste, je problem kazdeho dotycneho a pokial sa tak rozhodne spravat, tak musi zato niest nasledky.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by monstera »

aster3 wrote:Nemyslim si ze PUX je takovy ten typ hrace "rejpala". S PUXEM je zazitek hrat a svym topicem chce upozornit na to, ze forum spis odrazuje hrace kteri by si radi zarpili. Kdyz na nekolika strankach vidi jak jedna strana hracu mluvi o tom jak nechutne je zmasakrovali zapornaci a DM na to rekne ze holdt zapornaci jsou zapornaci tak to nevrha dobre svetlo na servr. Vse by melo byt v ramci jistych mezich. Nejake DM psalo ze nejvecsi prasarnu co videl bylo neco jako *bicuje elfku* ale ja videl v jistych topikech i streva, uriznute hlavy a podobne. A co je nejhorsi tak co se nikde nepovida ale hraci se dokonce chvastaji tim kdo ma kolik "trofeji" (rozumej hlav jinych PC postav) Proste na Thalii je normalka uriznout nekomu kebuli, proc by ne. Ale je zajimave ze to delaji vseci a kdyz ne vseci tak minimalne 90% hracu.
Neověřené informace a pomluvy brané jako svatá pravda jsou typické pro tvoje příspěvky. Hraju zde již tři roky a mohu říct, že řezání hlav je opravdu výjmečná záležitost týkající se maximálně pěti extrémistů mezi zláči. I když nevím zda se ten poměr po masivním příchodu lidí z Demony nezměnil...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
PUX5
Nováček
Posts: 3
Joined: 21:13 08. Jul 2008

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by PUX5 »

Dobré, díky za názory, nečekal jsem i kladné reakce :wink:, což mě potešilo. Hodně se tu píše, že soudím jen z fora a ve hře jsem nebyl.....no na to jen napíšu, kdoví možná někdy se ukážu :). Zatím se mějte a at se daří tomuhle modulu a že ti určití zlouni si uvědomí, že zlo jde hrát i příjemně pro obě strany. Je dobré, když české moduly existují a je jakási konkurence.
aster3
Obyvatel
Posts: 137
Joined: 00:14 13. Aug 2008

Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV

Post by aster3 »

monstera wrote:
aster3 wrote:Nemyslim si ze PUX je takovy ten typ hrace "rejpala". S PUXEM je zazitek hrat a svym topicem chce upozornit na to, ze forum spis odrazuje hrace kteri by si radi zarpili. Kdyz na nekolika strankach vidi jak jedna strana hracu mluvi o tom jak nechutne je zmasakrovali zapornaci a DM na to rekne ze holdt zapornaci jsou zapornaci tak to nevrha dobre svetlo na servr. Vse by melo byt v ramci jistych mezich. Nejake DM psalo ze nejvecsi prasarnu co videl bylo neco jako *bicuje elfku* ale ja videl v jistych topikech i streva, uriznute hlavy a podobne. A co je nejhorsi tak co se nikde nepovida ale hraci se dokonce chvastaji tim kdo ma kolik "trofeji" (rozumej hlav jinych PC postav) Proste na Thalii je normalka uriznout nekomu kebuli, proc by ne. Ale je zajimave ze to delaji vseci a kdyz ne vseci tak minimalne 90% hracu.
Neověřené informace a pomluvy brané jako svatá pravda jsou typické pro tvoje příspěvky. Hraju zde již tři roky a mohu říct, že řezání hlav je opravdu výjmečná záležitost týkající se maximálně pěti extrémistů mezi zláči. I když nevím zda se ten poměr po masivním příchodu lidí z Demony nezměnil...
neoverene, ano, nescreenuju kazdy tell co dostanu ve hre. mozna bych mel abych mel pro pana craftare nejake hmatatelne dukazy ... nebo ti to nascreenuju a udelam ti z toho tabulku ktery hrac ma kolik hlav, co ty na to ? *ironicky se zasmeje* :lol:
Podporte nový projekt
Locked