OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
1. Thalie není a nebude HCRP server.
2. Pokud jsi tohle všechno vyvěštil aniž by ses jedinkrát podíval do hry, možná bys měl zkusit sportku. Ikdyž podle těch soudů bys moc nevydělal.
3. Nějak netušim, co jsi tím chtěl vlastně říct. Něco jako: ,,Nikdy jsem neviděl, jak to děláte, ale dělate to špatně"?
2. Pokud jsi tohle všechno vyvěštil aniž by ses jedinkrát podíval do hry, možná bys měl zkusit sportku. Ikdyž podle těch soudů bys moc nevydělal.
3. Nějak netušim, co jsi tím chtěl vlastně říct. Něco jako: ,,Nikdy jsem neviděl, jak to děláte, ale dělate to špatně"?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Na thalii jsem hrál, ale bylo to před wipem....jinak beru to tak ze forum je obrazem hry.
A přesně tyhle obranné reakce jsem čekal, je to jen názor nic víc. Dávám vám to tu z pohledu hráče, co by si možná zahrál, ale forum by ho odradilo, což je škoda ne? Možná se snažit něco změnit. Takže to neberte zle.
Na druhou stranu přiznávám, že vám to tu můžou kazit jen určité idividua, co jsou víc agresivní, to je taky na více modulech podobné, jenže mě přišlo že to tu převážilo až moc.
A přesně tyhle obranné reakce jsem čekal, je to jen názor nic víc. Dávám vám to tu z pohledu hráče, co by si možná zahrál, ale forum by ho odradilo, což je škoda ne? Možná se snažit něco změnit. Takže to neberte zle.
Na druhou stranu přiznávám, že vám to tu můžou kazit jen určité idividua, co jsou víc agresivní, to je taky na více modulech podobné, jenže mě přišlo že to tu převážilo až moc.
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
No vidis, ja zase muzu rict, ze tu TY delas akorat negativni reklamu.
Nic si nevidel a ani neznas ale mudrovat umis...
A o autorech vet ,,mozna bych tu hral ale dle fora me to odrazuje,,
nebo kdyz nekdo vyhrozuje, ze odejde protoze bla bla... si myslim sve.
Spis me to prijde jako by chteli byti premlouvani
Nic si nevidel a ani neznas ale mudrovat umis...
A o autorech vet ,,mozna bych tu hral ale dle fora me to odrazuje,,
nebo kdyz nekdo vyhrozuje, ze odejde protoze bla bla... si myslim sve.
Spis me to prijde jako by chteli byti premlouvani
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Žel v tom o stavu fóra máš pravdu a už se to snažíme řešit. Na Thalii přibylo dost hráčů asi rychleji, než jsme to dokázali zvládnout. Dřív na forum psali lidi stejně, ale s přibývajícim počtem grafomanů
to holt vypadá, jak to vypadá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Nesmysl. Proč by to tak mělo být?PUX5 wrote:....jinak beru to tak ze forum je obrazem hry.
Co tobě přijde je irelavantní. Řídíš se forem, kde napíše zlomek hráčů, pak se zaspamují a zamknou dřív, než se k něčemu dojde a výjádří i jiní.PUX5 wrote:jenže mě přišlo že to tu převážilo až moc.
Asi tak. PUX5 se očividně nudíSorrow wrote:A o autorech vet ,,mozna bych tu hral ale dle fora me to odrazuje,,
nebo kdyz nekdo vyhrozuje, ze odejde protoze bla bla... si myslim sve.
Spis me to prijde jako by chteli byti premlouvani
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Ahoj Puxy , my se známe z Dragon hammeru a i z Demony. Klidně tu začni hrát, Thálie je krásný server, DMka jsou normální lidi s nimiž se dá normálně slušně mluvit, a když budeš chtít tak se dá zlounům z podtemna vyhnout při dodržování
jistých pravidel. Jinak na Thalii je revolučně řešen rozsáhlý zajímavý craft.
Thalie není Hard rp server , třeba jako je Eq , pokud jí znáš. Je srovnatelná v něčem měkčí v rp než- li třeba Kandoška . A co se týká te Demony - no podle mne je tu už skoro 50% hráčů , kteří začínali a nebo prošli Demonou, akorate se to moc neříká nahlas DMka je tady asi neznají , ale já to tak odhaduji , alespoň si to myslím že to tak je, ale mohu se mýlit .
jistých pravidel. Jinak na Thalii je revolučně řešen rozsáhlý zajímavý craft.
Thalie není Hard rp server , třeba jako je Eq , pokud jí znáš. Je srovnatelná v něčem měkčí v rp než- li třeba Kandoška . A co se týká te Demony - no podle mne je tu už skoro 50% hráčů , kteří začínali a nebo prošli Demonou, akorate se to moc neříká nahlas DMka je tady asi neznají , ale já to tak odhaduji , alespoň si to myslím že to tak je, ale mohu se mýlit .
Menhiri Dierta
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Nemyslim si ze PUX je takovy ten typ hrace "rejpala". S PUXEM je zazitek hrat a svym topicem chce upozornit na to, ze forum spis odrazuje hrace kteri by si radi zarpili. Kdyz na nekolika strankach vidi jak jedna strana hracu mluvi o tom jak nechutne je zmasakrovali zapornaci a DM na to rekne ze holdt zapornaci jsou zapornaci tak to nevrha dobre svetlo na servr. Vse by melo byt v ramci jistych mezich. Nejake DM psalo ze nejvecsi prasarnu co videl bylo neco jako *bicuje elfku* ale ja videl v jistych topikech i streva, uriznute hlavy a podobne. A co je nejhorsi tak co se nikde nepovida ale hraci se dokonce chvastaji tim kdo ma kolik "trofeji" (rozumej hlav jinych PC postav) Proste na Thalii je normalka uriznout nekomu kebuli, proc by ne. Ale je zajimave ze to delaji vseci a kdyz ne vseci tak minimalne 90% hracu.
Podporte nový projekt
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Ci je PUX "rejpal" nebo "nerejpal" sudit nemozem, tak isto ci je dobrej RP hrac nebo neni, pretoze nepoznam. Keby som mal sudit podla toho co citam na fore, tak pardon, berem ho ako "rejpala", pretoze to na mna tak posobi, ale prave preto, ze ho nepoznam ako hra a nevidel som ho v hre nemozem posudit nic ine. Prave preto na mna posobi dost negativne, ked niekto nieco sudi, tu konkretne hru, bez toho aby si to tu vyskusal.
Co sa tyka fora, tak ano, uz to bolo priznane, vymklo sa nam to trosku z ruk a je tu toho hodne zaspamovaneho a dost zle napisaneho, co uz ale dalej tolerovat nebudeme a bude sa to tvrdo trestat. Bud sa ludia naucia na fore vyjadrovat a budu pisat k veci, alebo tu nemaju co hladat. (myslim na fore)
A co sa tyka zlakov, hraju stylom ako hraju. Mne osobne sa zlaci nikdy nepacili, ale na druhu stranu, na Thalii je zlo naozaj pritomne a nie je to zlo, len na oko. Sme frakcny svet a skutocne ked stretnete zlaka, tak bud vas umuci alebo zavrazdi, pricom ale zlaci vychadzaju len v noci. Cize je zachovana moznost sa zlakom patricne vyhnut. To, ze sa niekto sam (alebo v mensom pocte) tula v noci so svojou postavou po leste, je problem kazdeho dotycneho a pokial sa tak rozhodne spravat, tak musi zato niest nasledky.
Co sa tyka fora, tak ano, uz to bolo priznane, vymklo sa nam to trosku z ruk a je tu toho hodne zaspamovaneho a dost zle napisaneho, co uz ale dalej tolerovat nebudeme a bude sa to tvrdo trestat. Bud sa ludia naucia na fore vyjadrovat a budu pisat k veci, alebo tu nemaju co hladat. (myslim na fore)
A co sa tyka zlakov, hraju stylom ako hraju. Mne osobne sa zlaci nikdy nepacili, ale na druhu stranu, na Thalii je zlo naozaj pritomne a nie je to zlo, len na oko. Sme frakcny svet a skutocne ked stretnete zlaka, tak bud vas umuci alebo zavrazdi, pricom ale zlaci vychadzaju len v noci. Cize je zachovana moznost sa zlakom patricne vyhnut. To, ze sa niekto sam (alebo v mensom pocte) tula v noci so svojou postavou po leste, je problem kazdeho dotycneho a pokial sa tak rozhodne spravat, tak musi zato niest nasledky.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Neověřené informace a pomluvy brané jako svatá pravda jsou typické pro tvoje příspěvky. Hraju zde již tři roky a mohu říct, že řezání hlav je opravdu výjmečná záležitost týkající se maximálně pěti extrémistů mezi zláči. I když nevím zda se ten poměr po masivním příchodu lidí z Demony nezměnil...aster3 wrote:Nemyslim si ze PUX je takovy ten typ hrace "rejpala". S PUXEM je zazitek hrat a svym topicem chce upozornit na to, ze forum spis odrazuje hrace kteri by si radi zarpili. Kdyz na nekolika strankach vidi jak jedna strana hracu mluvi o tom jak nechutne je zmasakrovali zapornaci a DM na to rekne ze holdt zapornaci jsou zapornaci tak to nevrha dobre svetlo na servr. Vse by melo byt v ramci jistych mezich. Nejake DM psalo ze nejvecsi prasarnu co videl bylo neco jako *bicuje elfku* ale ja videl v jistych topikech i streva, uriznute hlavy a podobne. A co je nejhorsi tak co se nikde nepovida ale hraci se dokonce chvastaji tim kdo ma kolik "trofeji" (rozumej hlav jinych PC postav) Proste na Thalii je normalka uriznout nekomu kebuli, proc by ne. Ale je zajimave ze to delaji vseci a kdyz ne vseci tak minimalne 90% hracu.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
Dobré, díky za názory, nečekal jsem i kladné reakce
, což mě potešilo. Hodně se tu píše, že soudím jen z fora a ve hře jsem nebyl.....no na to jen napíšu, kdoví možná někdy se ukážu
. Zatím se mějte a at se daří tomuhle modulu a že ti určití zlouni si uvědomí, že zlo jde hrát i příjemně pro obě strany. Je dobré, když české moduly existují a je jakási konkurence.
Re: OZNAM PREDOVSETKYM PRE NOVYCH HRACOV
neoverene, ano, nescreenuju kazdy tell co dostanu ve hre. mozna bych mel abych mel pro pana craftare nejake hmatatelne dukazy ... nebo ti to nascreenuju a udelam ti z toho tabulku ktery hrac ma kolik hlav, co ty na to ? *ironicky se zasmeje*monstera wrote:Neověřené informace a pomluvy brané jako svatá pravda jsou typické pro tvoje příspěvky. Hraju zde již tři roky a mohu říct, že řezání hlav je opravdu výjmečná záležitost týkající se maximálně pěti extrémistů mezi zláči. I když nevím zda se ten poměr po masivním příchodu lidí z Demony nezměnil...aster3 wrote:Nemyslim si ze PUX je takovy ten typ hrace "rejpala". S PUXEM je zazitek hrat a svym topicem chce upozornit na to, ze forum spis odrazuje hrace kteri by si radi zarpili. Kdyz na nekolika strankach vidi jak jedna strana hracu mluvi o tom jak nechutne je zmasakrovali zapornaci a DM na to rekne ze holdt zapornaci jsou zapornaci tak to nevrha dobre svetlo na servr. Vse by melo byt v ramci jistych mezich. Nejake DM psalo ze nejvecsi prasarnu co videl bylo neco jako *bicuje elfku* ale ja videl v jistych topikech i streva, uriznute hlavy a podobne. A co je nejhorsi tak co se nikde nepovida ale hraci se dokonce chvastaji tim kdo ma kolik "trofeji" (rozumej hlav jinych PC postav) Proste na Thalii je normalka uriznout nekomu kebuli, proc by ne. Ale je zajimave ze to delaji vseci a kdyz ne vseci tak minimalne 90% hracu.
Podporte nový projekt