1) když je helma vynucena hodnotou síly (což JE logické), pak ji bude nosit kdo? Kdo používá sílu? Které postavy? válečnické typy, klerici...NIKDO jiný..a ti všichni umí zacházet se středníma zbraněma, takže je tam ten požadavek kvůli silovým monkům? protože nikdo jiný by to nevyužil...
2) role play odůvodnění: zde je to ještě fatálnější...co je potřeba umět na tom, vzít si helmu a nasadit si ji správným koncem na hlavu? (dobře, ještě bych pochopil omezení podle inteligence)? zacházení se štítem, jo, to beru, MUSÍ se to naučit..ale helma? proboha proč helma?
upravil jsem si kapuci s moudrostí na vzhled krásné helmišššky. odůvodnění proč to nejde nasadit na postavu mě znovu posadilo na zadek (vszal jsem a posadil jsem se