Bylo to fajn, jen škoda že mě během obřadu postihly neskutečné lagy. Asi víc než pětiminutové čekání na zobrazení dialogu mé postavy, mě nakonec přinutilo raději odlognout.
Chtel bych podekovat odvazne bardce co se nebala.....A jejim pratelum co ji hledeli a nakonec nasli a zase ztratili...Takze diky vsem zucastnenym za pekne RP a pobaveni!
PS:Bavil jsem se kdyz jsete se bali toho "Bubaka" takze asi si necham rikat "Zahanec bubaku"
Chci poděkovat všem obětem dnešního přepadu a hlavně oběti únosu. Opravdu pěkné RP ... už dlouho nikdo Vrogovi neudělal umělecké vystoupení , aby si zachránil život
Děkuji Lanii , Teogilovi , Parlachinovi , Darlagovi a především Fionítě ! Fakt bezva hra.
Taky díky za hru, byla to skvělá zábava. Už dlouho Fionitu neunesl někdo tak milej a umělecky smíšlející jako je Vrog a o oprsklu Fremovi radši nemluvě, ještě teď si Fionita drhne zadek
i já bych chtěla poděkovat všem zučastněným za nedávno prožité velice zajímavé události a to přepadení banditou a unos sestry,pak honění ducha po lese a konečnbě naše vystoupení.doufám že se všem naše hra líbila a těším se na další zajímavá setkání a prožitky.
Dekuji hraci (hracce?) jiste mnisky za vypravu i za rp hru pri ni, ktera mne bavila. Bylo to fajn podivat se na mista, kam bych se sam jen tak nedostal a nehrat pro zmenu sam.
Musim pochvalit novy spawn. Kdyz elfku omracil (nebo omamil, nevim) starej znamej pavouk a sypalo se to na ni ze vsech stran, docela mi zatrnulo. Donuti to davat si pozor i na znamych mistech.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Kucik mě trochu předběh, ale to nevadí. Novej spawn se mi taky líbí, je to zajímavější a ne tak stereotypní. Pěkný je i to, že ve hře sem potkal konečně běžnější zvířata jako je kos nebo myš.
Taky děkuji za zajimavý spawn , ale především se mi líbí ta nová hlášení popisující vzhled lokací a to jak na postavu působí to co vidí. !! Je to opravdu super !!
Chtěl bych poděkovat DM,WB Daanri, díky kterému sem nemusel svou zhyzděnou postavičku odvést do kláštera, aby tam maximálně bavil postižení pacienty.
Pomohl Parlacínovi poté co na něm čarodějnice demonstrovala co se stane občanům Ivory, když nebudou poslouchat – uřízla mu uši OBĚ. Tento čin je pro 20 letého, hobitího bárta horší než smrt(pro hráče taktéž).
Parlachin wrote:Chtěl bych poděkovat DM,WB Daanri, díky kterému sem nemusel svou zhyzděnou postavičku odvést do kláštera, aby tam maximálně bavil postižení pacienty.
Pomohl Parlacínovi poté co na něm čarodějnice demonstrovala co se stane občanům Ivory, když nebudou poslouchat – uřízla mu uši OBĚ. Tento čin je pro 20 letého, hobitího bárta horší než smrt(pro hráče taktéž).
Rovněž se připojuji s velkým díky. Hlavně kvůli Prckovi, který doma nadával jak špaček a byl z toho špatnej. * Jo a ta fuchtle vodporná, ježibaba vohavná ať si mě nepřeje. *
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend