Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Post by Fryn »

Bylo to fajn, jen škoda že mě během obřadu postihly neskutečné lagy. Asi víc než pětiminutové čekání na zobrazení dialogu mé postavy, mě nakonec přinutilo raději odlognout.
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

Chtel bych podekovat odvazne bardce co se nebala.....A jejim pratelum co ji hledeli a nakonec nasli a zase ztratili...Takze diky vsem zucastnenym za pekne RP a pobaveni! :wink:

PS:Bavil jsem se kdyz jsete se bali toho "Bubaka" takze asi si necham rikat "Zahanec bubaku" :lol:
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Chci poděkovat všem obětem dnešního přepadu a hlavně oběti únosu. Opravdu pěkné RP ... už dlouho nikdo Vrogovi neudělal umělecké vystoupení , aby si zachránil život :twisted:

Děkuji Lanii , Teogilovi , Parlachinovi , Darlagovi a především Fionítě ! Fakt bezva hra.
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Post by wekslo »

Taky díky za hru, byla to skvělá zábava. Už dlouho Fionitu neunesl někdo tak milej a umělecky smíšlející jako je Vrog a o oprsklu Fremovi radši nemluvě, ještě teď si Fionita drhne zadek :P :)
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

wekslo wrote:Ještě teď si Fionita drhne zadek :P :)
:lol: :lol: :lol:
Lania Benset
Nováček
Posts: 2
Joined: 13:43 06. Sep 2007

Post by Lania Benset »

i já bych chtěla poděkovat všem zučastněným za nedávno prožité velice zajímavé události a to přepadení banditou a unos sestry,pak honění ducha po lese a konečnbě naše vystoupení.doufám že se všem naše hra líbila a těším se na další zajímavá setkání a prožitky.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Dekuji hraci (hracce?) jiste mnisky za vypravu i za rp hru pri ni, ktera mne bavila. Bylo to fajn podivat se na mista, kam bych se sam jen tak nedostal a nehrat pro zmenu sam. :) :wink:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Post by kucik »

Musim pochvalit novy spawn. Kdyz elfku omracil (nebo omamil, nevim) starej znamej pavouk a sypalo se to na ni ze vsech stran, docela mi zatrnulo. Donuti to davat si pozor i na znamych mistech.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Meaglin
Nováček
Posts: 15
Joined: 12:59 02. Sep 2007

Post by Meaglin »

Kucik mě trochu předběh, ale to nevadí. Novej spawn se mi taky líbí, je to zajímavější a ne tak stereotypní. Pěkný je i to, že ve hře sem potkal konečně běžnější zvířata jako je kos nebo myš. :)
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Taky děkuji za zajimavý spawn , ale především se mi líbí ta nová hlášení popisující vzhled lokací a to jak na postavu působí to co vidí. !! Je to opravdu super !!
User avatar
Parlachin
Nováček
Posts: 24
Joined: 17:57 11. Sep 2007
Contact:

uši pryč a zpět

Post by Parlachin »

Chtěl bych poděkovat DM,WB Daanri, díky kterému sem nemusel svou zhyzděnou postavičku odvést do kláštera, aby tam maximálně bavil postižení pacienty.
Pomohl Parlacínovi poté co na něm čarodějnice demonstrovala co se stane občanům Ivory, když nebudou poslouchat – uřízla mu uši OBĚ. Tento čin je pro 20 letého, hobitího bárta horší než smrt(pro hráče taktéž).
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: uši pryč a zpět

Post by Theogil I »

Parlachin wrote:Chtěl bych poděkovat DM,WB Daanri, díky kterému sem nemusel svou zhyzděnou postavičku odvést do kláštera, aby tam maximálně bavil postižení pacienty.
Pomohl Parlacínovi poté co na něm čarodějnice demonstrovala co se stane občanům Ivory, když nebudou poslouchat – uřízla mu uši OBĚ. Tento čin je pro 20 letého, hobitího bárta horší než smrt(pro hráče taktéž).
Rovněž se připojuji s velkým díky. Hlavně kvůli Prckovi, který doma nadával jak špaček a byl z toho špatnej. * Jo a ta fuchtle vodporná, ježibaba vohavná ať si mě nepřeje. *
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Post by Aznar »

dekujeme neznamemu zlodeji ci zlodejce za naservirovane maliny :lol:
a at si ty ukradene poklady z troli jeskyne ve zdravi uzije, byla to docela sranda :mrgreen:
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Dík za dnešní návštěvu trolí jeskyně. Fakt jsem se bavil až k popukání :-(
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Takový hezký lov dneska večer. Bohužel v tom nejlepším spadnul server. Škoda škodička
Post Reply