Lania Benset wrote:no nevím jak ste zvyklý vy tady ale já od nás ze serveru sem zvyklá že když už je sraz tak od pátku do neděle
A jak casto je mate ty srazy? Posledni sraz byl taky cely vikend,ale vetsinou je to komplikovany protoze to bejva v plzni a lidi z prahy maj problem s noclehem a tak nad ranem odjizdej nebo jeste pozde vecer.Urcite je to lepsi kdyz se to protahne na dva dny,ale to spis v lete kdy je jedno kde kdo upadne ted uz je docela zima
hoho, tenhle sraz bych si uz taky nerad nechal uniknout, ale imho uz by to chtelo pomalu uzavrit hlasovani a stanovit pevnej termin... Budu si za nedlouho planovat smeny na dalsi mesic, tak abych vedel, kdy mam mít volno. Krom toho, kdyby se jelo do ty plzne (a vedel bych o tom dostatecne dopredu) tak bych mohl vzit z prahy dalsich cca 5 lidí autem, ale chce to vědět ten termin a taky poresit ten nocleh. Nehodlam jet na sraz abstinovat
Nikdo se k nicemu nema, takze uzaviram debatu o srazu. Datum srazu je 12. nebo 13. 10. 2007 v nektere z plzenskych hospod. Hlasujte v prislusnem tematu.