PODZIMNI SRAZ THALIE

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kdy udelat podzimni sraz Thalie?

Patek 28.9.07
0
No votes
Sobota 29.9.07
0
No votes
Patek 5.10.07
2
12%
Sobota 6.10.07
0
No votes
Patek 12.10.07
0
No votes
Sobota 13.10.07
0
No votes
Patek 19.10.07
2
12%
Sobota 20.10.07
2
12%
Muzu vzdy.
6
35%
Neprijedu.
5
29%
 
Total votes: 17

Lania Benset
Nováček
Posts: 2
Joined: 13:43 06. Sep 2007

Post by Lania Benset »

no nevím jak ste zvyklý vy tady ale já od nás ze serveru sem zvyklá že když už je sraz tak od pátku do neděle :D
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

Lania Benset wrote:no nevím jak ste zvyklý vy tady ale já od nás ze serveru sem zvyklá že když už je sraz tak od pátku do neděle :D
A jak casto je mate ty srazy? :wink: Posledni sraz byl taky cely vikend,ale vetsinou je to komplikovany protoze to bejva v plzni a lidi z prahy maj problem s noclehem a tak nad ranem odjizdej nebo jeste pozde vecer.Urcite je to lepsi kdyz se to protahne na dva dny,ale to spis v lete kdy je jedno kde kdo upadne ted uz je docela zima :)
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Post by Hassan »

Lorelei wrote:Nebo to udělat na naši chatě, kousek pred Hradce Králové, ale to by nas nesmelo bejt 500 do 16 lidi je to OK :D
Rejty wrote:16 lidi je docela malo, tam muzem nekdy udelat nakou komornejsi akci :D
Ja bych to zase tak nezatracoval spis bych pockal kolik lidi se nakonec rozhodne jet a pak se uvidi :wink:
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

tak mala zmena, 5.-6. 10 nemuzu, jinak dycky
liuk
WB Thalie
Posts: 220
Joined: 14:16 09. May 2007

Post by liuk »

Mně by také vyhovovala spíše Praha, ale budu se snažit dorazit tak jako tak ... termín zatím jakýkoliv.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Me se to nakonec hodi 12. a 13. 10.
Vedoucí týmu Thalie
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

hoho, tenhle sraz bych si uz taky nerad nechal uniknout, ale imho uz by to chtelo pomalu uzavrit hlasovani a stanovit pevnej termin... Budu si za nedlouho planovat smeny na dalsi mesic, tak abych vedel, kdy mam mít volno. Krom toho, kdyby se jelo do ty plzne (a vedel bych o tom dostatecne dopredu) tak bych mohl vzit z prahy dalsich cca 5 lidí autem, ale chce to vědět ten termin a taky poresit ten nocleh. Nehodlam jet na sraz abstinovat ;-)
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Nikdo se k nicemu nema, takze uzaviram debatu o srazu. Datum srazu je 12. nebo 13. 10. 2007 v nektere z plzenskych hospod. Hlasujte v prislusnem tematu.
Vedoucí týmu Thalie
Locked