ale nejaky specialni satnik co by Isabell tahla za sebou by se hodil,protoze na nic jineho misto v invu nemam
Batohy a bednicky
Re: Batohy a bednicky
tak ja oficialne hlasim,ze sem si dnes konecne udelala poradek v invu i ja a jde to
ale nejaky specialni satnik co by Isabell tahla za sebou by se hodil,protoze na nic jineho misto v invu nemam

ale nejaky specialni satnik co by Isabell tahla za sebou by se hodil,protoze na nic jineho misto v invu nemam
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: Batohy a bednicky
Ne. Systém zatím není, neb nebyl zatím vytvořen, neb na to zatím WB neměli čas. Když ho někdo vytvoří, tak bude, to je asi smysl Daanriho myšlenky.Marvin wrote:Daanri wrote: Co sa tyka Marvine batoh, ked ich chces, nech sa paci otvorit toolset a mozes zacat robit. Bolo povedane, ze budu ked sa to spravne spravi, to neznamena, ze hned sa teraz vrhneme do toolu a budeme vyrabat to co ziadaju hraci.Neprotirecite si trochu?DenGrasse wrote:
EDIT: pro ty, kteří jsou líní pročítat celou diskusi:
NPC prodejce batohů zatím není a nebude (a nemá být). Systém dosud nebyl vytvořen.
A odpovedi typu "chces, sprav si" mi vazne idu krkom od clenov tymu "tvorcov sveta-WB" ...
Bylo přijato pravidlo o maximálním počtu batohů na postavu (jeden) s tím, že budou dány do prodeje, jakmile bude vytvořen příslušný systém, což se dosud nestalo.
A po tisícáté, odvolávat se na fantasy svět v kontextu potlačení jednoduché logiky je neakceptovatelné! Ano, magie a harpyja a draci ve fanatsy světě jsou. Nicméně skutečnost, že postava má jenom jedny záda, na která může pověsit batoh, nemá s fantasy nic společného! Ano, NWN systém inventáře není dokonalý a umožňuje vláčet tuny věcí, které by jinak nebylo možné unést, ale proč jej dělat ješté méně reálnějším? Jde o přijatý konsenzus, který je jednou nějak nastaven. Debatovat o tom stále dokola a znovu a znovu téma otvírat vede pouze k dalším neplodným diskusím a hromadě spamu.
Děkuji všem za pochopení.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Batohy a bednicky
Proč by v tom jednom batohu na zádech nemohla být šperkovnice nebo pytlíček na kořínky?DenGrasse wrote:A po tisícáté, odvolávat se na fantasy svět v kontextu potlačení jednoduché logiky je neakceptovatelné! Ano, magie a harpyja a draci ve fanatsy světě jsou. Nicméně skutečnost, že postava má jenom jedny záda, na která může pověsit batoh, nemá s fantasy nic společného! Ano, NWN systém inventáře není dokonalý a umožňuje vláčet tuny věcí, které by jinak nebylo možné unést, ale proč jej dělat ješté méně reálnějším? Jde o přijatý konsenzus, který je jednou nějak nastaven. Debatovat o tom stále dokola a znovu a znovu téma otvírat vede pouze k dalším neplodným diskusím a hromadě spamu.
Děkuji všem za pochopení.
BTW já v tom tu jednoduchou ani jinou logiku nevidím. Všechno co má postava v invu tahá s sebou, už ten jeden magický baťoh snižující váhu je v "hlavním" baťohu velikosti nákladního auta, jakou roli tu hrajou záda?
Re: Batohy a bednicky
Opravdu mi chceš tvrdit, že sebou postava tahá cosi velikosti nákladního auta? To ti jako jednoduchá logika přijde? Nebo cos vlastně chtěl říct?
Myslím, že jsem vše dostatečně vyjádřil v předchozím příspěvku.
Udělat si pořádek v invu jde i bez batohu, jak už několik lidí zjistilo.
V sekci Informací je nyní jasně napsáno, jaké je přijaté pravidlo pro batohy. Tato debata je tím pádem bezpředmětná a proto jí zamykám.
Zakládání dalších diskusí a opětné otevírání tématu bude hodnoceno jako SPAM.
Myslím, že jsem vše dostatečně vyjádřil v předchozím příspěvku.
Udělat si pořádek v invu jde i bez batohu, jak už několik lidí zjistilo.
V sekci Informací je nyní jasně napsáno, jaké je přijaté pravidlo pro batohy. Tato debata je tím pádem bezpředmětná a proto jí zamykám.
Zakládání dalších diskusí a opětné otevírání tématu bude hodnoceno jako SPAM.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Batohy a bednicky
on by nikdo neměl nic proti šperkovnicím a futrálům na svitky a třeba i opasku na ampule s lektvarama, problém je, že se do toho dá bez problému strčit plátovka nebo halapartna
takže pokud by byly kontejnery, který nepřijmou nic jinýho než na co sou určený asi by neměl nikdo nic proti
ale do tý doby bohužel platí: jedna postava - jeden hřbet - jeden ruksak
takže pokud by byly kontejnery, který nepřijmou nic jinýho než na co sou určený asi by neměl nikdo nic proti
ale do tý doby bohužel platí: jedna postava - jeden hřbet - jeden ruksak
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Batohy a bednicky
Diky bohu (teda Phottere) za konecne dobry argument a vyjadrenie sa k veci.photter wrote:on by nikdo neměl nic proti šperkovnicím a futrálům na svitky a třeba i opasku na ampule s lektvarama, problém je, že se do toho dá bez problému strčit plátovka nebo halapartna
takže pokud by byly kontejnery, který nepřijmou nic jinýho než na co sou určený asi by neměl nikdo nic proti
ale do tý doby bohužel platí: jedna postava - jeden hřbet - jeden ruksak
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Batohy a bednicky
Ja bych taky nic nemel proti batohum, ktere by byli treba omezene vahou 10liber vnitrku.
ALe to je prave ten zasah scriptera, kterej by to musel udelat. Me momentalne toolset zlobi, jinak bych to zkusil. Ale treba uz neco takoveho na Vaultu je? treba by se tam nekdo mohl porozhlednout.
ALe to je prave ten zasah scriptera, kterej by to musel udelat. Me momentalne toolset zlobi, jinak bych to zkusil. Ale treba uz neco takoveho na Vaultu je? treba by se tam nekdo mohl porozhlednout.
A zase se craftí...
Re: Batohy a bednicky
Ja tu len dam odkaz na topic, kde sa uuuuuplne na zaciatku riesili batohy po wipe. S verejnym hlasovanim a moznostou hracov a clenov tymu sa k tomu vyjadrit a nieco ovplyvnit. Vacsina ludi sa vyjadrila jednoznacne v hlasovani, preto nevidim dovod o tom debatovat neustale dokola s kazdym novym hracom, ktory na Thaliu pride.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... lit=batohy
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... lit=batohy
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Batohy a bednicky
Jo len s tym rozdielom ze sa tam riesili LEN TIE SO SNIZENIM VAHY, naproti tomu, ze tu sa riesia sperkovnicky a vacky bez znizenia vahy ... to je dost podstaty rozdielDaanri wrote:Ja tu len dam odkaz na topic, kde sa uuuuuplne na zaciatku riesili batohy po wipe. S verejnym hlasovanim a moznostou hracov a clenov tymu sa k tomu vyjadrit a nieco ovplyvnit. Vacsina ludi sa vyjadrila jednoznacne v hlasovani, preto nevidim dovod o tom debatovat neustale dokola s kazdym novym hracom, ktory na Thaliu pride.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... lit=batohy
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!