CHýbajúci priechod k meteoru

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CHýbajúci priechod k meteoru

Post by kucik »

Manolla wrote:Tak se nerzciluj,me osoceni na spam v tomto topicu sem dostala hned a tam nic.
Nad tou vasi ochranou pred spamem nekdy zustava rozum stat.Tak es nediv.
Jedna mimo, jestli cenzura nebo nekdo kdo zastava hlidace se otira jen o jednu skupinu
a druhe vse prochazi zavani totalitou.
Prosimtě nech si to jinam. Tohle už jsem od tebe slyšel mockrát.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Manolla
Poutník
Posts: 63
Joined: 17:08 12. Oct 2008

Re: CHýbajúci priechod k meteoru

Post by Manolla »

Jsi si jisty?Ja tedy ne. :shock:
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: CHýbajúci priechod k meteoru

Post by DenGrasse »

Rozložení surovin je nějak zakomponovaný do nastavení světa. Může existovat takový, že všichni můžou všechno a zase jiný, že nemůžou a musej si nějak poradit jinak. Já zastávám teorii přirozenýho rozdělení, tj. že některý věci jsou tam a jiný onde a dosáhnout je lze ideálně pomocí hráčské interakce, jak píše manolla. Bohužel, reálný stav je jiný, hráčská interakce jaksi nefunguje a počet hráčů je celkově menší než by byl v takovém případě potřeba. Pročež bylo upřednostněno to první hledisko všeobecné dostupnosti, třebas v jistých ohledech pokulhává a zmenšuje prostor pro ty jmenované onterakce, což je škoda.
Takže, Daanri jasně napsal, že se poradí s Rejtym a přechod vymyslí/dodělá/zakáže podle toho jak to dopadne :mrgreen:
Všem zastáncům opačného názoru mohu říct, že věc se v Týmu řeší a snad časem dojde k reformě settingu a příslušným možnostem, takže uvidíme Je to ovšem ještě nadlouho.

Tím bych považoval téma za vyčerpané.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: CHýbajúci priechod k meteoru

Post by innfra »

Prosím jak to je s tím průchodem? Podtemno jsem prolezl už několikrát a nic jsem nenašel. Tak by mě zajímalo, jestli hledám špatně a on tam opravdu někde je.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Locked