truhlarina byla na obratnost
nevim jak je to ted
Skvělé vyjádření, na tohle tu všichni čekali. Nejdřív se vám povede něco rozhasit, na.rat lidi a pak k tomu napíšete netřeba se v tom matlat řeší se na WB fóru. Nemělo se to řešit předtím než se v tom začalo vrtat? Nebo to přijde jen mě nenormální? Doteď nikdo nenapsal PROČ se tohle událo, jak tak čtu nejen mě to nějak není jasné a nevidím v tom absolutně nic pozitivního a co víc vyšší vizi tu taky nikdo nenadhodil.photter wrote:netřeba se v tom dál matlat, problém známe, řeší se na WB fóru
Ty stale nechapes za co mas ten BAN? Sorry za OT.Jachym wrote:Já už jsem chytil Ban na hru ihned jakmile jsem tady napsal svůj názor - takže Photere ""ničeho se neboj, sme server tolerantní," to asi nebude úplně košér.
Slova jako demokracie, otevřené veřejné jednání a férovost jsou tady na tomto serveru někomu úplně cizí. Daanrimu se omlouvám ještě než chytím i BAN na forum.