Zkuste mi prosím napsat tady a teď či jinde a jindy, zda vám "vyfoukává" Nul bosse před nosem. Díky za diskuzi
TO Tao Kan:
což je zvláštní, protože já je chodím narázjachyra wrote:aj keď si ma spomenul, i tak ešte raz dodám: ja som skúšala viac krát viac dní po sebe, že či náhodou nenájdem bossov ... raz sa mi podarilo nájsť bossa rakše (tuším s Helmom), ale banditi jak po vymretí
to byl nějaký vtipálek todleto ale, ne?Krata wrote:Jen bych připoměl tu otázku
Kdo je královna Prahvozdu?
b) Nulieth
huh..Kora má 27...na ten lvl trochu málo...nejde mi dokupy nadepický stav Kory s tím, že pouhé 3 roky ji k tomu stačily..(a to ještě většinou "RPením"jachyra wrote:Null, ti dám .. Kora má podľa IC času 24 + 3 roky počas hry .... takže asik 27 rokov ;D tak nevrav, že je stará ... ona je len vyzretá (nie prezretá!!!)
Prý soustavně vybíjím rakši a bandity v prahvozdě