Něco pro Druidy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Něco pro Druidy

Post by Freddy »

Milí druidi !

tak se nám hezky rozjela letošní sezona agrosymbolů kolem našich starých shromaždišt Hájů a kopců , míst Síly a svatyní .


Sice nám už posvátné Háje vykáceli a stará shromaždiště srovnali se zemí ale to nevadí , Stonehenge jak jsem koukal stojí , a u Silburry Hill to letos taky pořádně žije :wink:

_

Silburry Hill 5.7. 2009
http://www.lucypringle.co.uk/photos/200 ... shtml#pic3
( Sil z kelštiny Brána , ... kopec pyramidka v pozadí)
_

http://www.lucypringle.co.uk/photos/200 ... shtml#pic3

_

http://www.lucypringle.co.uk/photos/200 ... shtml#pic2




Další kousky s letošní sezóny z července http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/jul.shtml s června http://www.lucypringle.co.uk/photos/2009/jun.shtml


Archiv , fotografie tohoto fenoménu na Britských ostrovech od devadesátých let Lucy Pringle

http://www.lucypringle.co.uk/articles/biography/
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Něco pro Druidy

Post by monstera »

[quote="Freddy"]Milí druidi !

Je vidět, že nehrajou na Thalii, kdyby hráli, neměli by čas dělat takový hlouposti !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Něco pro Druidy

Post by Freddy »

A líbí se někomu aspoň ty obrázky ?



a) Líbí ! Něco takového jsem ještě neviděl(a)

b) Mám to na praku .

c) Sparta vyhrála nad Plzní v Berouně 2:0 .



:)
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Něco pro Druidy

Post by Žorž »

Jakožto rodilec z oblasti v sousedství České zemědělské univerzity to plně uceňuji a celé znázorněné obilné umění považuji přirozeně za úžasné. :)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Něco pro Druidy

Post by Freddy »

Mě se též libí estetický vzhled těch výtvorů , i jejich kolikrát vkusné umistění do krajiny a přizpusobení pozice okolí .

Lucy leze do letadýlka během "sezony" i několikrát týdně , je zábavka sledovat co vyfotí , než farmáři sklidí úrodu .
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Něco pro Druidy

Post by jachyra »

mne sa to tiež veľmi páči ;) holt, musí sa uznať, že zelený mužíčkovia majú vkus ;)
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Něco pro Druidy

Post by Freddy »

Co se týče "zelených mužíčků" je to dnes tak společensky zdiskreditované téma ,hlavně skrze média a produkci hollywoodských filmů že bych se mu raději vyhnul :)

Ale řekněmě že originály agrosymbolů mají jisté technické charakteristiky , ať už ve způsobu vytvoření ,to jest proplétání stébel jejich ohýbání v různé výšce stébla takže vznikají v 3D ,

v elektromagnetických anomáliích na místě piktogramu , v radioaktivním záření a v neposlední míře ve změně genetického kodu u obilí .
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Něco pro Druidy

Post by jachyra »

;) ale ja som to nemyslela ako iróniu ...

ja si myslím, že tie kruhy buďto robí vláda, ktorá má už ďaleko vyspelejšie stroje, ako dáva navonok najavo ...
alebo sú to mimozemšťania ;)

holt ... kým niekto nedokáže, že tieto možnosti neexistujú, tak prečo bych s nimi nepočítala :mrgreen: ale inak i tak si myslím, že sú to nepodstatné veci, teda pre mňa ... ani s jedným ani s druhým nič neurobím :D
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Něco pro Druidy

Post by Freddy »

jachyra wrote:;) ale ja som to nemyslela ako iróniu ...

ja si myslím, že tie kruhy buďto robí vláda, ktorá má už ďaleko vyspelejšie stroje, ako dáva navonok najavo ...
alebo sú to mimozemšťania ;)

holt ... kým niekto nedokáže, že tieto možnosti neexistujú, tak prečo bych s nimi nepočítala :mrgreen: ale inak i tak si myslím, že sú to nepodstatné veci, teda pre mňa ... ani s jedným ani s druhým nič neurobím :D
Souhlasím s tím že žijeme v době kdy některé vojensko-ekonomické subjekty , a nemusí to být zrovna oficiální vlády, mohou mít k dispozici technologie o nichž se může běžným lidem jenom zdát . :)
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Něco pro Druidy

Post by kucik »

Heh. Ted nevim, jestli si jen delate prdel, nebo nekdo veri, ze je to otazka slozitych technologickych postupu a muzicku z vesmiru.

Kdysi pred lety jsem videl dokument o parte vysokoskolaku, ktera se vytvarenim tehlech vytvoru v obili bavila. Se snalostma geometrie, presnym navrhem a dost dlouhym provazkem jdou delat divy :wink:

Dokud to v prilisny mire nedelaj zemedelcum u nas, tak to beru fakt jen jako pekny ornamenty :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Něco pro Druidy

Post by Freddy »

Tak konkrétně já jsem o žádných mužíčcích z vesmíru nemluvil .

Na počátku 90 let kdy se ten fenomen rozjížděl to skutečně byli pouhé jednoduché soustředné kruhy tzv. "kruhy v obilí"
V britské televizi tehdy vystoupili dva penzionovaní důchodci , kteří národu u přijimáčů "vysvětlili" že jsou to oni kdo ty "kruhy v obilí "vytváří , vyšlapávají . :)
Postupem času jak "kruhů" přibívalo a stávali se stále složitějšími jaksi padla představa že se dva dědoušci vyplíží v noci z domova důchodců a pomocí prkýnka a provázku agrosymboly vyšlapou (navíc s brilantí znalostí genetického inženýrství atd ,prostě hbití dědoušci :) )

Máš pravdu v tom že dnes existují celé organizované skupiny lidí tzv. "Cropmakers" které ty piktogramy falzifikují ,(bavíme se ted o Británii) dokonce bych řekl že kolem toho vyrostly celé sekty ., ale ty padělky ,které jsou mimochodem vyfocené i na webu Lucy P. ,se dají poměrně jednoduše odlišit od "originálů " , a nemají uvedené charakteristiky jak jsem je uvedl v příspěvku výše . tady například detailní záběry na proplétaní obilí na zemi http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... shots.html .

Na začátku jsem uvedl odkaz na Silburry Hill , http://www.cropcircleconnector.com/2009 ... l2009.html ten agrosymbol má řádově stovky metrů v průměru ,jsou tam i vyfocení lidé lze si udělat představu jak je to veliké , oblast kolem je dnes už docela pod dohledem , piktogramy tam vznikají pravidelně ,nelze tam naběhnout nepozorovaně ve velkém počtu lidí ,sami farmáři jsou už alergičtí na to kolik to posléze přitahuje lidí a jak jim nájezdníci rozdupou úrodu .

Osobně můžu říci že bych něco podobného nevytvořil ani v Ilustrátoru natož v obilí pomocí prkýnka a provázku . :D
Last edited by Freddy on 18:47 08. Aug 2009, edited 2 times in total.
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Něco pro Druidy

Post by Freddy »

Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Něco pro Druidy

Post by melvik »

Ty jo ja jen furt nechapu proč Ti mimoni nedelaj kruhy v lese, na loukach nebo ve snehu, ale dycky na obdelavanem poli :shock:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Něco pro Druidy

Post by kucik »

Protoze kdyby tohle udelali myslivcum v lese se smrckama, tak muzou docela snadno koupit broky do riti. :mrgreen:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Něco pro Druidy

Post by melvik »

kucik wrote:Protoze kdyby tohle udelali myslivcum v lese se smrckama, tak muzou docela snadno koupit broky do riti. :mrgreen:
nojo nejsou ti mimozemšťani úplně blbí
Locked