PODZIMNI SRAZ THALIE - RIJEN
Pokud se sraz na poslední chvíli nepřesune na včerejšek anebo například do Beskyd a jestli si kupříkladu nezarazím vidličku do chodidla, měl bych se konečně dovléci taky. Ale nebudu to přehánět, rád bych se neodpravil, ale dopravil domů, takže spíše jen nakouknu. 
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
zákeřnou elfku by si vzal domů každej...jde spíš o toho starýho dědka :D (nic ve zlym ;) Ale nejaky pristresi by se hodilo, no..photter wrote:sem neřek, že nejedu ale nikdo nechce vzít zákeřnou efku na noc a pařit do rána a pak jet domu, to už nevydržim, na to sem starej, to bych tak akorát někde upad do kómatu
tady jsem nasel vyber penzionu, hotelu, ubytoven atd co je v Plzni k mani http://info.plzen-city.cz/article.asp?sec=324
a tady je primo link na jednu ubytovnu ktera je myslim i financne celkem nenarocna... http://www.tjloko-plzen.cz/index.php?page=ubytovna
muzete si to domluvit a popr. vam pak muzu najit nejakou mapku jak se kam dostat, nebo vas tam nekdo z Plzenaku navede
ted doufam ze ucast bude hojna a nikdo se nebude vymlouvat ze nebylo ubytovani

a tady je primo link na jednu ubytovnu ktera je myslim i financne celkem nenarocna... http://www.tjloko-plzen.cz/index.php?page=ubytovna
muzete si to domluvit a popr. vam pak muzu najit nejakou mapku jak se kam dostat, nebo vas tam nekdo z Plzenaku navede
ted doufam ze ucast bude hojna a nikdo se nebude vymlouvat ze nebylo ubytovani
Last edited by pepa48 on 23:08 05. Oct 2007, edited 1 time in total.
To nevadi. Opakovani je matka moudrosti.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Podzimni sraz se kona v hospudce U Kance!
Sraz je 12. rijna 2007 od 18:00. Jedna se o prijemnou hospudku, toci zde pivo Gambrinus 10, Plzen 12. Vice info na http://www.pilsnerpubs.net/restaurace/u-kance/
K nalezeni pomuze mapa:
http://www.mapy.cz/#x=130650144@y=13475 ... =s@ssq=nam.%
20T.G.Masaryka%2016,%
20Plzen@sss=1@ssp=130643600_134748149_130656688_134760445
(ten odkaz nakopirujte cely do prohlizece)
Ucast prislibili:
Rejty, Igor, Lord_Berserk, Pajule, pepa48, Jaara, OneHeart, kucik, Hassan, Aznar, chlor, RES, Prasivka, Khaled, marii, Matlafousek, Zyga, photter, Kiri, Chlor
(doufam, ze vsichni z prihlasenych prijednou... zapomnel jsem na nekoho?)
Sraz je 12. rijna 2007 od 18:00. Jedna se o prijemnou hospudku, toci zde pivo Gambrinus 10, Plzen 12. Vice info na http://www.pilsnerpubs.net/restaurace/u-kance/
K nalezeni pomuze mapa:
http://www.mapy.cz/#x=130650144@y=13475 ... =s@ssq=nam.%
20T.G.Masaryka%2016,%
20Plzen@sss=1@ssp=130643600_134748149_130656688_134760445
(ten odkaz nakopirujte cely do prohlizece)
Ucast prislibili:
Rejty, Igor, Lord_Berserk, Pajule, pepa48, Jaara, OneHeart, kucik, Hassan, Aznar, chlor, RES, Prasivka, Khaled, marii, Matlafousek, Zyga, photter, Kiri, Chlor
(doufam, ze vsichni z prihlasenych prijednou... zapomnel jsem na nekoho?)
Last edited by Rejty on 10:34 12. Oct 2007, edited 1 time in total.
Vedoucí týmu Thalie