Smrt
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007
Smrt
Asi možná někoho naštvu, ale zkušenosti za smrt se odečítají jinak než je napsáno na fóru. Při oživení v chrámu jsem přišel jenom o 1% zkušeností, na fóru je napsáno, že bych měl přijít o 2%. Teda nemůžu moc nadávat, páč jsem díky tomu nepřišel o level
. Tak jenom kdyžtak opravte info na fóru, že je to jenom jedno procento.
-
Seth-Plzen
- Obyvatel
- Posts: 104
- Joined: 07:47 19. Jul 2007