BAN

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
jouda
Nováček
Posts: 5
Joined: 10:50 07. Oct 2009

BAN

Post by jouda »

Zdravím admin tým chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné odbanovat hráče zigy99,tnn555
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: BAN

Post by Rejty »

jouda wrote:Zdravím admin tým chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné odbanovat hráče zigy99,tnn555
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.
Ne, nebylo by to možné.


Zigy99:
Šancí už jsi dostal, BAN už si měl dostat dávno. Jsi nepoučitelný podvodník a i přes několikeré tresty a varování BANem jsi nedostal rozum.

Tnn55:
To, co jsi tu předvedl, nemá obdoby. S tvým chováním řeznického psa tu nemáš co dělat. To ani nemluvím o tom, že jsem tvému údajnému bratrovi (možná smyšlenému, třeba jsi tu hrál ty) dovolil hrát ze stejné IP i po tom výstupu.


Thalie není holubník a podvody se tu budou tvrdě trestat!
Vedoucí týmu Thalie
jouda
Nováček
Posts: 5
Joined: 10:50 07. Oct 2009

Re: BAN

Post by jouda »

Snažím se tady říct že sem se poučil z toho že jsem 4 měsíce nehrál ale ty to prostě ignoruješ a pořád vycházíš z toho co jsem kdysi udělal nevim proč to děláš jiní admini to pochopily ale ty prostě ne!!
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: BAN

Post by Krata »

tak bacha, ne každej admin by vás bral zpátky.. na foru teamu se to dost dlouho probíralo, to neni jen z Rejtyho hlavy.. k čemu by pak byli tresty, kdyby někdo dostal trvalej BAN a za pár měsíců si napsal o odbanování.. udělali jste hovadiny? Váš problém, tresty jsou jasně vypsané a dostali jste i varování.. nevim co řešíš

tn555, ten dal dost najevo že mu je Thalie volná, nu.. on je Thalii taky volný :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jouda
Nováček
Posts: 5
Joined: 10:50 07. Oct 2009

Re: BAN

Post by jouda »

dobře no jen sem se snažil říct že já si thálie vážím a už bych nic takového neudělal proto sem vůbec píšu.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: BAN

Post by jachyra »

A samozrejme, ako ďalšia najlepšia možnosť, ako ukázať úctu k Thalii a teamu je hneď po zamietnutí útočiť na Rejtyho? No tak popravde, takúto úctu bych radšej nechcela.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: BAN

Post by Rejty »

jouda wrote:dobře no jen sem se snažil říct že já si thálie vážím a už bych nic takového neudělal proto sem vůbec píšu.
To už si ukázal, jak si Thalie vážíš a že přestaneš podvádět to je opravdu jasné z toho, že ti nestačilo několik trestů a varování a podváděl si vesele dál. Všechna čest! Hráče jako ty tu nechceme. Sbohem!

Zamčeno!
Vedoucí týmu Thalie
Locked