Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: Poděkování

Post by Cairon »

Jsem rád že se quest líbil... sice to u Vás "trošku" zaskřípalo v komunikaci ( tak rychle vychrlené nápady jak záchránit svoji kůži na úkor ostatních se jen tak nevidí ), ale to se dalo čekat když sedum postaviček čeká kdo bude další po smrti první z nich...

No a dokonce se vám podařilo mne čtyřikrát překvapit :

1, čekal sem víc mrtvých na prvním hlavolamu :twisted:
2, snažit se zevnitř otevřít dveře ven , tak že je nechám vyrazit golemem ... přitom jste se tam pár minut předtím děsně tiše vloupávali oknem :roll:
3, samej geniální student IT , MatFyzu , programátor atd... a nejsou schopni zrušit dobře původní program a vydat správný rozkaz ( viz. TROJE dveře ) :mrgreen:
4, hlavolam s dalekohledy a hvězdami...teda pánové jak chcete romanticky balit děvčata když nevíte co kde na obloze je ? Ještě že "dvojčata" chodí na večerní kurzy. :wink:

Ale stejně Vám děkuji , že jste si ten adrenalínek risknuli... , ale počkejte ... příště zkrátím odpočet :twisted:
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Poděkování

Post by Hacanus »

HEHEHE :D ten odpocet mne hodne prekvapil :D a to nemluvim o chudakovi Asshenovi :D :D
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: Poděkování

Post by cmon »

Dik Ravangornovi za supr vyděračskou akci a o nečekené zpestření v podobě paladina Daladana, který tomu dodal jistý zákonně dobrý faktor a také Freddymu a Cizadovi, kteří výborně zahráli tajnou část tohoto vydírání a přinesli do toho trochu překvapení pro nemilé npc :wink:
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Poděkování

Post by Freddy »

Taktéž se připojuji k poděkování pro DM Ravangorn . :)

Ještě mohl jít kolem někdo další bylo by víc "husto " :mrgreen:
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Poděkování

Post by ravangorn »

Taky bych chtěl poděkovat třem zlodějíčkům (neustále hubunezavírající Šermíně, neústupnýmu Moidrinovi a Rýšovu rejpání do Šermíny), hlavně za to, že přehlídli neplánovanej masakr bojovnic :mrgreen:
Freddy wrote: Ještě mohl jít kolem někdo další bylo by víc "husto " :mrgreen:
Mě to pak už lagovalo :)
DM
User avatar
CizaD
Poutník
Posts: 51
Joined: 19:33 03. May 2007
Location: Veselá
Contact:

Re: Poděkování

Post by CizaD »

Já vám všem taky moc děkuji jak za hru s golemem tak i za hru v prahvozdě byla to príma sranda to všechno
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Poděkování

Post by Necrooo »

Dekuji hraci Polynikes52. Fakt krasne Rp s ním. Ten konec nemel ani tak dopadnout jak dopadl, ale to me napadlo v prubehu naseho dlouhotrvajiciho rozhovoru, takze diky moc.

Dale bych chtel podekovat vsem hracum, kteri meli tu trpelivost a vystali me, ac jsem i utekl.
Bavilo me Vas pronasledovat, ac jste treba netusili co muze prijit. 8)
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Poděkování

Post by pilnik »

no i když se asi opakuju, tak bych chtěl poděkovat -RoFovi- za hraní jeho okouzlujících postav, se kerými travim mnoho času a ne a ne mne omrzet :D
Pak bych chtěl poděkovat hodným DM ,kteří nám občas šoupnou nějaké expíky navíc, bo Bert toho od desáteho lvl moc nezabil tak se hodí :lol:
No a poslední dík by patřil celému týmu Thalie, kteří bych řekl odvádí vskutku výbornou práci....

Diky
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by -RoF- »

To víš to sou ty moje divošky holky :roll:
Ale taky díky za fajn hru a hlavně srandu a dík šmírákům DM za příspěvek xp a doufám že se taky baví :twisted:

Jo ještě aj díky Bersekrovi, hehe to bylo taky fajn setkání ;). A vcelku srandovní, sem se dobře zasmál.
Ale dík i ostatním hráčům a postavám, Marii, Modrovousici, Šedíkovi, Desmovi, G14 (snad se potkáme s Is ;)), Esu, Sobíkovi, hehe divošce Zoe :P a tak dále a dále a tak dále. Nebudu jmenovat většinu serveru (no pravda až na vyjímky :evil:, které jmenovat nebudu už tuplem)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Poděkování

Post by marii »

pilnik wrote:no i když se asi opakuju, tak bych chtěl poděkovat -RoFovi- za hraní jeho okouzlujících postav, se kerými travim mnoho času a ne a ne mne omrzet :D
Pak bych chtěl poděkovat hodným DM ,kteří nám občas šoupnou nějaké expíky navíc, bo Bert toho od desáteho lvl moc nezabil tak se hodí :lol:
No a poslední dík by patřil celému týmu Thalie, kteří bych řekl odvádí vskutku výbornou práci....

Diky

se nediv..kdyz zabiji cas s Arii:DD
Lossë Hyaro
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Poděkování

Post by pilnik »

to RoF: jeste si zapomel na akademii ,sve rodice a rodinu kera te v nejtezsich chvilich podrzela :lol:
to marii: nahodou vcera sme pocechrali kozichy v horach, az se malem strhla lavina :lol:
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Poděkování

Post by Modrovousice »

Já bych chtěla zase poděkovat za hru Bertíkovi a Arii za příjemný večer v hospůdce, a že Earanii nic neudělali ikdyž mohli. A taky děkuji Desmondovi a Lence Aers (která mě poslední dobou pěkně zlobí :)) za zdramatizování nudné směny v hospůdce. ;)
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
pilnik
Měšťan
Posts: 287
Joined: 12:29 08. Jan 2008

Re: Poděkování

Post by pilnik »

to modrovousice: ty o tom píšeš jako kdyby sme ti chtěli nějak ublížit 8)
*s úsměvem si krouti knír*
Obuki - ten vod Škopku
User avatar
Cairon
DM Thalie
Posts: 412
Joined: 11:21 25. May 2009
Contact:

Re: Poděkování

Post by Cairon »

-RoF- wrote:... a dík šmírákům DM za příspěvek xp a doufám že se taky baví :twisted:
Jdu vám tak náhodou okolo pokoje v hostinci...slyším zvláštní chichotání...nakouknu klíčovou dírkou...a uvidím scénu jak z pornofilmu...dám tiše expíky na hromádku odloženého šatstva...no a jdu zas dál...tomu neříkám šmírování , ale velmi decentní dozor ! :mrgreen:
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku

" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by -RoF- »

Cairon wrote:[Jdu vám tak náhodou okolo pokoje v hostinci...slyším zvláštní chichotání...nakouknu klíčovou dírkou...a uvidím scénu jak z pornofilmu...dám tiše expíky na hromádku odloženého šatstva...no a jdu zas dál...tomu neříkám šmírování , ale velmi decentní dozor ! :mrgreen:
Cooo? Kdoo? Myy? Néé, my nikdy jak bysme mohlíí. Jaké pornoo? Co to je? *zvědavě*
My hráli nevinnou hru na doktoryýý, no fááákt.
Ale jo expíky jsou fajn ;) Furt víc potěší jak když mě na cestě do Karathy sejme banditka prstem smrti, či co to bylo a ještě z invisu ;)
By si paladini měli u té své pevnosti Úsvitu udělat pořádek a ne tam spawnovat tyhle mrchy :roll:

Jinak díky za včerejší přednášku o hvězdách, doufám že bude i další. Zatím známe jen souhvězdí rudého draka (beztak měl nějak divně dlouhý ocas) a pak souhvězdí kde sidlí Lilith v tom hipodamusovi ...tedá hrochovi jak řekla Aria. A pak ještě známe pegase ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Post Reply