No a dokonce se vám podařilo mne čtyřikrát překvapit :
1, čekal sem víc mrtvých na prvním hlavolamu
2, snažit se zevnitř otevřít dveře ven , tak že je nechám vyrazit golemem ... přitom jste se tam pár minut předtím děsně tiše vloupávali oknem
3, samej geniální student IT , MatFyzu , programátor atd... a nejsou schopni zrušit dobře původní program a vydat správný rozkaz ( viz. TROJE dveře )
4, hlavolam s dalekohledy a hvězdami...teda pánové jak chcete romanticky balit děvčata když nevíte co kde na obloze je ? Ještě že "dvojčata" chodí na večerní kurzy.
Ale stejně Vám děkuji , že jste si ten adrenalínek risknuli... , ale počkejte ... příště zkrátím odpočet