Aznar wrote:Žorž wrote:Vyberte si - buď busem či vlakem ve 22:00, nebo busem či vlakem v 3:30 (to jako dalšího dne). Jo...a jako nápověda: V 3:30 nechci, to nezvládám.

kdybys nechtel jet ve 3:30, tak ten cas vubec nezminujes
takze imho je to jasny

Když se nad tím zamyslím....herdek, ty máš recht!

Jo, přijedu po sedmý a zmizím až takhle k ránu, ono to nějak půjde...ač zase prospím půlku víkendu, což z principu nesnáším.
Odstranění přechodů tedy nebude nutné, stejně jako funkce "limbo", kdybych hodně vzdoroval... proto jen doufám, že tamní piva nejsou systémově ošetřená, abych se po jednom ještě dokázel odpotácet domů. A hlavně tím způsobené sklony k nudismu taky zatím nemám, odhalit víc než tvář zatím nemusím.
Ps.: Všem ochotným šoférům, kteří se jistě jen
nestihli nabídnout: Už mám lístek, takže prosbu beru zpět.