Boty

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Boty

Post by Esuliams »

Myslím, že je v krejčovině chybka.
Když ušiju boty mistrovské kůže s ohnivým opálem jsou +3odolnost +2OČ.
Když ušiju velmistrovské+opál opět je to +3odolnost +2OČ.
Legendární potom +4odolnost a +3OČ.
Mohl by se na to někdo podívat?
Díky, Esu
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Boty

Post by monstera »

Esuliams wrote:Myslím, že je v krejčovině chybka.
Když ušiju boty mistrovské kůže s ohnivým opálem jsou +3odolnost +2OČ.
Když ušiju velmistrovské+opál opět je to +3odolnost +2OČ.
Legendární potom +4odolnost a +3OČ.
Mohl by se na to někdo podívat?
Díky, Esu
Pokud vím, tak u legentárních je věc náhody, jestli je odolnost +4 nebo jen +3...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Boty

Post by Esuliams »

A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
Danseur
Nováček
Posts: 24
Joined: 22:53 28. Sep 2009

Re: Boty

Post by Danseur »

Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
No ono to bude asi jeste trochu slozitejsi. Treba ja pokud vyrobim luk z mahagonu se zlatym zdobenim, tak je casto lepsi nez luk z tisu se zlatym zdobenim, presto ze je vic nez 2x tak drahy. Stejne tak kombinace mahagon-platina mi dala horsi luk nez mahagon-zlato.
Můj závěr je tedy takový, že prostě není dané co vyrobíš, jednou uděláš +2 a pak najednou ze stejného materiálu +3. O jeden stupeň lepší materiály mají prostě větší šanci, že budou lepší, ale není to 100%.
Fuko - Na první pohled dobrácký, však lehce velkohubý půlčík, dobrý obchodník a mistr práce na koze. Svou skutečnou identitu však poodhaluje v temných uličkách Karathy a za chladných nocí v dorenském lese..
loadr
Měšťan
Posts: 186
Joined: 03:05 02. Nov 2008
Contact:

Re: Boty

Post by loadr »

legenda je pevná, to ostatní se občas hýbe...aspon podle toho jak se to dařilo mi...musiš tam cpát lepší kamínky at to stojí za to....
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Boty

Post by monstera »

Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
omlouvám se, ta paměť... dělal jsem boty legenda s rubínem celkem 6x, a vždy mi vyšly +4 odolnost +4 OČ, i když prý Rokovi někdy vyšly s hodnotami +5 +4, což mělo být náhodnou veličinou.. mě se to nepodařilo.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Boty

Post by monstera »

loadr wrote:legenda je pevná, to ostatní se občas hýbe...aspon podle toho jak se to dařilo mi...musiš tam cpát lepší kamínky at to stojí za to....
lepší kamínky do bot než rubín asi nejsou...
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Boty

Post by LDamian »

Sem tam se podaří +5, ale je to fakt vzácnost.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Boty

Post by Esuliams »

Mohli byste si tady přestat honit příspěvky?
Psala jsem, že mám problém hlavně u opálu. nepřijde mi normální, že legendární věci jsou +3 (vzácně +4). Jestli to je nebo není chyba, to by měl posoudit WB.
O rubínu jsem nic nepsala , nezkoušela jsem ho.
Jediné co jsem chtěla, aby se na to někdo(myšleno WB) podíval a pak mi řekl, zda to je či není chyba a jak to tedy s tím vůbec je. Tohle mi dělají jen boty.
Díky
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Boty

Post by zachy »

Připomínám tento starší topic...
boty z mistrovské kuže +ohnivý opál měly naprosto stejné vlastnosti jako boty z VELmistrovské kuže + ohnivy opal
Cenový rozdíl 50k za jiný vzhled itemu v inventáři :)
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
černý vlk
Šlechtic
Posts: 426
Joined: 19:01 06. Mar 2009

Re: Boty

Post by černý vlk »

monstera wrote:
Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
omlouvám se, ta paměť... dělal jsem boty legenda s rubínem celkem 6x, a vždy mi vyšly +4 odolnost +4 OČ, i když prý Rokovi někdy vyšly s hodnotami +5 +4, což mělo být náhodnou veličinou.. mě se to nepodařilo.
šil jsem nedávno boty +5 AC +4 odolnost, proto je jejich cena u překupníka tak vysoko ;)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: Boty

Post by -darkvision- »

Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
+1AC se mi nezda jako nic.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Boty

Post by Esuliams »

-darkvision- wrote:
Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
+1AC se mi nezda jako nic.
Přečti si to ještě jednou a celé..
Celý problém je ten, že mistr dává skoro vždy +3, velmistr až na vyjímky také +3 a legenda +3 nebo +4
Tedy skoro žádný rozdíl. Šila jsem pět legendárních bot a z toho pouze jedny byly +5, ostatní +4 nebo +3. Za ty peníze se vyplatí pouze mistrovská kůže, protože žádnej krejčí nebude zkoušet pět krát legendu než se povede. (šije se více jak 2hodiny s rubínem)
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Boty

Post by Derken- »

Esuliams wrote:
-darkvision- wrote:
Esuliams wrote:A tobě se to zdá dost?
Pokud je mistr +3, tak velmistr by měl být +4 a tím pádem legenda +5.
Aspoň to by mi přišlo logické, přeci jen platit tolik zlatek navíc za nic?
+1AC se mi nezda jako nic.
Přečti si to ještě jednou a celé..
Celý problém je ten, že mistr dává skoro vždy +3, velmistr až na vyjímky také +3 a legenda +3 nebo +4
Tedy skoro žádný rozdíl. Šila jsem pět legendárních bot a z toho pouze jedny byly +5, ostatní +4 nebo +3. Za ty peníze se vyplatí pouze mistrovská kůže, protože žádnej krejčí nebude zkoušet pět krát legendu než se povede. (šije se více jak 2hodiny s rubínem)
Já bych řekl, že to je docela dobrý.. Cesta k top equipu nikdy neni lehká a pokud je to takhle doopravdy, tak kdo chce prostě top, tak musí být trpělivý a podstoupit to. :)

Omlouvám se za spam, ale nedalo mi to.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Istvan
Měšťan
Posts: 228
Joined: 22:42 09. May 2007

Re: Boty

Post by Istvan »

J bych rekl, ze vse je jak ma byt, preci jen to je bota s rubinm. Ja sil legendu se smaragdem a mela +5... doba siti kolem 4hodin. Ale predpokladam, ze se smaragdem je +5vzdy.
Locked